EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: nedostatak kilaze  (Read 13394 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #20 on: October 16, 2009, 11:45:27 PM »
znam teska su vrmena,meso je skupo ja sam drzao restoran jedan mali pre tacno godinu dana,pilece belo sam nabavljao za 320din bez kostiju to isto belo meso sad kosta 500din uzas!!!!!jaja su bila oko 5din sad su oko 10din jedino ella sir je ostao isti koliko toliko,ali pazi ovo ja nedeljom jedem sta hocu,ali zato 6 dana narednih pazim u gram sta jedem.....,kad se hranim ne kvalitetno ode mi oko 1200din na klopu,fast food,sokovi,slatkisi,peciva....a kad pazim oko 600din najvise,sam spremam svoju hranu.....nije to bas mnogo skuplje nego obican hrana da je tako nazovem,eto u mom slucaju mene skuplje izadje SMECE(nekvalitetna hrana)nego zdrava hrana

apsolutno se slazem...

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #21 on: October 16, 2009, 11:49:29 PM »
kada neki kazu e kad bi ja imao para da to jedem,pa ode u hamburgeriju i pojede belo za 200din i sok 100din,ja jedem 4 obroka za te pare skoro;)da sam napisao puno supmelenata pa da kazem e  ja nemam para za to itd e to je vec nesto drugo ali za hranu.........
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline Gosha1

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #22 on: October 17, 2009, 12:35:38 AM »
Naturalni ovo mi je  trenutni program:
pon. grudi;biceps;trbusnjaci
uto.ledja;triceps;trbusnjaci
sre.odmor
cet. ramena;noge;trbusnjaci
pet. grudi;biceps;trbusnjaci
sub. odmor
ned. odmor
.
.
.
pon.ledja;triceps;trbusnjaci
uto. ramena;noge;trbusnjaci
sre. odmor
cet. grudi;biceps;trbusnjaci
pet. ledja;triceps;trbusnjaci
sub. odmor
ned. odmor

znaci dva puta u sedmici radim grudi,pa slj. sedmice dva puta ledja  pa slj dva puta u sedmici ramena....mislim da si shvatio :)
za svaku grupu misica kortistim po 3 vjezbe;5+1 serija ; 6-8 ponavljanja
valja li ovo ista za masu  :help:???Unaprijed zahvalan...pozzzzzz

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #23 on: October 17, 2009, 10:47:50 AM »
nisam hteo da kazem kako je sve to skupo,ne jedem ja ni u hamburgeriji, nego se radi o sledecem,nas u kuci zivi petoro,i sad keva kupi i napravi nesto za rucak,sto nema veze sa ovim jelovnikom, i boli je uvo da svaki dan kupuje posebno hranu za moj jelovnik,to sam hteo da kazem,al kad smo vec kod cena,ti jedes 4 obroka za 300 din., jel bi ti bio problem da za ovaj jelovnik koji si napisao,napises realno koliko je cena svega toga svakog dana,ili kad si rekao 600 din. si mislio na ovaj jelovnik svaki dan?

i kad kazes mesa,na koje konkretno mislis,iskljucivo belo ili na koje?

izvinjavam se goshi sto postavljam pitanja u njegovoj temi,prvo njemu odgovorite
« Last Edit: October 17, 2009, 11:07:23 AM by Und3i2c0v3i2 »

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #24 on: October 17, 2009, 11:08:15 AM »
mozda da ti otvorimo temu da tamo pitas i pratis napredak?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #25 on: October 17, 2009, 11:53:29 AM »
kada neki kazu e kad bi ja imao para da to jedem,pa ode u hamburgeriju i pojede belo za 200din i sok 100din,ja jedem 4 obroka za te pare skoro;)da sam napisao puno supmelenata pa da kazem e  ja nemam para za to itd e to je vec nesto drugo ali za hranu.........
Suha istina...

I ja sam zivjeo sam jedno vrijeme i hranio se svim i svacim i osjeti se razlika koliko mi je novca manje potrebno za isti period kada se hranim po sadasnjim principima.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #26 on: October 17, 2009, 01:35:52 PM »
nisam hteo da kazem kako je sve to skupo,ne jedem ja ni u hamburgeriji, nego se radi o sledecem,nas u kuci zivi petoro,i sad keva kupi i napravi nesto za rucak,sto nema veze sa ovim jelovnikom, i boli je uvo da svaki dan kupuje posebno hranu za moj jelovnik,to sam hteo da kazem,al kad smo vec kod cena,ti jedes 4 obroka za 300 din., jel bi ti bio problem da za ovaj jelovnik koji si napisao,napises realno koliko je cena svega toga svakog dana,ili kad si rekao 600 din. si mislio na ovaj jelovnik svaki dan?

i kad kazes mesa,na koje konkretno mislis,iskljucivo belo ili na koje?

izvinjavam se goshi sto postavljam pitanja u njegovoj temi,prvo njemu odgovorite
ja jedem sledece
600g pileceg belog to me kosta oko 300din
100g ovsenih i 150g pirinca oko 25din
500g sira oko 120din
10jaja oko 90din
to je sto se tice hrane par kasika lanenog ulja,malo povrca neka je i to oko 40din
eto to je oko 600din
suplementi su mi oko 10000din mesecno znaci oko 330din dnevno
znaci dajem oko 300eura mesecno,e sad suplemente mzoes i za 2500din da pijes samo whey idex posle treninga;)
da se vratim na gosha NOGE POSEBNO TRENIRAJ,trbusnjaci 2 puta nedeljno do 3 najvise ovo ostalo je oko,tegovi su individualna stvar neko radi jednu grupu nedeljno neko dve.....ali kad radis jedan program radi ga barem dva meseca da vidis da li ti odgovara ili ne ako ne odgovara menjaj;)i ta ponavljanja ja iskreno nikad ne idem ispod 8 ponavljanja ali samo zato sto mi tako odgovara,ti nemoj da radis tako ako ti je neko rekao da treba tako a tebi ne odgovara;)
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline Gosha1

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #27 on: October 17, 2009, 02:20:36 PM »
OK.hvala punooo...pozzzzzz........

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #28 on: October 17, 2009, 09:20:18 PM »
hvala naturalni

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #29 on: October 17, 2009, 10:29:29 PM »
ja jedem sledece
600g pileceg belog to me kosta oko 300din
100g ovsenih i 150g pirinca oko 25din
500g sira oko 120din
10jaja oko 90din
to je sto se tice hrane par kasika lanenog ulja,malo povrca neka je i to oko 40din
eto to je oko 600din
suplementi su mi oko 10000din mesecno znaci oko 330din dnevno
znaci dajem oko 300eura mesecno,e sad suplemente mzoes i za 2500din da pijes samo whey idex posle treninga;)
da se vratim na gosha NOGE POSEBNO TRENIRAJ,trbusnjaci 2 puta nedeljno do 3 najvise ovo ostalo je oko,tegovi su individualna stvar neko radi jednu grupu nedeljno neko dve.....ali kad radis jedan program radi ga barem dva meseca da vidis da li ti odgovara ili ne ako ne odgovara menjaj;)i ta ponavljanja ja iskreno nikad ne idem ispod 8 ponavljanja ali samo zato sto mi tako odgovara,ti nemoj da radis tako ako ti je neko rekao da treba tako a tebi ne odgovara;)
ako odes na pijacu za 300 din mozes da kupis kilu piletine  :) :)