EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetnik  (Read 3244 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline M I L A N

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Pocetnik
« on: May 04, 2015, 09:40:28 AM »
Pozdrav svima, pre svega da vas pohvalim za savete i odgovore, veoma su profesionalni i od koristi.
E sad da krenem sa svojim problematicnim telom, naime imam problema sa donjim stomakom, znaci imam dosta sire kukove ili ti "krofnice" e sad na dodir osecam da ima jos sala, ali veoma tesko se skida to, skoro da uopste ne napreduje, trcim skoro svaki drugi dan vec mesec i po dana, u teretanu sam krenuo prosle nedelje, ishranu sam maksimalno korigovao, imate li ideju kako da ili skinem donji stomak ili popunim deo izmedju ramena i kukova?
Evo slike:

Btw. da li je dobro koristiti kreatin ako sam na dijeti?

Hvala unapred  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pocetnik
« Reply #1 on: May 04, 2015, 09:47:39 AM »
nemoj vise da trcis, unistices i to malo misica sto imas, pocni da bildujes, da se povecas i umisicavis
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline M I L A N

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Pocetnik
« Reply #2 on: May 04, 2015, 09:49:28 AM »
Ali imam jos sala tu koje se bas vidiā€¦ Koje mi vezbe preporucujete da se malo popunim u tom kriticnom delu? Za kreatin sta mislite?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pocetnik
« Reply #3 on: May 04, 2015, 10:19:20 AM »
Kreatin ne na dijeti.

Pocni da dizes tegove, izgledas kao logoras. Vjerujem da ako samo krenes kvalitetno jesti da ce sve doci na svoje mjesto, mlad si i pun hormona.

Ima ona pametna izreka, trbusnjaci na 60 kila su isto kao i sise na djevojci od 100, ne racuna se... :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline M I L A N

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Pocetnik
« Reply #4 on: May 04, 2015, 01:23:15 PM »
Hvala vam na savetima, pocecu vise da radim vezbe sa tegovima a smanjicu trcanje, da li bi mi bocni trbusnjaci pomogli nesto?

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #5 on: May 04, 2015, 01:35:47 PM »
Pomogli bi ti naravno, samo ne odustaj!

Offline M I L A N

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Pocetnik
« Reply #6 on: May 04, 2015, 02:24:47 PM »
Hvala ljudi, od danas krecem ozbiljno pa cemo videti da li ima  bar nekih rezultata za mesec dana :-)