EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: nedostatak kilaze  (Read 13390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gosha1

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
nedostatak kilaze
« on: October 14, 2009, 07:12:35 PM »
Zdravo, zovem se Goran i prvi put pisem.Citao sam danas citav dan vase teme  i informisao se...Stvarno ima korisnih informacija  i sajt je vrlo informativnog i obrazobnog karaktera.
Pa rekoh da posaljem i ja svoje "pitanje".Imam 22 godine, bavio sam se BB imam jedno takmicenje iza sebe Prijedor Open 2005 3.mjesto  Juniori.Onda sam zaglavio u bolnici, infektivna mononukleoza...prelezao,oporavio se i sve OK.Poceo sam ponovo sa BB pre 3 godine, i imam problem sa nedostatkom mase.Visok sam 184cm tezak 70kg,treniram 4 puta dnevno,zeleo bih napredovati 20 - 30 kg,mada je to vise nego san jer moj metabolizam je takav da tesko dobijam kile a prelako ih gubim,pa bih bio zahvalan ako bi mi neko napisao raspored ishrane(sta jesti,koliko jesti,kada jesti)finansije nisu problem.Znaci cilj mi je da uvedem pravilnu ishranu,pa onda malo proteina,kreatina ali otome kasnije....Unapred zahvalan                                                                    

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #1 on: October 14, 2009, 10:19:28 PM »
Si ti normalan?
Oces masu a treniras 4 PUTA DNEVNO????
Brate ti nisi normalan ozbiljno smanji treninge na 2-3 nedeljno i pusti da tvoje 22 godine odrade posao, tebi je trening br. 2 a br. 1 ishrana ti si se bre totalno pojeo od tolikih treninga, pa cak i da je 4 PUTA NEDELJNO mislim da je mnogo, nema potrebe odradi 2 treninga nedeljno za pocetak a ostatak se koncentrisi na SPAVANJE I JELO!


Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #2 on: October 14, 2009, 10:20:38 PM »
verovatno je lapsus ...

a 4 nedeljno nije mnogo ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #3 on: October 14, 2009, 10:24:11 PM »
^
Ma da nije mnogo za tebe mene ili nekog od 100 kila al on covek oce da dobije 30 kila, mislim da mu je bolje da se koncetrise na dobar metobolizam znaci spavanje do 22-23h itd....i ishrane i te fore nego na treninge, ako radi 4 nedeljno, a nema ishranu u debelom je minusu.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #4 on: October 14, 2009, 10:33:53 PM »
^
Ma da nije mnogo za tebe mene ili nekog od 100 kila al on covek oce da dobije 30 kila, mislim da mu je bolje da se koncetrise na dobar metobolizam znaci spavanje do 22-23h itd....i ishrane i te fore nego na treninge, ako radi 4 nedeljno, a nema ishranu u debelom je minusu.

pa trening je tu da se pobrine da tih 20-30 kg budu shto kvalitetniji chovek hoce da se vrati sportu pa kontam da mu ne bi teshko palo koja kila mishica ...  ;)

naravno da mora da ima sredjenu ishranu i odmor ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #5 on: October 15, 2009, 12:13:11 AM »
ne ide mi u glavu da takmicar ,bez obzira sto je ex ili (slobodno receno) neiskusan postavlja ovakva pitanja
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #6 on: October 15, 2009, 01:09:53 PM »
 a sta si jeo kad si se takmicio???
stvarno bio si takmicar i sad ovakva pitanja :dunno:,za to vreme koje si isgubio sto se tice hrane ostalo je sve koliko toliko isto a sto se tice preparata tu dosta doga promenilo;)
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline Gosha1

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #7 on: October 15, 2009, 03:45:17 PM »
4 puta sedmicno treniram.A to da li sam ja neiskusan ili ne, mislim da nis dovoljno kompetentan da ti o tome odlucujes ili iznosis svoje misljenje.A kada sam se takmicio imao sam neki jelovnik koji sam skinuo tada s neta,ali nisam bas bio zadovoljan s njime.Samo sam trazio ako neko moze da mi sastavi jelovnik s obzirom na moju kilazu, ako previse trazim OK.

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #8 on: October 15, 2009, 08:42:27 PM »
pa kako nisam kad ti skidas jelovnik sa neta i ides na takmicenje :dunno:,sto se tice hrane VERUJ MI da  sam kompetentan,sto se tice AAS nisam;),jelovnik ces dobiti. nego je svima cudno da pitas tako nesto a bio si takmicar;)nista licno
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline zanvalzan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: nedostatak kilaze
« Reply #9 on: October 15, 2009, 10:08:38 PM »
pa sta te cudi, kod pedje na forumu aktivni takmicar iz BiH pita cemu sluzi i kako se pije dex u pwm :dunno: