EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko propadanja  (Read 2845 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dejan93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Pomoc oko propadanja
« on: February 16, 2016, 12:33:14 PM »
Pozdrav svima,novi sam ovde pa se unapred izvinjavam ako sam nesto pogresio,visok sam 192 i tezak 87,pre 3 meseca sam poceo da vezbam malo sklekovi,trbusnjaci (inace posle treninga popijem surutku u prahu i ovsene,znam da se ne hranim kako treba ali ajde)posle sam krenuo na propadanja i tu imam jedan problem,dok se spustam i dizem sve je ok,ali kad hocu da prekinem,posto nam nisu napravili da ima gde da se stane nego moram da se spustim do dole da bi stao nogom na zemlju,kada to uradim i u trenutku kada pustim ruke sa sipke,osecam bol u predelu kljucne kosti i kao neke zile u istom predelu (obelezio na slici).Kad sam poceo da radim prvih dana nisam ni imao tih problema,posle je bol bila sve jaca,traje oko 15 sekundi i znaci samo kada pustim ruke probode me u tom predelu.Molim nekog da mi pojasni to,Hvala unapred.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc oko propadanja
« Reply #1 on: February 16, 2016, 12:46:36 PM »
pretezak si za jacinu tetiva i zato te boli
izbaci dok ne prodje i postepeno doziraj opterecenje, tj neka ti neko drzi noge ili radi parcijalna
« Last Edit: February 16, 2016, 01:57:21 PM by Lazic »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dejan93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Pomoc oko propadanja
« Reply #2 on: February 16, 2016, 01:27:33 PM »
Hvala puno na brzom odgovoru.  :clap: Pokusacu tako da radim,pa polako,hvala jos jednom

Offline Neki Lik

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
Odg: Pomoc oko propadanja
« Reply #3 on: February 19, 2016, 09:47:38 AM »
Isti sam problem imao, mada ne tako cesto, ponekad sam osetio bol u tom predelu na trenutak ali sve je bilo okej posle 3 meseca

Offline Dejan93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Pomoc oko propadanja
« Reply #4 on: February 19, 2016, 07:35:02 PM »
Ja sam tek poceo sa propadanjima (5-6 trening)...verovatno od toga,forsirao sam...Hvala ti na odgovoru :)  :clap:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc oko propadanja
« Reply #5 on: February 20, 2016, 12:51:03 PM »
Isti sam problem imao, mada ne tako cesto, ponekad sam osetio bol u tom predelu na trenutak ali sve je bilo okej posle 3 meseca
cim boli znaci da nesto nije ok u izvodjenju vezbe, dubina propadanja, sirina laktova, pa mozda je i dao sprave, ne bude odgovarajuca sirina..misici su drugo
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Neki Lik

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
Odg: Pomoc oko propadanja
« Reply #6 on: February 21, 2016, 07:35:01 PM »
Stvarno ne znam ali u pocetku nisam mogao ni 3 pravilna da uradim, dakle radio sam klasicno propadanje i spustao se do pola, sada propadanja radim kada radim grudi, dakle nagnut sam maksimalno napred i radim "do poda", znaci spustam se skroz, takvih sad mogu da uradim 15 u seriji, naravno svaku seriju sve manje.