EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dorucak posle treninga  (Read 7891 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline badyboy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Dorucak posle treninga
« on: May 11, 2011, 09:19:38 PM »
Pozdrav svima,

Nisam trenirao 4 godine i sad zelim da ponovo startujem (za pocetak cu raditi svaku mis partiju tri puta nedeljno u tri serije). Za vrijeme pauze sam izgubio misicnu masu a nabacao oko 5 kg viska - masne naslage oko struka i na stomak (siri sam u struk nego u ramena  :help:).

Zanima me misljenje o jutarnjem treningu prije doručka uz istovremenu dijetu sa ograničenim unošenjem UH.

Da li je to najefikasniji način skidanja viska uz istovremeni povraćaj mase?

Offline mario87

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #1 on: May 12, 2011, 08:20:13 AM »
Dijeta i nabacivanje mišićne mse ne idu zajedno nikako.
Moje mišljenje je da bi trebalo da jedeš što više proteinsku hranu ( belo meso, junetina, teletina, tunjevina,belanca...) i da treniraš u teretani. Ali, ajde ipak da sačekamo odgovor nekog malo iskusnijeg.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #2 on: May 12, 2011, 08:48:35 AM »
ne odgovara niko zato što su ovo stvarno početnička pitanja koja su obrađena već x puta

Zanima me misljenje o jutarnjem treningu prije doručka uz istovremenu dijetu sa ograničenim unošenjem UH.

jutarnji trening pre doručka samo ako je u pitanju low int kardio, u protivnom izbegavaj
ograničen unos UH je ok, ali ako je planski, posle treninga (sa tegovima) planiraj da imaš obrok sa UH


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline badyboy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #3 on: May 12, 2011, 04:03:57 PM »
Posto imam obaveza jedina je mogucnost da treniram od 8 sati ujutro. Kako da planiram dorucak tj kad bih trebao da doruckujem i sta tako rano?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #4 on: May 12, 2011, 06:43:20 PM »
Ako sam ja dobro shvatio sta ti hoces da pitas, odradi kardio ujutru na prazan stomak (bilo bi idealno da popijes bcaa pre kardia), pa posle toga dorucak ovsene pahuljice i belanca npr.

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #5 on: May 12, 2011, 08:26:34 PM »
Ako sam ja dobro shvatio sta ti hoces da pitas, odradi kardio ujutru na prazan stomak (bilo bi idealno da popijes bcaa pre kardia), pa posle toga dorucak ovsene pahuljice i belanca npr.
Ja ipak mislim da on misli na trening sa tegovima.
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline badyboy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #6 on: May 12, 2011, 09:03:48 PM »
Mislio sam na trening sa tegovima.

koliko sam shvatio u velikoj sam zabludi  :bored:.

U koliko bih morao da doruckujem ako je trening u 8 h ujutro?

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #7 on: May 12, 2011, 09:21:13 PM »
Pa zavisi da li uzimas pwm posle treninga ili ne. Ako da, onda doruckuj kad dodjes kuci, otprilike nakon sat vremena. Ako ne, onda sto pre mozes.
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline badyboy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #8 on: May 12, 2011, 09:36:03 PM »
Mislio sam prije treninga, kad bih morao da doruckujem? Mogu li da ubacim u blender ovsene sok i neki protein i to popijem oko 7 30?
Shvatio sam ako ne doruckujem prije treninga ode i ovo malo mase sto imam

Offline badyboy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Dorucak posle treninga
« Reply #9 on: May 12, 2011, 09:41:26 PM »
Shvatio sam da nije preporucljivo raditi sa tegovima prije dorucka a meni je trening u 8 h. Imam kontradiktoran cilj, nabaciti masu a smanjiti visak. Posto mi je masa prioritet a trening u 8 h kad bih morao da doruckujem prije treninga? Da li mogu u blender da stavim ovsene i neki whey i to popijem oko 7 30 jer mi se nemam vremena da jedem, posle trening PWM a oko 10 30 tunjevinu sa crnim hlebom ili sl?