EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Plan ishrane  (Read 25458 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Plan ishrane
« Reply #30 on: July 25, 2008, 05:31:01 PM »
Pokusavala sam dugo da pronadjem uspesnu dijetu, ali nisam uspevala trajno da skinem visak kilograma. Znam da ima ljudi koji mogu sami da rese taj problem sa ishranom i ovi recepti su super za to, ali ima dosta i nas kojima to ne uspeva. ja sam naprosto (bila) zavisnik od hrane :crazy: ;). Neko bi za to prosto rekao "volim da jedem". Ali napokon sam i ja postigla uspeh u dijeti, a vec sam bila izgubila svaku nadu. Dakle, da ne duzim, za sve one koji se pitaju kako se osloboditi viska kilograma i to trajno mogu pouzdano da preporucim program preko interneta koji je meni resio problem gojaznosti koji sam vukla od detinjstva. Radi se o mesavini psiholoskog treninga i nutricionistickih saveta. Psiholog se zove Lana Engel. Nutricionista sastavlja dijetu i vezbe prilagodjeno svakom pojedincu. Nadam se da ce ovo nekima pomoci kao sto je meni mnogo pomoglo. Sretno!
PS. U pocetku sam malo sumnjala da to moze preko interneta i da li je to opet neka prevara, ali prijatno sam se iznenadila. Mnogo je zgodno sto sve dobijes kod svoje kuce. :clap:

Mislim da je ovde zabranjeno reklamiranje...  :innocent:

Offline suzana78

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Plan ishrane
« Reply #31 on: July 25, 2008, 07:48:11 PM »
Mislim da je ovde zabranjeno reklamiranje...  :innocent:
Draga Nina,
Ako je to na slici tvoja licna guza, onda zakljucujem da ti nemas problem o kojem sam gore pisala. Mozda je tebi tesko da poverujes, ali ima nas koji ne mozemo da se "nateramo" da vezbamo i da drzimo dijetu. Meni je ta ekipa koju spominjem na fitslim.eu, verovala ili ne, mnogo pomogla da se napokon resim bede= viska kila. pozdrav  :)

Offline ortak BGD

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
  • Gender: Male
Odg: Plan ishrane
« Reply #32 on: August 02, 2008, 03:08:47 AM »
Zanima me sta mislite o sledecem jelovniku,da li sa njim mogu da postignem nesto s obzirom da zelim masu. Inace imam 185cm/70kg.Evo jelovnika:
1.ovsene pahuljice sa jogurtom
2.dva cela kuvana jaja i 8 belanaca sa ellom
3.pilece prsa/teletina/junetina/riba sa kuvanim krompirom/pirincem/testeninom(naravno svaki dan neku od ovih kombinacija) i neka salata
4.tunjevina ili sardina i ella

Mislim samo ovo,bez nekih suplemenata jer jos ne znam da li ce biti kesha i za to :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Plan ishrane
« Reply #33 on: August 02, 2008, 11:07:21 AM »
Zanima me sta mislite o sledecem jelovniku,da li sa njim mogu da postignem nesto s obzirom da zelim masu. Inace imam 185cm/70kg.Evo jelovnika:
1.ovsene pahuljice sa jogurtom
2.dva cela kuvana jaja i 8 belanaca sa ellom
3.pilece prsa/teletina/junetina/riba sa kuvanim krompirom/pirincem/testeninom(naravno svaki dan neku od ovih kombinacija) i neka salata
4.tunjevina ili sardina i ella

Mislim samo ovo,bez nekih suplemenata jer jos ne znam da li ce biti kesha i za to :)

koliko gr svake namirnice?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ortak BGD

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
  • Gender: Male
Odg: Plan ishrane
« Reply #34 on: August 02, 2008, 09:49:56 PM »
Ovsenih za sada 100g,ne mogu vise,jedva i to zgutam :)pa kad se malo naviknem na njih mozda i pojacam,sto se tice mesa bar nekih 300g,a za pirinac,testeninu,kuvani krompir,ili neko povrce najbolje da mi ti kazes,jer ja nemam predstavu koliko je dovoljno.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Plan ishrane
« Reply #35 on: August 02, 2008, 09:55:44 PM »
2 grama proteina na 1 kg telesne tezine i 3-5 gr uh po 1 kg tt, pa izracunaj da li je dovoljno
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ortak BGD

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
  • Gender: Male
Odg: Plan ishrane
« Reply #36 on: August 02, 2008, 10:02:39 PM »
Ok,hvala ti,a jel mozes da mi kazes koliko proteina ima jedno celo kuvano jaje i samo belance,to ne mogu nigde da nadjem...

Offline Rose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 259
  • Gender: Female
Odg: Plan ishrane
« Reply #37 on: August 02, 2008, 11:52:58 PM »
belance ima 3 gr

Offline ortak BGD

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
  • Gender: Male
Odg: Plan ishrane
« Reply #38 on: August 03, 2008, 12:41:17 AM »
Hvala Rose :)e da jos nesto me zanima,sto se tice hleba,jedem crni hleb,ali me zanima koliko da ga jedem,inace ne jedem nesto puno hleba,ali da li bi mozda bilo dobro da ga totalno izbacim iz ishrane?

Offline Ralex

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: Plan ishrane
« Reply #39 on: August 03, 2008, 10:10:44 AM »
Pravi crni hleb uopste nije losa stvar sto se tice ishrane, ali posto na trzistu ima koliko hoces belih bojanih hlebova onda....