Autor Tema: Borbom Protiv Nasilja BPN 8  (Pročitano 2594 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Akademija Vitez

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 31
Borbom Protiv Nasilja BPN 8
« poslato: Decembar 01, 2011, 09:37:32 pre podne »
Borbom Protiv Nasilja BPN 8 Fight card

Organizacija Borbom protiv nasilja (BPN) 4.decembra u Novom Sadu u maloj sali hale Spens organizuje osmu po redu amatersku reviju tajlandskog boksa, K1 i MMA.


Borilački Klub objavljuje kompletne parove za BPN 8 :
Borbom protiv nasilja BPN 8

Pioniri: 2 x 2 min
1.Enzo Minca (power gym RU) – Nemanja Dobrosavjevic (kbk Kolubara) 47kg K1
2.Mihajlo Vujackov (Ronin gym) – Nikola Panic (Constructor) 34kg MT
.
Kadeti-Juniori-Seniori: 3 x 2 min
3.Mladen Cestic (kbk Ruma) – Gabriel Nica (Power gym RU) 55 kg
4.Nemanja Stojnic (Ronin Gym) – Marko Katrina( Constructor Kula)60kg MT
5.Jovan Djordjevic (kbk Kolubara) – Nemanja Calov (Costructor) 60kg
6.Jovan Pavlovic (Muracko Gym) – Blaz Kolar (tbk Brezice Slo.) 63,5kg MT
7.Marko Malinovic (Ronin Gym) – Nikola Bos (ktbs Samurai HR) 67kg MT
8.Aleksandar Knezevic – Mihovil Čužić (Spartan Gym Hr) 70 kg
9.Okanovic Asmir (Tuzla B i H) – Petrinjac Aleksandar(Seceranac Cuprija) 71kg
10.Strahinja Peranovic (Ronin Gym) – Budimlija Damir (Tuzla) 71kg MT
11.Pavle Tesanovic(Constructor) –Roncevic Petar(Fight Club Jagodina)71kg
12.Aleksandar Mirkovic (kbk Kolubara)- Catalin Oprea(Power gym RU) 75kg
13.Predrag Kostic –Dejan Dobrsek (Legija Slo)75kg
14.Stefan Beljic (kbk Kolubara) –Ales Zavec (Legija Slo)75kg
15.Filipovic Milan (Grad Vrsac) – Nemanja Beljic(kbk Kolubara) 81kg
16.Petar Urosevic (Fanatik S,Pazova)-Sasa Sekulic(Jedinstvo Brcko)81kg
17.Dino Memedi (Zemun)-Sljivic Amir (Tuzla) 81kg
18.Dejan Busic (kbk Kobra)- Bosnjak Dragan (kbk Vrsac) +91kg
19.Nikola Janjic (Constructor)- Radenovic Aleksandar(F.C. Jagodina)+91kg
.
MMA: 2 x 3 min
20.Davor Radojevic(Aliance Slovenia)-Dalibor Zetko (Adrenalin B.P.) 69kg
21.Milicevic Aleksandar(MMA Secutor)-Stojiljkovic Marko(F.C. Jagodina) 71kg
22.Aleksandar Cirin(Box Elite)-Davorin Drasko(Adrenalin B.P.) 73kg
23.Pijuk Stefan(Dragon Knight)-Djordje Maric(MMA Princip) 75kg
24.Uros Jurisic(Aliance Slovenia)-Milos Knezevic (Phenix NS) 81kg
25.Lazar Knezevic(Box Elite NS)-Saponjski Djordje(Secutor) 84kg
26.Vojislav Neskov (Box Elite NS)-Ignjatovic Marko(Secutor) 82kg
27.Nenad Pantelic(Phenix NS)-Neic Murn(Aliance Slo.) 88 kg
28.Blaz Potocnik(Aliance Slo.)-Milos Mladenovic(Beograd)+91kg
29.Ibis Ljajic(Pit Bul N.P.)-Gajic Marko(Fight Club Jagodina) +91kg
.
PRO FIGHTS
1.Zeljko Saric (Beograd)-Petrovic Aleksandar (Beograd) MMA 2 x 5min
2.Davor Vidovic (Ronin Gym)-Ivan Seric (Beograd) MMA 3 x 5 min
3.Rados Darmanovic(Ronin Gym)-Omar Baqi(the Best of the East Holandija) 74kg K-1 3 x 3 min
.
Preuzeto sa: http://borilacki-klub.com