EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jaja  (Read 62127 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Steki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 233
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #30 on: September 25, 2009, 04:00:57 PM »
jeste nego su mala pa mi vise ispadne ako pravim kajganu sa njima i stavim papriku i onda me zanima jel imate jos neki predlog osim sira 

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Jaja
« Reply #31 on: September 25, 2009, 07:03:49 PM »
jeste nego su mala pa mi vise ispadne ako pravim kajganu sa njima i stavim papriku i onda me zanima jel imate jos neki predlog osim sira 
Jebem ih kako ti vishe ispadne ako ih peces ili kuvash, mislim ispekao ili skuvao necesh ih pojesti ni manje ni vishe ako razumijesh?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #32 on: September 25, 2009, 08:19:09 PM »
Kilogram gvozdja je kilogram a kilogram vune je kilogram. Bolja iskoriscenost proteina kod belanceta je tvrdo kuvana jaja.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Jaja
« Reply #33 on: September 25, 2009, 08:26:10 PM »
Jebem ih kako ti vishe ispadne ako ih peces ili kuvash, mislim ispekao ili skuvao necesh ih pojesti ni manje ni vishe ako razumijesh?

kolicinski ima vise ako stavi papriku ili sta vec, ne proteina, nego generalno vise hranea mozda mu je ukusnije nego da jede solo jaja (pogotovo belanca) i solo salatu
sloba i umotvorine lol
a bv se odnosi na sirova i termicki obradjena, to ne znaci da mora biti iskljucivo kuvano u ljusci, zasto ne kajgana  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Jaja
« Reply #34 on: October 05, 2009, 10:20:11 AM »
Da dodju teskashi pa da vidite koliko se jaja shiba... Sve sa zumancetom! :)  :lol:

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #35 on: October 05, 2009, 12:10:49 PM »
jel zna ko ako uzmem trideset ili vise bjelanca stavim u posudu odjednom pa u frizder koliko to moze stojati da se ne pokvari....nako kao sto ronni radi:)

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #36 on: October 05, 2009, 04:32:45 PM »
pa mogu 5-6 dana da stoje ja bi ih i posolio malo

Offline Undefined

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 137
  • Gender: Male
  • I dont need your decision
Odg: Jaja
« Reply #37 on: October 05, 2009, 04:46:48 PM »
Tako je bez soli nista(naravno umereno)
We don’t know what to believe
We only go by the TV
I don’t know but I will fight
I won’t let my brothers die

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #38 on: October 05, 2009, 07:00:49 PM »
Maslinovo ulje kad se przi gubi sve pozitivno u sebi . . .tako da znas!



Jeste bilo u blic zeni, dok jednog dana ne izadje suprotno bas, mislim svi saveti su samo fazoni i fore za raju, pa ceo mediteran 5000 godina przi maslinovo ulje i nikom nista.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #39 on: October 05, 2009, 10:19:43 PM »
Jeste bilo u blic zeni, dok jednog dana ne izadje suprotno bas, mislim svi saveti su samo fazoni i fore za raju, pa ceo mediteran 5000 godina przi maslinovo ulje i nikom nista.


pa upravu je ... termichka obrada masti i ulja menja nihovu strukturu .. samo shto maslinovo ulje to ,,bolje'' podnosi od drugih .. ali njegov komentar je na mestu i upravu je
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!