EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: nedostatak kilaze  (Read 13383 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Vasko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #50 on: March 07, 2010, 02:21:46 PM »
gde ima belo meso bez kostiju 1kg za 300din??????

xexe, u komsijinom dvoristu  :lol:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #51 on: March 07, 2010, 02:47:03 PM »
Ja imam 20, 189cm 78kg i isto bi hteo da dobijem na masi ali imam 1 mali problem imam strasno brz metabolizam i tesko da cu uspeti da dobijem na masi bez nekih suplimenata pa me interesuje sta bi ste mi vi iskusniji vezbaci preporucili Whay protein ili gejnere???
Whey protein...i brdo hrane...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline cile90

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #52 on: March 09, 2010, 01:47:51 AM »
da neotvaram novu temu imam 19 184 61-62kg varira imam vrh ubrzan metabolizam nemogu nikako se ugojim jeo sam svasta pirinac mlecni proizvodi voce povrce...(sem mesa) pio jaja i ni da smrsam ni da se ugojim kilaza se nemenja. redovno treniram i kuci tegove picim. sa nadom da ako pocnem da jedem meso da cu se ugojiti pre koji dan sam poceo da jedem i navikavam se, pa da pitam koji je najbolje za jesti pored belog kakva je ruza dzigerica itd?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #53 on: March 09, 2010, 02:07:28 AM »
da neotvaram novu temu imam 19 184 61-62kg varira imam vrh ubrzan metabolizam nemogu nikako se ugojim jeo sam svasta pirinac mlecni proizvodi voce povrce...(sem mesa) pio jaja i ni da smrsam ni da se ugojim kilaza se nemenja. redovno treniram i kuci tegove picim. sa nadom da ako pocnem da jedem meso da cu se ugojiti pre koji dan sam poceo da jedem i navikavam se, pa da pitam koji je najbolje za jesti pored belog kakva je ruza dzigerica itd?

koliko kcal dnevno unosish i koji procenat iz uh/p/m
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline cile90

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #54 on: March 09, 2010, 02:16:03 AM »
koliko kcal dnevno unosish i koji procenat iz uh/p/m
iskreno nemam pojma  :blush:   :rolleyes01:
nisam nikad pravio tacno jelovnik niti tacno vreme kad sta jedem nego kad dovatim kad sam gladan uglavnom na 2-3h
kontao sam neki jelovnik ovakav da ubacim otp il neki blazi nebitno samo da pocnem malo masu da nabacujem obrok1.120g ovsenih,5belanaca,2 cela jajeta
obrok2.200g mesa,80g pirinca,povrce,kasika maslinovog
obrok3.200g mesa,120g pirinca
trening.sejk whey,bcaa,gluta,kreatin,dex,malto
obrok4.200g mesa,400g krompira
obrok5.200g sira,2 jajeta
obrok6.300g sira
 samo meso da mesam da nejedem stalno isto i samo bez ovih proteina bcaa itd nebih to trenutno sad u pocetku koristio .