EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu  (Read 19091 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TECHA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 758
  • Gender: Male
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #110 on: October 19, 2013, 11:11:17 PM »
To je nazalost istina, jbg, u takvom okruzenju zivimo, gde je sve naopako okrenuto!
Ne možemo nikada da garantujemo uspeh.
Ali uvek možemo da garantujemo napor da uspeh
dostignemo!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #111 on: October 20, 2013, 05:24:51 AM »
:)
Dobijam mnogo pozitivnih komentara sa svih strana i na racun snage, a i tehnike. Naravno, ima i ljubomornih :)
Moram sa pohvalim ovog momka koji je bio sa mnom u -140, Aleksandra Lukica, jer je decko drugfree i planirao je da uradi 275 175 275 da su bili normalni uslovi.


Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #112 on: October 20, 2013, 05:11:53 PM »
Da čujemo te kritike ljubomornih prvo..
A frend jel fakat drug free ili je na 500 mg sedmično hahahah
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #113 on: October 20, 2013, 05:24:10 PM »
Pa Suzana je ljubomorna. Sad kad je postao rekorder i prvak sigurno ga salijeću čopori djevojaka tipa "oro".

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #114 on: October 20, 2013, 05:43:29 PM »
Tip "oro" je naravno nepoželjan, da se razumijemo..
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #115 on: October 20, 2013, 05:56:00 PM »
Eh da me salecu..Doduse, pitaju me da im otvorim vodu i tako to  :lol:
Jeste decko suv, ima 140ak kg.Nije Suzana ljubomorna, nekad mi zapreti da cu dobiti po njusci i tako to  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #116 on: October 20, 2013, 06:17:22 PM »
A frend jel fakat drug free ili je na 500 mg sedmično hahahah
A vidi Murge što se raspituje.


Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #117 on: October 20, 2013, 11:33:48 PM »
Hahahha znači da mjenjam nick u Murga hahahah.
Btw Milane ne znam na šta će biti ljubomorna, ko još voli jake momke, kad se sve pale sad na Justina Bieber-a i te face hahahah
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline Stevcho

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 276
  • Gender: Male
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #118 on: October 21, 2013, 12:40:24 AM »
Milan je baraba u dusi, lolao bi se on, ali sta ce dobrica ne smije  :lol:
Ja sam radnik na pilani zemo
s motorkom bi ko međed zadremo

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Drzavno prvenstvo u powerliftingu 2013. u Vladicinom Hanu
« Reply #119 on: October 15, 2014, 10:56:58 AM »
Hvala svima na podrsci i cestitkama i izvinjenje svima kojima nisam odgovorio [/size][/color][/size] [/color][/size]Takmicenje je bilo najbolje do sad, odlicna organizacija, oprema i posebni uslovi zahvaljujuci Kalcha Tijana Stankovic i Dalibor Ilijic. Han stvarno ima neku posebnu car, ko nije osetio onu atmosferu i ljude ne moze to da shvati!! Tamo se jednostavno osecam kao medju svojim krdom.Moze i bukvalno da se shvati Prvo, drugari, Aleksandar Lukic i Dragan Bozic su napravili svoje najbolje rezultate do sad, narocito onaj medjed koji je podigao total za 137.5kg u odnosu na proslu godinu. Neka on napise utiske, verujem da ce imati sta da kaze, samo ne obracajte paznju na neke optuzbe na moj racun na njegovom snimku gde radi 300kg cucanj 
Upoznao super momke iz Bosne i Crne Gore i atmosfera je bila vise nego pozitivno drugarska  Momci odlicno rade i tek ih ocekuje napredak.
sto se tice mojih rezultata, stvari su se kretale ovako: Na zagrevanju je bilo kriticno: da li da ustanem ili da odustanem, bio sam na granici da se srusim, dok se nisam ispovracao  Cucanj, malo skratio zadnji pokusaj, ali bice bolje, prvi put ovo na ledjima, ja sam zadovoljan. Benc sam oborio namerno za svaki slucaj jer mi posle ovakvog cucnja nije toliko bitan buduci da ga nisam nesto posebno ni spremio i zelja mi je bila da se sacuvam za DL.Sto se tice mrtvog, stigao me je umor i boljka od prosle godine se pokazala opet jer nisam ni pokusavao da je ispravim i hvat je popustio na 350.Ostao na 330kg.Generalno sam zadovoljan, imao sam isto kg kao prosle godine na merenju, ali moze bolje, idemo u nove radne pobede i da ispravimo te stvari koje koce progres.
Ovo su stvari zbog kojih jednostavno volim ovaj sport.Ovakva licna satisfakcija ne moze da se opise. Hvala braci Piruze na pomoci oko motanja bandaza, nikad mi niko jace nije namotao 
Luka Latinovic koji je presao 600km da bi meni pomogao i gledao me.ako sam nekog zaboravio, a verovatno jesam, izvinjavam se, preumoran sam i pod utiscima


https://www.youtube.com/watch?v=bh_8Udzf2ys&list=UUb5FcehzzhDPzPGKTiGTjZw

https://www.facebook.com/video.php?v=10152391701361444

Na kraju je bilo 370 175 330
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380