EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Program za definiciju  (Read 4465 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Program za definiciju
« Reply #10 on: July 13, 2011, 08:59:49 PM »
Bez ljutnje, ovo sam napisao jer sam se smorio nikog nema da odgovori dugo, ni na prosloj mojoj temi moram klestima da cupam odgovore, i kad posaljem nekom pp, nije samo kod mene tako i kod ostalih vidim da se odgovori na pitanje svode- nadji na forumu pisano je o tome..

ja cu te samo podsetiti da se ove stvari placaju, individualni saveti, treninzi isl .... dokle god je besplatno treba da budes srecan da dobijes bilo kakav odgovor bilo kad


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Frakcija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Male
Odg: Program za definiciju
« Reply #11 on: July 13, 2011, 09:51:45 PM »
hvala und, neces se obogatiti na meni, imam savrseno telo na tvoju zalost :D, a ovu temu sam otvorio jer sam hteo da prosirim znanje i zato sto mislim da forum sluzi za ovakva pitanja.. no nebitno, zakljucaj temu.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Program za definiciju
« Reply #12 on: July 13, 2011, 10:12:56 PM »
ako imaš savršeno telo 4 nedelje bez UH bi mogle da te poprilično osuše

ja ne naplaćujem savete, samo te podsećam da ovo radimo for free, pa malo strpljenja kad očekuješ odgovor


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Program za definiciju
« Reply #13 on: July 13, 2011, 10:39:58 PM »
Forum su umorila pitanja tog tipa.U prosloj temi si pitao jel ima neko neki program da povecas obime nogu bez teretane.U temi o trbusnjacima si rekao da pijes surutku.Forum sluzi za prosirivanje znanja te izvoli i citaj i prosiri ga posto je ocigledno da imas rupa u znanju.Bez ljutnje ;)
A drzati 4 nedelje 0 uh je ludost kao i uzimanje 300gr uh tokom 4 nedelje narocito jer nisi napisao koliko kg imas,koji je  bf i slicno..Trebaju ljudi ovde vama da cupaju klestima osnovne informacije da bi vam se pomoglo.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Frakcija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Male
Odg: Program za definiciju
« Reply #14 on: July 13, 2011, 10:47:51 PM »
au ti nasao temu iz 2007, ja sam tad bio tinejdzer, mnogo je godina proslo od tad i mnogo sam stvari naucio i promenio..

Offline Frakcija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Male
Odg: Program za definiciju
« Reply #15 on: July 13, 2011, 10:50:59 PM »
hvala na odgovoru za dijetu, nisam planirao da je radim, al se u poslednje vreme jako interesujem za treninge i ishranu pa me je zanimalo vase misljenje..