Autor Tema: Lenda Murray  (Pročitano 16789 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lucky1

  • Pocasni clan
  • *****
  • Poruke: 59
  • Pol: Muškarac
  • Karate majstor 3DAN, Rescue Diver
Lenda Murray
« poslato: Februar 08, 2007, 08:18:59 posle podne »
Lenda Murray





Name: Lenda Murray
Nickname: Female Haney
Birth: February 22, 1962, Detroit, Michigan,
Height: 5' 5"
Weight: (In Season): 150-153 lbs.(Off-Season):158-164 lbs.




Competitive Record

1985 NPC Michigan State - 4th
1985 NPC Eastern Michigan - 1st
1986 NPC Michigan - 3rd
1986 NPC Ironwoman Michigan - 3rd
1987 NPC Michigan - 3rd 1987 NPC North Coast - 2nd
1988 NPC Michigan - 1st
1989 NPC Junior Nationals - 1st (HW and Overall)
1989 IFBB North American Championships - 1st (HW and Overall)
1990 IFBB Ms. Olympia - 1st
1991 IFBB Ms. Olympia - 1st
1992 IFBB Ms. Olympia - 1st
1993 IFBB Ms. Olympia - 1st
1994 IFBB Ms. Olympia - 1st
1995 IFBB Ms. Olympia - 1st
1996 IFBB Ms. Olympia - 2nd
1997 IFBB Ms. Olympia - 2nd
2002 IFBB Ms. Olympia - 1st (HW and Overall)
2003 IFBB Ms. Olympia - 1st (HW and Overall)
2004 IFBB Ms. Olympia - 2nd (HW)
u zdravom telu zdrav duh.........

Van mreže Lucky1

  • Pocasni clan
  • *****
  • Poruke: 59
  • Pol: Muškarac
  • Karate majstor 3DAN, Rescue Diver
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2007, 08:22:40 posle podne »
 :)
u zdravom telu zdrav duh.........

Van mreže Tikica

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 4019
  • Pol: Žena
    • ExYu fitness
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #2 poslato: Februar 09, 2007, 10:07:44 pre podne »
.

Van mreže Tikica

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 4019
  • Pol: Žena
    • ExYu fitness
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2007, 10:09:57 pre podne »
.

Van mreže Tikica

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 4019
  • Pol: Žena
    • ExYu fitness
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2007, 10:10:45 pre podne »
.

Van mreže Tikica

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 4019
  • Pol: Žena
    • ExYu fitness
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2007, 10:11:29 pre podne »
.

Van mreže Tikica

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 4019
  • Pol: Žena
    • ExYu fitness
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #6 poslato: Februar 09, 2007, 10:12:10 pre podne »
.

Van mreže Tikica

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 4019
  • Pol: Žena
    • ExYu fitness
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #7 poslato: Februar 09, 2007, 10:12:45 pre podne »
.

Van mreže Dexy_girl

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Poruke: 132
  • Pol: Žena
  • Glavni mrgud i vetropir
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #8 poslato: Februar 09, 2007, 12:27:14 posle podne »
Fenomenalno!
Kad samo pomislim koliko vremena i truda treba da se postigne ovakvo telo...uhh

Van mreže alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Poruke: 334
  • Pol: Muškarac
Odg: Lenda Murray
« Odgovor #9 poslato: Maj 16, 2007, 01:26:47 posle podne »
cool zenka  :shocking: :shocking: :flex: