EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: alkohol,duvan,ganja...  (Read 25072 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #20 on: October 13, 2008, 04:34:49 PM »
...... :boxed: :boxed: :boxed: :boxed: :boxed: :boxed:
Why so serious?

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #21 on: October 13, 2008, 04:45:16 PM »
Potpuno se slazem se sa JKanom.

A od efedrina (ili pseudoefedrina) se u laboratorijama dobija meth i speed. Ako ne znate sta je jedno a sta drugo, progooglajte.

Ovde dosta ljudi koristi ef da bi dobilo 'kick' pred trening, ili sagorelo nesto malo masti. A isti ti ljudi verovatno nazivaju narkomanima one ljude koji istu tu supstancu uzmu uvece na zurci.
Narkomanija? Btw, zavisnost od LSD-ja ne postoji, ni psihicka ni fizicka.

Jos da dodam, ako je iko od vas mogao da primeti, naduvana osoba je mnogo manje agresivna od pijane. Ne secam se kada sam video nekog da se naduvan bije, pravi neki lom ili vrsi nasilje. A svakog petka i subote mozete da vidite pijane budale kako to rade a kada su trezni mirni su.

Mada mislim da je ovo vec preslo u offtopic.

Sve je to narkomanija!

To da li si video agresivne ljude pod dejstvom narkotika ima veze sa tvojim kretanjem a ne sa realnom situacijom na terenu,koja je bitno drugacija.I apropo tog provoda na zurkama,uvek je tu prisutan alkohol pored narkotika...a i pored toga ne pije vodu prica da su uzivaoci tih droga dobrice.

Glupo je po meni porediti aas i marihuanu.I porediti nesto sto se radi zbog takmicarskih rezultata i nesto radi boljeg provoda na zurci... Kako je to isto?


Ponovicu: Marihuana je nezakonita psihoaktivna supstanca!..Sve ostalo je vas izbor i nadam se da ste spremni da snosite posledice.Toliko od mene na ovu temu.
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #22 on: October 13, 2008, 04:46:22 PM »
mislio sam da nije tacno ni da si mlitav ni da se zajebes za takmicenje....
ko zna sta su tvoji mlitavi drugovi radili pa se zajebali za takmicenje ali od dzokavca sigurno nece,cak i od par komada....
Si ti vario ikad?

Ja ti kazem moje iskustvo i iskustvo ljudi koje odlicno poznajem. Sad da li ces ti da mi verujes ili ne, tvoja stvar.

I dalje stojim iza toga da si posle pusenja mlitav.

Tvoje je iskustvo izgleda drugacije.

Samo da napomenem, oni se bave sportom u kojem je potpuna fizicka spremnost od ogromnog znacaja.

Necu da nastavljam raspravu jer smo otisli u debeli off, ako bas hoces mozemo preko pm-a da raspravljamo dalje mada mislim da nema sta vise da se kaze.

Pozdrav.

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #23 on: October 13, 2008, 04:52:36 PM »
Si ti vario ikad?

Ja ti kazem moje iskustvo i iskustvo ljudi koje odlicno poznajem. Sad da li ces ti da mi verujes ili ne, tvoja stvar.

I dalje stojim iza toga da si posle pusenja mlitav.

Tvoje je iskustvo izgleda drugacije.

Samo da napomenem, oni se bave sportom u kojem je potpuna fizicka spremnost od ogromnog znacaja.

Necu da nastavljam raspravu jer smo otisli u debeli off, ako bas hoces mozemo preko pm-a da raspravljamo dalje mada mislim da nema sta vise da se kaze.

Pozdrav.

vario,spremao se za takmicenja i skoro uvek pobedio sa odlicnom formom....

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #24 on: October 13, 2008, 04:56:11 PM »
Sve je to narkomanija!

To da li si video agresivne ljude pod dejstvom narkotika ima veze sa tvojim kretanjem a ne sa realnom situacijom na terenu,koja je bitno drugacija.I apropo tog provoda na zurkama,uvek je tu prisutan alkohol pored narkotika...a i pored toga ne pije vodu prica da su uzivaoci tih droga dobrice.

Glupo je po meni porediti aas i marihuanu.I porediti nesto sto se radi zbog takmicarskih rezultata i nesto radi boljeg provoda na zurci... Kako je to isto?


Ponovicu: Marihuana je nezakonita psihoaktivna supstanca!..Sve ostalo je vas izbor i nadam se da ste spremni da snosite posledice.Toliko od mene na ovu temu.




off topic: da li ti radis u zandarmeriji ? iz nekih tvojih postova sam stekao takav utisak (odma da se ogradim, nije nista licno, nit obozavam, nit mrzim policiju, cisto iz radoznalosti)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #25 on: October 13, 2008, 05:09:01 PM »
Sve je to narkomanija!

To da li si video agresivne ljude pod dejstvom narkotika ima veze sa tvojim kretanjem a ne sa realnom situacijom na terenu,koja je bitno drugacija.I apropo tog provoda na zurkama,uvek je tu prisutan alkohol pored narkotika...a i pored toga ne pije vodu prica da su uzivaoci tih droga dobrice.

Glupo je po meni porediti aas i marihuanu.I porediti nesto sto se radi zbog takmicarskih rezultata i nesto radi boljeg provoda na zurci... Kako je to isto?


Ponovicu: Marihuana je nezakonita psihoaktivna supstanca!..Sve ostalo je vas izbor i nadam se da ste spremni da snosite posledice.Toliko od mene na ovu temu.


bravo,kad se setim lepih dana,nadjemo na ekskurziji nekom kesu marihuane,konfiskujemo i bacimo u reku   :clap: :clap: pa nek pliva po nju  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #26 on: October 13, 2008, 05:11:54 PM »
bravo,kad se setim lepih dana,nadjemo na ekskurziji nekom kesu marihuane,konfiskujemo i bacimo u reku   :clap: :clap: pa nek pliva po nju  :lol: :lol:

zajebavas?
to nije trebalo da se desi....

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #27 on: October 13, 2008, 05:14:02 PM »
mogli smo da preprodajemo realno  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #28 on: October 13, 2008, 05:18:39 PM »
a o kokainu nista na ovoj temi...bas bezveze :evillaugh:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #29 on: October 13, 2008, 05:23:15 PM »
vario,spremao se za takmicenja i skoro uvek pobedio sa odlicnom formom....
:hitself: jebote Nele pa ti izgleda ne mozes da prodjes ni alko test,a kamoli doping kontrolu  :evillaugh:


Uploaded with ImageShack.us