EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT  (Read 12262 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jelisej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #20 on: November 06, 2012, 02:36:23 AM »
sve do ovog leta sam redovno igrao basket ... Au Covece Mogu ti reci da si mi odrzao lekciju postenu i da si mi skoro procitao i sta mi se mota po glavi sve ...postao sam povuceniji i izbedacio sam se ...bukvalno me je sramota da se pogledam u ogledalo....Sad sam 100% siguran da znas o cemu pricam ...Svaka ti cast majke mi  :wow: kao u mozak da si mi usao

Ma sve je to sastavni dio zivota, moras samo da se potrudis, ali polako- trik je da prilagodis sve sebi i da se ne takmicis s drugim osobama- takodje pokusavaj da razmisljas "konstruktivno"- u principu treba da koristis ono sto ja nazivam "unutrasnji dijalog"- kad ti se motaju misli tipa "jao ne mogu ovo", "ovo me mrzi da radim" ili "ova devojka me mrzi"- moras sam sebi razjasniti da to nije tako tj utisaj taj prvi negativni "unutrasnji glas"- ovo mozda zvuci cudno i malo jeste cudno, i treba da se naviknes na tu tehniku- no ona radi, polako ali sigurno. To se zove "Kognitivno-bihejvioralna terapija".
Sto se same vezbe tice- pocni smesno lagano i polako pojacavaj, i kad kazem polako- mislim jako, jako polako. Ako preopteretis organizam trebat ce ti mnogo vremena da se oporavis i kad se oporavis bit ces tamo gde si poceo- dakle polako. U svakom slucaju- izbaci sva sranja iz ishrane. I nikako nemoj da drzis ludacke dijete- jer one imaju negativan efekat na sam hormonalni status- i na sam metabolizam. A kad je metabolizam jako spor- onda je mrsavljnje gotovo nemoguce.

Sve najbolje i sretno!

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #21 on: November 06, 2012, 02:40:31 AM »
Hvala Na Svemu ! puno si mi pomogao i svakako cu raditi to sot si mi predlagao ! sve najbolje

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #22 on: November 06, 2012, 06:06:18 AM »
Jer sam bukvalno 5x izasao napolje ..

WoW?Lol?Aion?Diablo?
Koji MMORPG si poceo da igras :D ?

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #23 on: November 06, 2012, 11:40:12 AM »
ahahahahahaha Ma nista od igrica :)

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #24 on: November 06, 2012, 01:01:21 PM »
Hmmm...Ako ti tako kazes :D I obavezno izmeri obime i slikaj se kako bi mogao da pratis napredak!

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #25 on: November 06, 2012, 02:32:37 PM »
slažem se, nemoj previše mere davati vagi (naravno, u početku možeš, pošto će na početku skidanje kg ići lakše, mnogo), obimi i slikanje su keva
uglavnom, poštuj ishranu, ubaci neki trening... može to da ide brzo, pogotovo jer si dosta težak, na startu ide brzo

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #26 on: November 06, 2012, 02:46:23 PM »
Al pa ne valja ni prebro da skines dosta kg da ti ne ne ostane visak koze..bolje to malo laganije..

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #27 on: November 06, 2012, 04:28:54 PM »
vazi Hvala svima :) Nego Posle koliko sati da ne jedem to me interesuje jer svako drugacije kaze ...Posle nekih 19 ??

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #28 on: November 06, 2012, 04:36:54 PM »
i Da Sto se tice Ella Sira dal to mogu Da jedem ... ne mislim celo pakovanje nego dal uopste da ga ubacim u svoj plan ishrane ?? Evo kako je npr danas izgledao ...ustao Popio casu vode,posle pola sata sam Popio solju ela jogurta i 2 kasike Muslija posle toga sam supu skuvao i 100gr belog sad trenutno jedem  kupus salatu i uvece cu popiti solju jogurta cisto kad stomak krene da me ubija pred spavanje negde...i da Sta Od voca smem sta ne i u koje vreme ? jbg sto davim al ne znam :) Gracias Amigos

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #29 on: November 06, 2012, 04:42:36 PM »
Ako recimo ides u krevet u 12...jedi neki proteini oko 8-9h a pre spavanje mozes pola ili trecinu kutije ella sira...ne valja stomak da bude bas prazan tokom noci..a za voce pa to cekaj nekog iskusnijeg da odgovori..znam da ne treba jesti secer posle 3h a voce sadrzi secer...