EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: secer  (Read 2136 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
secer
« on: April 12, 2010, 10:24:36 PM »
Zanima me da li moj organizam secere prepoznaje kao i ostale kalorije? Znam da secer podize insulin i blokira sagorevanje masti pa me zanima npr. ako jedem prepodne malo slatkisa, da li cu uspeti da ih potrosim u toku dana kao i ostale kalorije ili ce se oni "potrpati" u celije dok je insulin podignut, bez sanse za povratak?
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: secer
« Reply #1 on: April 12, 2010, 10:26:30 PM »
Zanima me da li moj organizam secere prepoznaje kao i ostale kalorije? Znam da secer podize insulin i blokira sagorevanje masti pa me zanima npr. ako jedem prepodne malo slatkisa, da li cu uspeti da ih potrosim u toku dana kao i ostale kalorije ili ce se oni "potrpati" u celije dok je insulin podignut, bez sanse za povratak?
problem je sto to bude visak kalorija, brzih kalorija, sa veoma visokim gi i gl, sve to se pretvara u masti
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: secer
« Reply #2 on: April 12, 2010, 10:30:38 PM »
ok, samo me zanima da li je ok izbaciti slatko iz svoje ishrane? tj da li je slatko potrebno mom organizmu?
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: secer
« Reply #3 on: April 12, 2010, 10:34:24 PM »
ok, samo me zanima da li je ok izbaciti slatko iz svoje ishrane? tj da li je slatko potrebno mom organizmu?
pa nije slatko potrebno..ti vise kriziras zato sto imas nagle skokove i padove secera i to te tera da jedes sto vise..
izbaci i videces kako je sve bolje.pokusas da svakih 5 dana imas jedan slatkis i uzivancija
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline newbie

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Male
Odg: secer
« Reply #4 on: April 12, 2010, 10:35:05 PM »
ok, samo me zanima da li je ok izbaciti slatko iz svoje ishrane? tj da li je slatko potrebno mom organizmu?

izbaci to..

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: secer
« Reply #5 on: April 13, 2010, 08:40:20 AM »
Bolje se jednom nedeljno pocastiti kao covjek nego stalno po malo grickati slatko i sl...

Ja juche 4 pice i dva sendvica pojeo... :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.