EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2010 Olympia Expo: World's Strongest Bodybuilder  (Read 1474 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: 2010 Olympia Expo: World's Strongest Bodybuilder
« Reply #1 on: September 26, 2010, 04:53:26 PM »
Samo jedna napomena.

Majca koju nosi nije takmicarska majca i sluzi samo da ukruti rame i po proizvodjacu/Inzer/ ne daje vise od 20 funti na 600 funti + tezinama/tako da je Stan upravo bio na nivou svog najboljeg raw ostvarenja tj 606 BP.

E,sa ovakvom majcom ima smisla trenirati,jer sve novije sigle ply majce dodaju 100 funte pa navise/naravno kod najvestijih takmicara/.

Da li ima potrebe da kazem da se za ove majce ni ne zna u Evropi?

Svaki komentar je suvisan...


Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: 2010 Olympia Expo: World's Strongest Bodybuilder
« Reply #2 on: September 26, 2010, 06:10:21 PM »
Nekoliko zapažanja:

- WTF RAW ako nose nekakve majice? Mislim ako je raw onda je RAW
- Nick Busics se pojavljuje u jednom kadru. On je organizator cuvenot Mountainer kupa a privatno on i ja smo kumovi :-). Big Bully Busics
- Spoteri ne postoje. Stoje na pola kilometra daleko, a ona gospođa bez noge, to jet sa vestackom nogom nije najsrecnije resenje za spotera. Zna li se sta je njena prica i ot kud ona sa Stanom
- Sudije nisu imale sijalice, zastavice, kartone nego palac gore ili dole. Svidja mi se
- Stan is the legend
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: 2010 Olympia Expo: World's Strongest Bodybuilder
« Reply #3 on: September 26, 2010, 08:23:54 PM »
Milance,ovo su najnovije majce iz ove godine, prilagodjene raw uslovima i treningu,da bi se izbeglo bas ono o cemu stalno pricamo - povrede,a da ne pomaze prilikom lifta.

Hocu reci,20 funti pomoci je nista,bas nista.