EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: koja jela da jedem uz gainer  (Read 3614 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
koja jela da jedem uz gainer
« on: December 07, 2008, 11:16:02 PM »
kao prvo zdravo svima.zamolio bi vas da mi neko rekne sta bi bilo najbolje da jedem da se udebljam 5kg ili vise al da uzmete u obzir da uzimam i gainer.znaci nije sad da pretjerivate sa jelom kao u jednoj dole navedenoj temi o kojoj se radi o sto kvalitetnijjim kg.znaci maksimalno da jedem 5 puta dnevno jer vise nevjerujem da cu podnjet.znaci dosad mi je najteze sa doruckom zbog toga sto sam u to vrijeme u skoli a tu nemam bas nekog izbora sem sendvica koji je toliko suh da bez nekog soka ili vode nemoze niz grlo.

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: koja jela da jedem uz gainer
« Reply #1 on: December 08, 2008, 12:18:00 AM »
kao prvo zdravo svima.zamolio bi vas da mi neko rekne sta bi bilo najbolje da jedem da se udebljam 5kg ili vise al da uzmete u obzir da uzimam i gainer.znaci nije sad da pretjerivate sa jelom kao u jednoj dole navedenoj temi o kojoj se radi o sto kvalitetnijjim kg.znaci maksimalno da jedem 5 puta dnevno jer vise nevjerujem da cu podnjet.znaci dosad mi je najteze sa doruckom zbog toga sto sam u to vrijeme u skoli a tu nemam bas nekog izbora sem sendvica koji je toliko suh da bez nekog soka ili vode nemoze niz grlo.

Kao sto pricamo u jednoj drugoj temi, uzmi Lazicev program ishrane jer je stvarno po mnogima savrsen, ja ga koristim u malkice izmenjenom obliku..

Za skolu jednostavno, kao ja, sendvic od gajbe sa piletinom nekom (pilece belo, pileca prsa..), napravljen od integralne kifle, uz jogurt, do duse ja samo sredom imam problema sa skolom pa tako nesto jedem, ali garantujem da je bolje od bureka ako nista drugo, bice ti takodje malo suvo, al sa jogurtom ide lepo...
Slobodno jedi koliko god puta moras, manje kolicine, ja sam jelovnik prilagodio da jedem 10 puta dnevno, samo ponavljam neke stavke, 10 puta jer brzo svarim sve to, a moguce je da jedem i manje porcije nego sto treba..koliko god puta da jedes slobodno samo se ne zatrpavaj ogromnim kolicinama nego manje kolicine vise puta na dan...

Posto kazu da sam ne iskusan nadam se da ce me neko dopuniti ili ispraviti gde gresim..i da ce ubrzo odgovoriti da pomogne...

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: koja jela da jedem uz gainer
« Reply #2 on: December 08, 2008, 11:50:32 AM »
doruckuj kuci pre nego sto podjes u skolu, to je vec jedan obrok vise

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: koja jela da jedem uz gainer
« Reply #3 on: December 24, 2008, 06:28:37 PM »
uzmi Lazicev program ishrane jer je stvarno po mnogima savrsen

Jel se ovo nalazi u sekciji nasi jelovnici ili...? Bio bih zahvalan ako moze link! :)
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: koja jela da jedem uz gainer
« Reply #4 on: December 24, 2008, 07:49:09 PM »
Jel se ovo nalazi u sekciji nasi jelovnici ili...? Bio bih zahvalan ako moze link! :)

Da al opet zbog padanja sistema nemam bookmark-ove, nazlost...ako neko ima nek postuje..ako ne moraces sam da trazis po ishrani..

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: koja jela da jedem uz gainer
« Reply #5 on: December 24, 2008, 09:20:46 PM »
Da al opet zbog padanja sistema nemam bookmark-ove, nazlost...ako neko ima nek postuje..ako ne moraces sam da trazis po ishrani..

E nema frke, dovoljno je sto si mi rekao gdje se nalazi; sam cu potraziti! Hvala ;)
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!