EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mrtvo dizanje  (Read 136758 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #20 on: January 31, 2008, 03:59:21 AM »
Je li Vuksa, jel ti poznat mozda sledeci dijalog:

"Kad budes imao diskus herniju i bolove, znaces o cemu ti pricam"

- "Kad budes imao dovoljno jaka ledja, onda ces znati o cemu ti ja pricam"

:)
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #21 on: March 23, 2008, 04:53:15 PM »
inace,momak koga je milan j stavio kako radi DL,Henri,radi biceps 100kgx15 pon lagano...milan reko  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380


Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #23 on: June 15, 2008, 10:38:51 AM »
Radio sam juce mrtvo dizanje sad 130 kg 2 puta.To i nije nesto.Ali kad se setim da sam se u oktobru mucio sa 60 kg kod Teda ,onda nije lose...nema veze,idemo dalje  :yes:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #24 on: June 15, 2008, 11:13:30 AM »
odlicno,svaki kg gore je napredak
sad nam okaci snimak mrtvog da vidimo  :yes:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #25 on: June 15, 2008, 11:31:15 AM »
Ja sam poceo sa ovom vezbom pre 3-4 nedelje i sad radim 8 puta sa 110kg, sasvim zadovoljavajuce za moju konstituciju. Radim sa blago savijenim nogama jer sa ispravljenim dosta zateze zadnju lozu a to mi bas i ne treba..

Inace, cini mi se da sam, otkad radim mrtvo dizanje, ojacao i na cucnjevima - i dalje radim 10x130kg ali nekako mi lakse ide :) (i na benchu sam pre par dana digao 90kg rekordnih 7 puta mada to verovatno nema veze s ovim)
#15 Vince Carter

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #26 on: June 15, 2008, 11:39:12 AM »
ovde je rec o mrtvom dizanju na power nacin,to sto si ti radio je verovatno rumunsko mrtvo dizanje i to je ODLICNA vezba
kod te vezbe moraju biti malo savijena kolena,ne previe,cisto da se skine stres sa zadnje loze..ne ide se preduboko

to sto si ojacao na cucnjevima samo govori koliko mrtvo i cucanj angazuju iste misice i pomazu jedna drugoj u napretku
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #27 on: July 15, 2008, 06:37:20 PM »
Cemu li ove vezbe?...mada predpostavljam treba jako opterecenje a to malo koje lat masine imaju.





"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #28 on: July 16, 2008, 11:46:32 AM »
Cemu li ove vezbe?...mada predpostavljam treba jako opterecenje a to malo koje lat masine imaju.







To se zove supplemental exsercises,KOJE SU OSNOVA WESTSIDE SISTEMA.

Oni ,naime, rade ukupno 14-16 treninga nedeljno po  programu olimpijskih dizaca u USSR-a,od cega su 4 sa osnovnim liftovima i njihovim dopunama,a svi ostali su za povecanje opste spreme,poboljsanje snage slabih karika u lancu i poboljsanje oporavka ili oporavka posle povreda.

Nagradno pitanje!

Ko moze tako da trenira ako nije pod ekstremno visokom dozom stimulativnih sredstava!?

Mozete jednom da pogadjate.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #29 on: July 16, 2008, 12:22:25 PM »
Milan Jovanovic  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."