EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening???  (Read 8696 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Trening???
« Reply #20 on: November 16, 2010, 12:20:44 PM »
4 litre vode za manje od 2 sata   :boxed: ......... ja toliko tecnosti ne popijem za ceo dan (izuzev subotom  :drunk02:  :evillaugh: )

@carobnica  eto sad znas gde je granica  :evillaugh:

Offline carobnica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Trening???
« Reply #21 on: November 16, 2010, 08:46:26 PM »
dakle, cetiri litre???  :lol:

mile sto voli disko sad me je lepo dodatno isprepadao! :)

Offline duki982

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Trening???
« Reply #22 on: November 18, 2010, 09:05:22 AM »
Veliki pozdrav svima. Prvo sve pohvale za forum, pratima ga već nekih 10-tak dana i stvarno svaka čast, na sva pitanja ste odgovorili stručno i argumentovano. Pa eto rekoh i ja da vam se javim, možda neko može i meni da da neki koristan savet. Elem, dugo sam trenirao karate, a od pre neke 2 godine kick-box rekreativno, i dosta sam zadovoljan tim treninzima, međutim nikako nisam uspevao da postignem ono što zaista želim. Visok sam 183 i težak od 82 do 85kg (u zavisnosti koliko često treniram) i sada se nalazim u dilemi da li da krenem redovno u teretanu ili ne. Kick-box mi je ok, ali čak i kad sam trenirao 5 puta nedeljno 6 meseci nisam imao neki rezultat. Jeste da sam bio u formi i dobro se osećao, ali niti sam smršao koliko želim niti se kod mene mišićna masa nešto povećala. Opet neki prioritet mi je da skinem kilažu bar za nekih 10kg, ali i da malo barem nabacim mišiće na rukama, grudima, ramenima. Problem mi je i da se dobro organizujem, radim od 7 do 15h i dosta sedim na poslu što me ubi! Doručkujem oko 9 neki sendvič ili burek, ručam oko 4, a večeru sam izbacio već duže vreme. Pročitao sam ovde da treba izbaciti grickalice i slatkiše te sada radim na tome. Ali ne znam šta za trening?? Da li da krenem sa teretanom i da li kroz taj način vežbanja mogu da smršam ( za mišiće znam da može ) ili da se držim istih treninga kao do sada?? Koristio bih i neke suplemente ili preparate, naravno ako mi neko od vas preporuči šta i kako. Eto nadam se da nisam mnogo ugnjavio i da će neko imati malo vremena da mi odgovori i da neki savet šta da radim...
Pozdrav svima još jednom.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Trening???
« Reply #23 on: November 18, 2010, 06:41:54 PM »
ajd duki982 citaj jos 10ak dana o ishrani posto ti ona ama bas nista ne valja, sastavi jelovnik pa da ispravimo ako nevalja

Offline duki982

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Trening???
« Reply #24 on: November 18, 2010, 07:13:21 PM »
E hvala Kojicu, iscitacu jos ovaj deo o jelovniku detaljno i nesto iskombinovati pa cu da vidim... Hvala i javicu se ponovo. Pozz :)

Offline carobnica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Trening???
« Reply #25 on: December 22, 2010, 11:30:13 AM »
ponovo ja! :)

koliko dugo smem da radim ovaj lazicev program vezbanja? mislim, je l' postoji nesto poput ''zasicenja misica'', pa da treba da menjam? :D


Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trening???
« Reply #26 on: December 22, 2010, 12:13:10 PM »
ponovo ja! :)

koliko dugo smem da radim ovaj lazicev program vezbanja? mislim, je l' postoji nesto poput ''zasicenja misica'', pa da treba da menjam? :D



trening je dobar onoliko koliko telu treba vremena da se prilagodi ... ako ti je prelako , prezasicena si mentalno , ne vidish napredak ni u jednom smislu .. onda neke varijacije uvodis .. RECIMO

ali to ne mora biti nishta revolucionarno .. samo varijacije na ovo shto vec radish chisto da telu dash ,,nove izazove''

shto se tiche vode ..  NARAVNO da se moze preterati kao sa bilo chim drugim .. ali mislim da si daleko od toga .. druga stvar tih 6 litara je ok mozda za nekom od 90 kg lupam .. ali sumnjam da ti treba toliko bash .. 
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline carobnica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Trening???
« Reply #27 on: December 23, 2010, 05:24:21 PM »
hvala, lokk! :*

ah, sto bih volela da sam tako pametna i upucena u materiju kao domacini foruma...

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Trening???
« Reply #28 on: December 23, 2010, 06:44:52 PM »
:D :clap:

Offline carobnica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Trening???
« Reply #29 on: December 24, 2010, 12:50:07 PM »
domacini,

sta jesti kada si u ''stisci'' s vremenom, tj. kada radim i ne stignem da pojedem nesto lepo i korisno? sta smem uvek da imam uz sebe, da prezalogajim, ako nemam vremena da posteno sednem za sto? :)