Autor Tema: WPF Mr/Mss Universe 21/22 Novembar, Montpellier-La grande Motte  (Pročitano 14369 puta)

Description:

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Roni Kovacic

  • ExYu Sampion
  • *****
  • Poruke: 14
  • Pol: Muškarac
WPF Mr/Mss Universe 21/22 Novembar, Montpellier-La grande Motte
« poslato: Oktobar 09, 2008, 11:29:03 pre podne »
evo da i ja ubacim jedno takmicenje...planiram putovati tamo pa me zanima dali postoji jos koji takmicar sa podrucja bivse drzave da je zainteresiran za nastup pa da podijelimo troskove...od Rijeke ima cca 10sati voznje...sve o takmicenju i federaciji mozete widjeti na www.worldphysiquefederation.org

Van mreže Dusko Madzarovic

  • ExYu Sampion
  • *****
  • Poruke: 137
  • Pol: Muškarac
Odg: WPF Mr/Mss Universe 21/22 Novembar, Montpellier-La grande Motte
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2008, 04:42:07 posle podne »
WPF  Mr. & MS UNIVERSE BODYBULDING CHAMPIONSHIPS 2008

 



1.      JUNIORS.

 

1ST     Freddie Klopper .............South Africa

2nd        Sebastien Genette.............. Belgium

3rd      Evaldus Gundeikis .............  Lithuania

4th      Poirt Shevchenko.............  Lithuania

5th      Jamie Harris ..............  England

6th      Idin Simone ...............  Italia

7th      Christ Benot...............  France

8th      Simon Rees ...............  England

 

2.      SENIOR OVER 40'S CAT 2       

 

1ST      Philippe Ometynck ............    France

2nd       Roberto Ambrosio ...........    Italia

3rd       Basie Smit ........................................................     South Africa

4th      Casper Pieterse ............      South Africa

5th       Mostrey Noel ..............      Belgium

6th       Rinza Bullsia ..............       USA.

 

3.      FITNESS MEN

 

1ST      Nicola Papangelo ...........      Italia

2nd      Graziano Campoli  ............      Italia

3rd      Aringas Kaitanas ...........................................      Lithuania

4th      Gilolesio Prado ..................................       Switzerland

5th        Domien Viklovszki ............ Belguim

6th        Marcus Fath ..............           Switzerland

7th        Roberto  Falzone .............           Belgium

8th        Domien Pablo ..............            Belgium

9th        Lee Muncaster .............           England

10th      Sheng-Chun Wen ...........            South Africa

11th      Pinto Marco ..............           Italia

 

4.      SENIOR OVER 40'S  MR CAT 1 (+85KG)

 

1ST       Jorg Hovehlman ............. Germany

2nd        Franck Pellen ..............            France

3rd        Christian Billinger ............   Switzerland

4th        Cornelius Schwezer........... Switzerland

5th        Marcillo Volpe ............            Italia

6th        Christian Detcur ............  France

7th        Pascal Vercammen ........... Belgium

8th        Alban Dunfaid ............             South Africa

9th        Martin Vermeulen ............  South Africa

 

5        LIGHTWEIGHT UP TO 65 KG.

 

1ST       Phylipe Durieuz ............   England

2nd        Lino Struzzolino ............  Italia

3rd        Mzwatuc Quinabe .............            South Africa

4th        Zalmat Nagef............... France

5th        Jason Barret .............            England

6th        Salvator Scicolone ...........  England

 

     6.     MS PHYSIQUE

 

1ST       Helen Stack ...............              England

2nd        Lunguzille Plummer .........                  South Africa

3rd        Deborah Miltner ...........              Switzerland

 

7.          MIDDLEWEIGHT  UP TO 75KG

 

1ST       Antonio Bellamba ..........                Switzerkland

2nd        Eric Perier .............               France

3rd        Richard Shezi .............                South Africa

4th        Giovanni D'Angelo .........                  Italia

5th        Jacob Seate .............                South Africa

6th        Jerone Hedin .............                 France

7th        David Von .............                  Belgium

8th        Casolsti Fabio ...........                 Italia

 

8.          MISS FITNESS

 

1st        Rosalinda Ionice ..........                  Italia

2nd        Ramune Milignuskgite .........                    Luthiania

3rd        Dovile Simcinaviciute .........                     Luthiania

4th        Nathalie Touchais...........                   France

5th        Corine Aebi .............                   Switzerland

6th        Christine Joclin ...........                   Belgium

7th        Sonia Gahlinger ..........                   Switzerland

 

9.          LIGHT HEAVYWEIGHT  UP TO 85 KG

 

1st        Antonio Miniero ..........                     Italia

2nd        Saidono Eizdanbakkis .......                      Belgium

3rd        Vincent Deprez ...........                      Belgium

4th        Geoffrey Moyaert ..........                      Belgium

5th        Laurent Herpe ..........                     France

6th        Rudy Bertin ...........                     France

7th        Paulius Stankevicius .........                       Luthiania

8th        Patrick Scarinzi ...........                      Switzerland

9th        James Room ...........                    Engeland

10th      Gennaro Iscaro ..........                    Italia

11th      Robby Anchant ..........                   England

12th      Andre Grave ...........                   South Africa

13th      Graig Johnston ..........                     South Africa

 

10.      MS  TRAINED FIGURE UP TO 1.65

 

1st        Michela Fre ...........                     Italia

2nd        Angie Ward...........                      England

3rd        Andrea Meterlerkamp .......                     South Africa

4th        Sylvia Janson ...........                      France

5th        Yvette Van Staden .........                     South Africa

 

11.      HEAVYWEIGHT UP TO 95 KG

 

 

1st        Ferak Fabrice ..........                      Croatia

2nd        Francesco Montemurro .......                      Italia

3rd        Antonino Nigro ..........                       Italia

4th        Kumaro Said ...........                      USA.

5th        Pavel Lapkovskin .........                       Belgium

6th        Robert Koen ...........                      South Africa

7th        Emanuel Lima ...........                        France

8th        Martin Gahlinger .........             Switzerland

9th        Sven Hess ...........                       Switzerland

10th      Josito Bargas ..........                       France

11th      Gawie Nel ............                      South Africa

12th      Rober Medjugorac.........                      Croatia

 

12.      MS FIGURE  OVER  1.65

 

1ST       Elise Mistrius ..........                       France

2nd        Lenel  Le  Roux ..........                      South Africa

3rd        Beryl Smith ............                        South Africa

4th        Cristine Fillon ...........                        France

5th        Saughrette Erasmus.........                        South Africa

 

 

13.      SUPER HEAVYWEIGHT OVER 95 KG

 

1ST       John  Leslie ............                       South Africa

2nd        Rob Reinaldo ............                       Croatia

3rd        Pavus Jasilikaitis .........             Luthiania

4th        F. Giushjen ............                        Luthiania

5th        Daniel Radosevic ........             France

6th        Cesaro Tiziano .........                        Italia

7th        Roni Kovacis ...........             Croatia

8th        J Roees ............                       Italia

 

GoogleTagged



~Prijatelji foruma~
::InfoPult ::Art Galerija :: Video Igrice :: Opel Club Serbia :: CG primorje:: Crno-Beli Net :: Ljubavni Sastanak Upoznavanje ::Kovach :: Zdrava ishrana :: Mojtip.com ::
::Besplatne Stvari - Samo najbolje :: Jevtic Zabavnik :: Ana-forum :: SmSManija::Balkan Mobile::
::Igrice::Vicevi::Domaci filmovi i klipovi::
::Operacija Trijumf::Smesne Slike::Veliki Brat::ExYu Fitness Shop::