EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Majk Tajson  (Read 117226 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Majk Tajson
« Reply #30 on: September 07, 2009, 09:26:01 AM »

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Majk Tajson
« Reply #31 on: September 07, 2009, 10:34:10 PM »
Kosuta snimak je predobar!!!! Znaci takav kao Tajson se ne radja dvaput!!!

Ko god nije pogledao film o njemu preporucujem da pogleda ako je pravi obozavalac svidece mu se definitivno
http://www.imdb.com/title/tt0114759/
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline srebrni vuk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 78
  • Gender: Male
  • going hard
Odg: Majk Tajson
« Reply #32 on: April 18, 2011, 01:53:11 PM »
HmHmHm Gvozdenog Majka je pojeo lagan zivot,narkotici i luda pamet... Dok je bio gladan i zelio titule niko nije mogao da mu prismrdi... al ajde
Elem,Tajson je bio i ostace Mama,Tata i legenda boksa... da! iako je bio nizak sto kazu hendikepiran u odnosu na ove "divove" Majk je za teskasa imao nevjerovatnu i snagu i brzinu... a kakav je tehnicar bio ne treba ni govoriti,jer je i tu morao da bude bolji od ostalih ako je htio da pridje krupnijem i visocijem i da ga pogodi. Ne znam da li je ko primijetio al tajson ngotivo nikad nije izvodio udarce solo nego uvijek iz otklona eskivaze ili slicno tako da ga gotovo niko nije mogao pogoditi... a srusio je on prilicno krupnih i visokih boksera. Tek kasnije kad je odustao od teskih treninga i taktike sklanjanja od udaraca oslanjajuci se iskljucivo na snagu svog udarca je poceo i da dobija batine... a do tada....uh,bio je osa! Nikako ne bi trebalo da vlada misljenje da u njegovom vremenu nije bilo dosta snaznih,brzih i krupnih ljudi koji su odlicno boksovali al ipak je jedan jedini Iron Mike Tyson bio bolji od svih!
THE EASY DAYWAS YESTERDAY

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: Majk Tajson
« Reply #33 on: April 19, 2011, 04:14:45 PM »
tajson je legenda boksa, šteta što je plitak bio pa završio kako je završio, da je pametniji bio još bi dugo vladao ringom.
ali opet, on je legenda i nema dalje.

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: Majk Tajson
« Reply #34 on: July 19, 2011, 11:27:45 PM »
Golubar  :lol: :lol:

Ja se i dan danas pitam kako je jedan takav mogao da ostane u sportu a nekoga kao Ben Johnson-a da izbace ..

Nemam nista protiv, covek je odvaljivao ali...
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Majk Tajson
« Reply #35 on: July 20, 2011, 12:27:36 AM »
Golubar  :lol: :lol:

Ja se i dan danas pitam kako je jedan takav mogao da ostane u sportu a nekoga kao Ben Johnson-a da izbace ..

Nemam nista protiv, covek je odvaljivao ali...

Zato sto je Tajson Amerikanac, a Ben Johnson Kanadjanin koji je pobedio Amerikanca (Karl Luisa) i zbog toga je podvrgnut kontrolama i unisten od strane Amerikanaca
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Majk Tajson
« Reply #36 on: July 20, 2011, 06:26:37 AM »
I Karl Luis je bio pozitivan na testu na kom i Ben i na jos par testova al im se omaklo da to pomenu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: Majk Tajson
« Reply #37 on: July 20, 2011, 10:56:24 PM »
I Karl Luis je bio pozitivan na testu na kom i Ben i na jos par testova al im se omaklo da to pomenu

Da da bas slucajnost  :lol:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Alexandra 92

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Majk Tajson
« Reply #38 on: April 27, 2013, 08:05:28 PM »
Mike da nije bio dobar ne bi bio tamo gde je bio....Ja ga licno gotivim mnogo ali ne mozemo tako da gledamo....On je koliko ja znam tek kasnije imao ozbiljnijeg protivnika od koga je izgubio ili ja mozda gresim....?A to da su udarci spori od nekih ljudi pa da deluje to ali na tw-u ili kada gledas sa strane,ne kazem da ima sporih ljudi ali ti su mnogo veliki itd....Pa kada stoji preko puta tebe ti udarci su dosta brzi... ;)  :)
-Nije vazno koliko jak udarac mozes da podneses, vec je vazno koliko udaraca mozes da primis a da ostanes na nogama i nastavis dalje!!!!