EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jogurt i mlijeko  (Read 18974 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline marija83

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Female
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #40 on: September 24, 2008, 08:22:20 AM »
Da Vuksa upravo tako , samo nes kafu sa mlekom sto sam izbacila , mnogo mi je pomoglo ,kao da se cisti organizam...iako mi je ta nes kafa bila jedini porok ...a slatkise sam skrozzzzz zaboravila :( , ta nesica mi je bila jedina uteha .. :(


Offline marija83

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Female
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #41 on: September 24, 2008, 08:26:14 AM »
j
To znaci da je lose mesati gainere sa surutkom ili? Ja zbog gainera pijem minimum litar mleka dnevno. Kad mesam sa vodom dobijem bljutavu cokoladu, bljutavu vanilu itd...

Ja se mnogo ne razumem u te vase preparate , ali mozda bi mogao da mesas sa sojinim umesto vodom da ti ne bude bljutavo..
A koliko ja znam surutka je ok ne sadrzi laktozu ili je ima u min kolicinama , cak ovaj moj sejk koji sam pila umesto vecere da smrsam i sadrzi surutku u prahu , sojino mleko,pirincano itd..znaci sve zajedno , pa ti vidi..

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #42 on: September 24, 2008, 02:20:55 PM »
j
Ja se mnogo ne razumem u te vase preparate , ali mozda bi mogao da mesas sa sojinim umesto vodom da ti ne bude bljutavo..
A koliko ja znam surutka je ok ne sadrzi laktozu ili je ima u min kolicinama , cak ovaj moj sejk koji sam pila umesto vecere da smrsam i sadrzi surutku u prahu , sojino mleko,pirincano itd..znaci sve zajedno , pa ti vidi..


Ja sam uzeo surutku u zdravoj hrani i na njoj pise 60% laktoza, 12% protein itd...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #43 on: September 24, 2008, 03:10:24 PM »
sta ce ti to.umasices se kao prase
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline marija83

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Female
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #44 on: September 24, 2008, 04:13:29 PM »
auuu... 60 % laktoze ...baci to...

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #45 on: September 24, 2008, 04:36:09 PM »
To znaci da je lose mesati gainere sa surutkom ili? Ja zbog gainera pijem minimum litar mleka dnevno. Kad mesam sa vodom dobijem bljutavu cokoladu, bljutavu vanilu itd...

whey mesas sa vodom..gejnere mesas sa vodom...kad mesas sa mlekom nije dobro..+ bzvz unosis laktozu koja ti u opste nije potrebna
i ono sto je jos vaznije to je kvalitet onoga sto pijes a ne ukus! ako hoces ukus dobar onda pij neskvik i ostale zajebavancije :evillaugh:
al se nekad dobro jelo

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #46 on: September 25, 2008, 08:37:37 PM »
sta ce ti to.umasices se kao prase
auuu... 60 % laktoze ...baci to...

Upravo tako, bacio sam je, onda sam pogledao druge dve sto sam pio ranije, a sacuvao omote i provalio da je isto abnormalno mnogo laktoze... Ne vredi za pravi protein treba para koje bas i nemam..

Jeste bitan kvalitet, al sto da nema i ukus pride, da nema neki koji se lepo mesa sa vodom? Ili neki protein neutralnog ukusa?

Muka mi je od losih preparata, BCAA sam bacio jer mi je bilo muka kad god ga popijem povratim tako da je vise odmogao nego pomogao, a onda posto sam prestao istekao mi rok trajanja, da sam izvalio da je kratak poklonio bi ortaku...
Takodje i horse power sto mi preporucio ortak, popio sam pola na silu sad mi muka kad pomislim na taj ukus, uzeo sam greskom fruit punch umesto limuna.... :(

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Jogurt i mlijeko
« Reply #47 on: September 26, 2008, 01:36:39 AM »
Ili neki protein neutralnog ukusa?
nisam probao ali posto si trazio neutralan ukus ovo se pojavilo pre neki dan na forumu
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1138.200.html
al se nekad dobro jelo