EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pravilna ishrana, posle waterpola i teretane  (Read 8352 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vaterpolistaTS

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Pravilna ishrana, posle waterpola i teretane
« on: September 25, 2008, 12:57:45 AM »
  Treniram vaterpolo i idem u teretanu skoro svaki dan!I imam jedan problem sa time sto nikako ne mogu da se ugojim i nabacim masu!!!Posle plivanja kada dodjem kuci maltene ispraznim ceo frizider!Znaci ne biram sta jedem,bitno mi Je samo da se najedem i da legnem da odspavam!Posle nekih 2-3sata spavanja ponovo jedem i idem u teretanu!Obicno jedem po 5-6puta na dan!U teretani se kao po obicaju razvalim od tezina(svaki dan imam upale) a uzeo sam da pijem Elite Whay dymatize 2.2KG!I uzeo sam olegovit vitamine-prepoucili su mi njih!
  Jer bi mogli da mi napisete neku pravilnu ishranu posle waterpola i teretane kako,sta i u kojim kolicinama da unosim!!!Visok sam 180 a tezina 76kg!Voleo bih kada bih mogao da nabacim jos jedno 5-6kg ciste misicne mase jer mi je za vaterpolo to stvarno potrebno!!!Mozete mi slobodno i preporucite neki preparat!!!
  Unapred hvala!!!

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Pravilna ishrana, posle waterpola i teretane
« Reply #1 on: September 25, 2008, 08:17:39 PM »
Super protein, na zalost skup...
Koliko unosis ugljenih hidrata? Oni su izvor energije, Elite Whey ih ima malo, nadam se da hranom unosis vise...
Procitaj ovde zasto su ugljeni hidrati bitni:U.H.
Praznjenje frizidera nije dobar opis jer mozda imas samo 2 jaja, mogao bi bar jedan dan da opises kako se hranis...