EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ROLERI  (Read 216998 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline daisy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #80 on: June 04, 2008, 11:45:17 AM »
Prodajem Bauer aggressive,svetlo zelene, br.38,5 ocuvane,50e,Beograd,064/858-24-92

Sto se tice Roces-a,slab je izbor i tesko ih je naci trenutno je Fila preuzela prvo mesto,
imaju ogroman izbor,razlicite cene u zavisnosti od modela,za svakoga po nesto... :)



Offline Maqy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #81 on: June 29, 2008, 03:57:12 PM »
Caos svima! Posto sam resila da opet stanem na rolere posle 10 godina, treba mi informacija da li neko zna gde su trenutno snizenja. Kao klinka sam vozila rollerblade ali sam cula da su se sad dosta pokvarili, a da je fila postala super i da se ljudi uopste ne zale na fila roske. Problem je - naravno, sto mi je budzet dosta ogranicen. Tako da mi je ostalo dve mogucnosti: ili da jurim snizenja ili da uzmem neku shklj marku. A da.. treba mi za rekreativnu voznju, znaci srednji tockovi, ABEC5,... i tako dalje i tako blize. Znam da su sad snizenja u reptilu u NS (ali dok iz BG-a odem tamo....) i u Inter sportu (a tamo nema brojeva). Tako da ako neko zna za jos neko mesto gde su popusti u toku, bila bi zahvalana na podeljenoj informaciji.
I da li neko zna kakvi su crazy creek roleri? Hvala!

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #82 on: June 29, 2008, 05:59:47 PM »
drago mi je sto te interesuje rolere,idi u nsad u market RODIC u ulici Temerinske,tamo sam kupila rolere Vibes,iz Backe Palanke,super su,zadovoljna sam! platila sam oko 4000din  :)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Maqy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #83 on: June 29, 2008, 06:40:05 PM »
A jel bas moram u NS..? :s Ne znas da li ima u Rodicu u Beogradu tako nesto?

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #84 on: June 30, 2008, 04:18:10 PM »
 :hitself: zaboravila sam da ima u bg,izvini...pa idi vidi,ja sam ti odgovorila  :rolleyes01:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Maqy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #85 on: June 30, 2008, 07:15:00 PM »
ok. hvala puno! Ako se setis jos nekog mesta, javni mi. Idem u Bugarsku pocetkom avgusta, pa cu videti tamo kako stoje stvari (ako do tad ne nadjem nesto zadovoljavajuce).. Hvala jos jednom!

Offline sonjaz

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #86 on: August 13, 2008, 06:18:55 PM »
e sad imam i ja malo pitanja...
mozda ce zvucati :wallbash1: ali...niko nije savrsen
kupila sam rolere pre zilion godina, cini mi se 10ak ako ne i vise i 2 puta sam stala na njih(bukvalno) i lepo ih odlozila u kutiju. posto sam resila da se malo aktiviram izvadim je moje roske i probam ih....i zakljucim da sam uzela ogromne...
u pitanju su bauer m 100(crno ljubicasto narandzaste) cini mi se da je size 6, a ja nosim 35-36!!!!kada ih obujem ulozak mi je oko 1,5 cm veci ali je problem u plastici spolja koja mi deluje preterano glomazno.
da li da se usudim da ih vozim, tj. naucim prvo da vozim ili da ih prodam i lepo kupim manje?!?!!

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #87 on: August 15, 2008, 08:26:41 AM »
znas sta,uzmi dve carape i obuj rolere,kako ti zvuci? probaj,ako ne odgovara,prodaj ih ili kupi kako tebi odgovara,nemoj manji ni veci broj,nego kako tebi odgovara!  :)  :blowkiss:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline nesha da lood

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #88 on: September 05, 2008, 03:30:02 PM »
Pozz ljudi prwi put samo owde   :) wozio sam sk8 ali sada sam se uzasno zaludeo za rolerima i hcou da kupim aggresive.Nasao sam u NS http://www.reptile.co.yu/search.php?category_id=1&subcategory_id=3&brend_id=-1 ewo linka :) ali neznam koje su owde najbolje,meni si licno swidjaju K2 fatty model ili mozda owe salomon... ako se neko razume nek widi pa me posawetuje :)

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #89 on: September 05, 2008, 07:33:10 PM »
reptile su extra i najkvalitetniji,ali je skuplji,zavisi od tebe ako imas para... :bleh:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!