EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: dorucak  (Read 2863 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline celtic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 60
  • Gender: Male
dorucak
« on: October 14, 2008, 05:31:36 AM »
Imam pitanje vezano za dorucak.Praktikujem unos ugljenih hidrata (najcesce ovsenih pahuljica) i nekog proteina.Dosadila mi je cvrsta hrana,pa sam neko vreme koristio Whey protein u kombinaciji sa mlekom,verujuci da se na taj nacin usporava apsorpcija Whey-a (sto ste mi pokazali kao losu pretpostavku).Sta bih mogao dodati da dobijem proteinski unos,a istovremeno da mi da prostor od 3-4 sata do sledeceg obroka?Da li je u sledecem obroku potrebno uzeti ugljeni hidrat + protein,ili se moze uneti samo ugljeni hidrat (ako se u sledecim obrocima ispostuje unos od 150 gr proteina iz cvrste materije)? :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: dorucak
« Reply #1 on: October 14, 2008, 09:30:31 AM »
kupi neki prah koji imas sporo otpustanje..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: dorucak
« Reply #2 on: October 14, 2008, 05:50:42 PM »
Imam pitanje vezano za dorucak.Praktikujem unos ugljenih hidrata (najcesce ovsenih pahuljica) i nekog proteina.Dosadila mi je cvrsta hrana,pa sam neko vreme koristio Whey protein u kombinaciji sa mlekom,verujuci da se na taj nacin usporava apsorpcija Whey-a (sto ste mi pokazali kao losu pretpostavku).Sta bih mogao dodati da dobijem proteinski unos,a istovremeno da mi da prostor od 3-4 sata do sledeceg obroka?Da li je u sledecem obroku potrebno uzeti ugljeni hidrat + protein,ili se moze uneti samo ugljeni hidrat (ako se u sledecim obrocima ispostuje unos od 150 gr proteina iz cvrste materije)? :help:

pa gle prvo nisi reko koji ti je cilj toga.pa tako postoje razne varijacije na tu temu.

Ali kao sto lazic napomene ako zelis proteine koji se sporo razgradjuju odna uzmi neke koji to i cine a ne whey koji je najbrzi od svih
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline celtic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 60
  • Gender: Male
Odg: dorucak
« Reply #3 on: October 14, 2008, 06:40:44 PM »
Trenutno unosim 250 gr UH i istu kolicinu proteina,jer radim na masi.Zbog jutarnjih obaveza praktikujem da dorucak bude UH+protein (oko 50 gr UH),i zato me interesuje ono sto sam pitao.
P.S. Hvala na odgovorima

Offline sszgo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 150
  • Gender: Male
Odg: dorucak
« Reply #4 on: October 24, 2008, 09:24:22 AM »
mogao bi neki buckuris da pravis tipa da roknes posni sir u taj sejk...
o ukusima se ne vredi raspravljati :) :)


ili ako nista drugo rokni jedno 5 celih jaja, masti ce usporiti apsorpciju na neko vreme...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor