EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj log treninga  (Read 90677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #170 on: March 23, 2008, 01:56:58 AM »
trenirao sam veceras ovako
cucanj 140 po 5 ponavljanja
uski benc  80kg 8 pon
zakljucavanje 160 u poslednjoj seriji,drzao sam malo teg,bilo je ozbiljnih problema da ga drzim zakljucanog duze od 10ak sec
triceps i trapez

ne pisem svaki trening,pisem samo bitnije promene
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #171 on: March 23, 2008, 02:04:21 AM »
ma moram ja to da vidim :lol:

dogovori se sa medonjak pa dodjite  :innocent:

da,sto se tice treninga,necu vise raditi lock out,sta mi vredi sto mogu da zakljucam 170 par puta kad ne mogu da odlepim sa grudi vise od 120..ovako samo akam laktove
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #172 on: March 27, 2008, 07:00:12 PM »
nisam vukao,nije bilo uslova..
prvo smo otisli u teretanu koja ima power rack,medjutim gazda ne da se slobodnije spusta teg,ispod gyma je streljana pa im otpada malter sa plafona...to je problem za mrtvo koje je luka hteo da radi
a ni na rack-u ne moze da se radi,ne trpi tolika opterecenja..bitno da im benc i skotove klupe trpe najvise opterecenja

posle toga mi se vec nije nista radilo

onda smo otisli u lukinu teretanu i tamo mislili da stavimo ploce tegova ispod i tako podignemo visinu..kad i tu problem..ploce su plasticne pa pucaju kad stavis nesto na njih..radio sam klasicno mrtvo i GM i to povukao 230 jednom i ostavio..nije to bilo to..ploce su male pa je teg nisko,jedna strana je teza od druge i sl...
sve u svemu-sranje od treninga..ali 1 je sigurno
danas ne bh mogao da vucem 250 sa poda,240 da al ovo jok..

videcemo dalje
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #173 on: March 27, 2008, 08:03:57 PM »
Pa vise ste se setali nego sto ste vezbali  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #174 on: March 28, 2008, 01:55:59 AM »
danas ne bh mogao da vucem 250 sa poda,240 da al ovo jok..

Kao sto rekoh vec, sto Milan J stalno prica, sasvim je normalno da ne mozes da si na 100% dve nedelje za redom, nikako...sve je u savrsenom redu. Sad lepo radis cucanj ili good morning i kad opet za mesec i po, dva krenes sa mrtvim, videces da si pomerio granicu sa tih 250.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #175 on: March 28, 2008, 02:08:17 AM »
naravno
ovo je veliki pomak,napravio sam korak napred preskocivsi dosta veliki raspon u tezinama..
sada cu da radim cucanj kao glavnu vezbu a zatim good morning,ne moze nista bez nje
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj log treninga
« Reply #176 on: March 28, 2008, 11:06:00 AM »
naravno
ovo je veliki pomak,napravio sam korak napred preskocivsi dosta veliki raspon u tezinama..
sada cu da radim cucanj kao glavnu vezbu a zatim good morning,ne moze nista bez nje

Redosled je drugaciji,kako smo vec pricali....

Od 10 treninga,7 good morning/naizmenicno obe varijante-siroka-visoka,pa uska-niska/,pa 2 cucnja,pa 1 tek trening  deadlift.

Za ovo postoji razlog,a postoje i varijante pomenutog,za koje takodje postoji razlog.

DAKLE,SLABA KARIKA SU LEDJA,PA I TRENING TREBA DA BUDE PREMA TOME POSTAVLJEN.






Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #177 on: March 28, 2008, 04:03:28 PM »
naravno
ali big milan rece da radim cucanj 4-5 nedelja po vise ponavljanja  :dunno:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj log treninga
« Reply #178 on: March 28, 2008, 06:46:12 PM »
naravno
ali big milan rece da radim cucanj 4-5 nedelja po vise ponavljanja  :dunno:

Onda ste pricali o detaljima,pa ja necu da se mesam.

Ono sto sam rekao,je bilo principski,a za svakog ima tacno odredjen trening,sa tacno postavljenim akcentima u zavisnosti,sta je namera tj plan da se unapredi.

Elem,sa Milan-om J nemozes da promasis,tako ,da samo cepaj!

Puno dobrih zelja za napredak.

Pozz

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #179 on: March 28, 2008, 06:53:08 PM »
shvatam sad zasto mi je predlozio ono vucenje sa visine
pitao me ja da li hocu da mi napise program..to se i ne pita da li hocu  :) 
radio sam juce good morning posle dl..vise i ne osecam kilaze..sa 170 sam radio lagano,moracu jos tehniku da popravim..snimicu pa cu da okacim obe verzije te vezbe
 
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380