EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: nana - ishrana  (Read 3040 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nana

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
nana - ishrana
« on: May 02, 2011, 03:37:11 PM »
Zahvaljujući vašim savjetima, tokom pretprošle godine smršala sam 8 kg, održavala stanje do ove zime i sada sam povratila sve i dodala novih 4 kg.
Želim da počnem sa ketogenom dijetom , ali nisam sigurna da ću uspjeti sama da napravim dobar meni, a da nešto ne zeznem. Potpuno sam spremna da budem skroz disciplinovana u svakom pogledu.
Visoka sam 170 cm, teška 81 kg- obzirom da sam krupnije gradje imam nekih 16 kg viška.
Ukoliko se budem pridržavala uputa iz ketogene, za koje vrijema mogu da dosegnem bar 10 kg manje.
Mogu da treniram, u popdnevnim časovima po 1 h- 5-6 dana u nedelji.
Inače, skroz sam u kondiciji, obzirom da stalno idem na neke plesove, aerobik isl, ali sam u poslednje vrijeme jako neredovna, usled čega je i došlo da naglog gojenja( a ne od hrane ha, ha)
Vjerovatno je suvišno i pominjati da sam ovisnik o slatkom.Naravno spremna sam ga se odreći.
Dakle, ukoliko ima neki stručan dobrovoljac, rado ću da slušati... :innocent:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: nana - ishrana
« Reply #1 on: May 02, 2011, 05:59:58 PM »
Nema potrebe da se cimas sa ketogenom... Odradi samo redovnu dijetu sa visokim unosom proteina i rotacijom uh.

Offline nana

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: nana - ishrana
« Reply #2 on: May 02, 2011, 10:10:13 PM »
Čini mi se da ona brže daje efekat.
Inače, za koje vrijeme, pridržavajući se svih uputstava o varijaciji UH, mogu da skinem 10 kg?
I zašto smatraš ketogenu cimanjem?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: nana - ishrana
« Reply #3 on: May 02, 2011, 10:11:55 PM »
što se toliko vezuješ za kilograme?
pogotovo posle keto ćeš vratiti par kg u roku od par dana, čim počneš da jedeš UH


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: nana - ishrana
« Reply #4 on: May 03, 2011, 03:17:16 AM »
Čini mi se da ona brže daje efekat.
Inače, za koje vrijeme, pridržavajući se svih uputstava o varijaciji UH, mogu da skinem 10 kg?
I zašto smatraš ketogenu cimanjem?

cemu zurba .. shta da skinesh 10ak kg i onda da se vratish na staro u rekordnom roku ?

cimanje je jer se izbacuje ceo jedan makronutrijent pa je cimanje em u izboru hrane em psiholoshki (ne podnose svi dobro odstustvo UH .. glukoza je primarno gorivo za mozak pa dok se telo pre presalta na ketone nije bash prijatno )
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!