EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Post na vodi  (Read 39632 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Post na vodi
« Reply #10 on: March 11, 2008, 11:56:48 PM »
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Post na vodi
« Reply #11 on: March 12, 2008, 12:27:16 AM »
 :crazy:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Post na vodi
« Reply #12 on: March 12, 2008, 01:11:28 AM »
:wow:
Nisam nikad cuo za to...
Sva sreca pa nikad ne postim.... :)

Pa posto nikad ne postis onda nemoj ni da dajes savete u vezi posta, a ni da komentarises tudje odgovore...

A posto ti toliko smeta moj odgovor onda mi reci koje proteine sme da jede dok posti na vodi? Daj mu ti onda neki primereniji savet...Jer sigurno imas neki cim kritikujes tudje... :hmm:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Post na vodi
« Reply #13 on: March 12, 2008, 01:17:36 AM »
ne mozes i jare i pare...ja iskreno ne postim zato sto onda ne mogu ni trening da odradim kako treba ...a onda si i na takmicenju dosta slabiji posto nisi tada trenirao kako treba...tako da biraj...ja sam protiv posta posto je po mom misljenju to izgladnivanje i mucenje organizma

Post nikako nije izgladnjivanje i mucenje organizma. To je nacin da ocistis telo od toksina, loseg raspolozenja i losih misli.
U pocetku sam i ja tako mislila, jer nisam znala sta da jedem pa sam se mucila, ali vremenom vidis da mozes i dok postis da jedes istu hranu samo malo korigovanu naravno...Takodje sad su se na trzistu pojavili proizvodi namenjeni posnoj ishrani, imas posne virsle, posni sir, posno mleko, posne pljeskavice i snicle...Cak imas i cokolada i slatkisa koji su posni...Tako da to vise nije mucenje organizma, nego je postalo i uzivanje za neke...
Ja sam na primer primetila da dok postim imam vecu koncentraciju, raspolozenija sam, lepo se osecam, stalno se smejem...
Sve u svemu dok ne probas nemoj da odbacujes to kao nesto lose... :blowkiss:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Post na vodi
« Reply #14 on: March 12, 2008, 01:37:46 AM »
Sustina posta nije u hrani...
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Post na vodi
« Reply #15 on: March 12, 2008, 02:06:21 AM »
@ Master


Kratko i jasno  ;) Bravo!  ;)
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Post na vodi
« Reply #16 on: March 12, 2008, 09:10:53 AM »
nama je bash profesor veronauke prekljuche objashnjavao, da nije sve samo u hrani, vec da je post i duhovni, i kao da nije nikakav problem ako neko ne posti po pitanju hrane, dok got se on uzdrzava od odgovaranja i takvih stvari, koje bash i nisu primerne

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Post na vodi
« Reply #17 on: March 12, 2008, 11:20:56 AM »
Post nikako nije izgladnjivanje i mucenje organizma. To je nacin da ocistis telo od toksina, loseg raspolozenja i losih misli.
U pocetku sam i ja tako mislila, jer nisam znala sta da jedem pa sam se mucila, ali vremenom vidis da mozes i dok postis da jedes istu hranu samo malo korigovanu naravno...Takodje sad su se na trzistu pojavili proizvodi namenjeni posnoj ishrani, imas posne virsle, posni sir, posno mleko, posne pljeskavice i snicle...Cak imas i cokolada i slatkisa koji su posni...Tako da to vise nije mucenje organizma, nego je postalo i uzivanje za neke...
Ja sam na primer primetila da dok postim imam vecu koncentraciju, raspolozenija sam, lepo se osecam, stalno se smejem...
Sve u svemu dok ne probas nemoj da odbacujes to kao nesto lose... :blowkiss:

ja sam samo rekao da ja ne mogu da postim ja jednostavno ne mogu i da  postim i da se treniram kako treba...a koliko primecujem tako radi vecina sportista
al se nekad dobro jelo

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Post na vodi
« Reply #18 on: March 12, 2008, 03:35:15 PM »
po meni je post lecenje bolesti i duhovni mir  :)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Tijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 438
  • Gender: Female
Odg: Post na vodi
« Reply #19 on: March 12, 2008, 05:07:09 PM »
Ne znam da li si ikada postio i da li znas da postoji veoma mnogo hrane koju mozez da jedes. Do duse najteza jeste ta prva nedelja, pogotovo sto uzimas te preparate i kombinacije koje njih prate u koje se ja ne razumem, moram priznati, tako da ti ne bih mogla mnogo pomoci, bar za ovu nedelju.
Ja postim redovno ceo post i sve posteve, ono sto ti mogu preporuciti jeste da jedes suvo grozdje. Grozdjani secer veoma brzo ulazi u krv i u potpunosti poboljsava krvnu sliku, tako da nebi imao problema sa krvnom slikom, mogu ti dati samo ovaj savet.  :blowkiss:
Ne znam, mozda mozes da jedes sampinjone, obarene, sa zacinima, bareni krompir uz to, sa semenkama.......... mozda nesto od toga. :blush:
Само јаки можемо све, буди јака