Autor Tema: Borbom Protiv Nasilja BPN 9  (Pročitano 3413 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Akademija Vitez

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 31
Borbom Protiv Nasilja BPN 9
« poslato: Mart 22, 2012, 12:22:02 pre podne »
24.3.2012. Novi Sad Mala hala Spensa

Fightcard – Program BPN 9

9h – 10.30h merenje
11h – brifing
12h – Muay Thai 3 x 2 min

1.Leon Sostric (Reny Gym HR) - Nikola Panic (Constrictor Kula) 36kg Pioniri MT: 2 x 1 min
2.Marko Malinovic (Ronin Gym) - Tomica Kusulja (KTB Blitz Djakovo) 67kg MT
3.Blaz Kolar (TBK Brezice SLO)- Nemanja Calov (Constrictor Kula) 67kg 15y MT
4.Strahinja Peranovic (Ronin Gym)–Nikola Bos (KTB Samurai Koprivnica) 71kg MT
5.Luka Saric (KTB Blitz Djakovo) – Aleksandar Calov (Constrictor Kula) 75kg MT
6.Cokorilo Vladimir (Ronin Gym) - Petar Jaman (KTB Blitz Djakovo) 83kg MT
7.Milos Djajic (Constrictor Kula) – Adnan Kovacs (TBK Brezice Slo) 73kg MT

13.30h - MMA 2 x 3 min

8.Marko Životić (Secutor) - Milan Košarić (Dragon Knight Kovin)-65kg
9.Vladimir Badrljica (Free Fighters Gym) – Obrad Nedić (Despot Stefan) -95kg
10.Nikola Lazić (CDS) - Mladen Jovanović (Iron MMA)-70kg
11.Marko Milošević(CDS) - Limon Kovtun (Secutor)-75kg
12.Viktor Jusufi (CDS) - Stefan Pijuk (Kovin)-75kg
13.Miloš Kostić (Iron MMA) - Vaso Ivanović (Secutor)-75kg
14.Boris Stricki (Free Fighters Gym) - Marko Savković (CDS)-80kg

15h - K-1 3 x 2 min

15.Boris Nadj (Ronin Gym)- Gabriel Nica (Romania) 54kg K1
16.Petrisor Patra (Romania)- Vuk Panic (Constructor Kula) 55kg 14y K1
17.Djordje Djuric (Ronin Gym)- Vujic Sinisa (Pagonis team) 67kg K1
18.Ranko Matousek (Gladijator Sombor)-Radosevic Marko (Pagonis team) 71kg K1
19.Nemanja Skoric (Ronin Gym)- Aladic Aleksandar (KBK Kobra HR) 71kg K1
20.Milorad Marinkovic (Ronin Gym) - Nikola Surovi (Bull Terrier Fight club)71kg K1
21.Todorovic Tomislav (Ortodox mma) – Predrag Kostic (Pagonis team) -75kg K1
22.Kis Mate (KBK Tiger Segedin) –Durackovic Darko (Pagonis team) 75kg K1
23.Flavius Boicius(Romania) – Kovacs Sandor (KBK Tigers Segedin)81kg: K1
24.Strahinja Denic(KTB Unity) - Cvijanovic Milos (Pagonis Team) 91kg K1

17.30h - MMA 2 x 3 min

25.Dejan Cvijović (Sparta Vrnjačka Banja) - Aleksandar Stojčić (Kudo Klub Niš)-80kg
26.Miloš Soldo (Adrenalin B. Palanka) -Ilija Stevanović (CDS)-80kg
27.Aleksandar Ilić (Despot Stefan) - Nikola Ranđelović (Iron MMA)-86kg
28.Jusuf Hajrović (MMA Pit Bull Team N.Pazar) - Srđan Knežević (Feniks)-86kg
29.Vladimir Prodanović (Constrictor Kula) - Pavle Pegan (Secutor)-86kg
30.Darko Stošić (MMA Akademy)- Marko Majić (Dragon Knight Kovin)+91kg
31.Goran Vujačić (Dragon Knight Kovin) - Miloš Mladenović (MMA Academy) +91kg

21h PRO FIGHTS:

Preliminary fight : 3 x 3 min K-1
Marko Lukacic (MMA klub Zadar) vs Spiro Kovac (KBK Crna Pantera¬)
1. MMA 2 x 5 min + 91kg
Zoran Saric (Ortodox MMA) vs Mijacic Mladen (Fanatik Stara Pazova)
2. K-1 3 x 3 min -83 kg
Jure Cesar (Reny Gym Hrvatska) vs Izidor Bunea (Knock Down Rumunija)
3. MMA 3 x 5 min -84kg BPN PRO TITULE FIGHT
Davor Vidovic (Ronin Gym Novi Sad) vs Mario Stanosevic (Bull Terrier Beograd)
4. K-1 3 x 3 min – 75kg BPN PRO TITULE FIGHT
Milos Mihaljevic (Ronin Gym Novi Sad) vs Emanuel Vintila(Knock Down RO)
5. Muay Thai 5 x 3 min -67KG BPN PRO TITULE FIGHT
Nikola Ivanov Beljski vs Alen Stritof (Slovenia)

Van mreže Akademija Vitez

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 31
Odg: Borbom Protiv Nasilja BPN 9
« Odgovor #1 poslato: Mart 22, 2012, 12:25:38 pre podne »