EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj program ishrane za definiciju  (Read 24420 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Moj program ishrane za definiciju
« on: January 05, 2008, 10:18:34 PM »
Evo posto sam konacno odlucio krenut na pravu def odlucio da otvorim temu i dosad sam bio na def al...svaku dijetu pokvarim i samo gore napravim pa evo htio sam otvorit temu kako bi pisao svaki dan kolko cega unesem i tako da bi mi neko pomogo i ispravio me gdje grijesim.htiio bi samo pitat ako ko ima i kakv trenig dobar da preporuci neki kruzni ili sta vec da mi preporuci.imam otprilike oko 178cm i oko 83-85kg nemam bas puno skinut al eto odlucio ssam sve skinut pa na massu.i jos samo da mi neku preporuci dijetu dal da radim varijacije i koje ili carbloading(mislim par dana praznjenja pa onda punjenje nes ka ud2).hvala unaprijed.
« Last Edit: January 05, 2008, 10:21:54 PM by Lazic »

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #1 on: January 05, 2008, 10:26:09 PM »
koliko ti je sada dnevni unos proteina, masti i uh?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #2 on: January 05, 2008, 10:45:00 PM »
pa eto ovih zadnji sedmica sam imo dobar unos proteina bio je oko 250g ja mislim tu negdje a hidrate sam radio i varijacije i praznjenje pa punjenje svakako pa sam prekido masti nisam unosio posebno nikad jedino ako je dan nula uh malo uzmem nekad oraha badem i tako kako pise na forumu...ma kazem drzio sam jedno vrijeme sve pod kontrolom i neznam sta mi bude dodje neki dan pojedem sve sto dodje po druku jer neznam sta bi taj dan i tako obicno zavrsi..nemogu svatit kak se samo mozes za dva dana sve pokvarit sto si prije radio...

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #3 on: January 06, 2008, 02:43:52 AM »
Ne brini se,nisi jedini koji dobija napade gladi....to je normalno,ali se trudis da se ne dogadja previse cesto...vremenom ce toga biti sve manje.
Bitno je naci snage i vratiti se opet na pravi put. :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #4 on: January 06, 2008, 08:07:52 PM »
aleme ako vec znas da je sve to radilo i da si upropastio jer si slabog karaktera.onda se drzi toga ali ovog puta do samog kraja..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #5 on: January 06, 2008, 11:02:41 PM »
ma ok sam sam otvorio da pitam neka pitanja ka mi budu trebala

jel se mora raditi hiit da bi se topio ili moze i obicni trening lakog inteziteta i kakva je razlika izmedju varijacija i crbloading koje je bolje i koje ima veceg efekta i neki trening s tegovima jel kruzni neki najbolji i kolko bi trebo sedmicno raditi s tegovima...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #6 on: January 07, 2008, 02:31:09 AM »
Quote
jel se mora raditi hiit da bi se topio ili moze i obicni trening lakog inteziteta
zavisi sta hoces...zako si mnogo mastan onda mora hiit..ako dobro izledas ali moras da skines kilograme onda mora hitt
ako dobro izgledas a zelis da to odrzavas onda moze i lagani kardio

Quote
kakva je razlika izmedju varijacija i crbloading koje je bolje i koje ima veceg efekta i neki trening s tegovima jel kruzni neki najbolji i kolko bi trebo sedmicno raditi s tegovima
varijacija je metoda ishrane za skidanje telesnih masti i kilograma

a carboloading je popunjavanje rezervi glikogena i uglavnom je takticka operacija koju primenjuju bilderi da bi popunili svoje misice nekim gorivom i u nekom momentu zadrzali definiciju a vizuelno dobili na punoci cak i velicini..neko to radi svakih 5-6 dan tokom cele sezone neko samo bas pred takmicenje i moze da traje 1 dan a moze i par dana..u karboloadingu se jede svasta, od mnogo pirinca pa do svakakvih slatkisa..sve zavisi sta je takmicar otkrio da mu odgovara...veoma je vazno iskustvo jer u tom punjenju moze da dodje do promasaja pa ne dodje do zeljenog efekta...tj takmicar bude zaliven..

inace da bi radio carboloading bitno je da u ishrani dobrim delom lisis telo dela uh a uz to da imas normalne treninge...i da u svemu tome u slucaju katabolizna ne pocne da trosi proteine kao energiju....zato se uzimaju aminokiseline bcaa, glutamin i jos neke da ne navodim njihova primena ce polako krociti na nase trziste..

zato ako nisi siguran u nesto drzi se onoga sto znas
a da ne bude komplikovano da ti neko crta...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #7 on: January 07, 2008, 11:47:48 PM »
aha hvala ti aj ako bude kakvi problema pitacu ovdje kreno sam od  danas pa cu vidjet kako ce ic.... ;)

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #8 on: January 08, 2008, 08:23:47 PM »
ee jel ok pojest koje voce na dijeti maloprije sam pojeo dvije jabuke jel ok ili ih ipak nebi smio tako kasno unositi ii jel puno dva kardio treniiga kad ne radim s tegovima sutra naprimjer ujutro jedan laganog inteziteta prije dorucka a drugi posljepodne hiit.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #9 on: January 08, 2008, 09:34:01 PM »
Voce nemoj jesti u ovo vreme .....mozda jedino ako posle njega imas trening ali gledaj da ga pojedes do 16,17 h.

Ako ces da radis hiit i cardio (obican) gledaj da hiit bude pre podne ( po mogucstvu na prazan stomak) a ovaj obican mozes uvece
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: