EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potreban savjet.  (Read 1542 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzakson

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Potreban savjet.
« on: October 09, 2012, 01:33:24 PM »
Pozdrav,imam 18 godina i krenuo sam u teretanu,imam 60 kila i sad bih vas zamolio ako moze neko da mi napise program treninga (sta da radim,kako da radim,kolko dana da radim,kojim danom sta da radim),i sta da jedem kolko da jedem,koliko puta u danu...Znaci bilo sta da napisete bit cu vam zahvalan...Zelio bih da se udebljam...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Re: Potreban savjet.
« Reply #1 on: October 09, 2012, 02:08:06 PM »
Hoces i da neko vjezba umjesto tebe?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Potreban savjet.
« Reply #2 on: October 09, 2012, 02:12:21 PM »
Tako nešto..
Na netu možeš da nađeš klasičan split program, a što se tiče hrane treba ti 4-6 obroka koji će ti popuniti kalorijski iznos (takođe, guglaj), a ishrana ti se sastoji od: mesa, jaja, ribe, mlečnih proizvoda, pirinča, kuvanog krompira, ovsenih,salata, voća, zdravih masti

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Potreban savjet.
« Reply #3 on: October 09, 2012, 02:14:32 PM »
Citaj forum, sve ima objasnjeno. Ovo je bas neozbiljno sto si pitao, potrudi se sam, niko nece to raditi umesto tebe.