EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA  (Read 64526 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline siki j

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 411
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #10 on: February 18, 2011, 12:24:48 AM »
Ova ideja je odlicna i potpuno podrzavam ovakvu akciju i vid takmicenja!!! :clap:

Nisam bas u nekoj takmicarskoj formi jer sam pravio pauzu od dva meseca, tako da sam daleko od neke forme i takmicenja!!! :dunno:

Na zalost imam neke zdravstvene probleme (problemi s venama) koji su delimicno sanirani ali ocekujem neku lekarsko-hirursku intervenciju tako da ne treniram bas punom parom jer me opet ocekuje pauza nakon te intervencije.

U slucaju da se opet nesto slicno organizuje sigurno je da cu ucestvovati jer sam ranije putovao satima i provodio dane na takmicenjima a za ovo je potrebno samo postaviti snimak s treninga!!!

Ovakvim nacinom takmicenja je pre svega pruzena mogucnost takmicaru da pruzi 110% svojih mogucnosti, jer je unapred oslobodjen svih prepreka kojih ima na "pravim " takmicenjima.

Navescu samo poneka: putovanje, neprospavana noc, manja povreda, losi uslovi (sipke, ploce na zagrevanju), jednom se desilo da smo se zagrevali sa livenim tegovima koji nisu bili ni numerisani!!??  :hitself:, pa uzmes u ruku i onako od oka ocenjujes tezinu :hitself:, malo vremena za zagrevanje, itd...

Cak i ako niste zadovoljni snimkom mozete ga ponoviti koliko puta zelite, naravno dok imate snage za to i ako i tada nije to onda moze i nekog drugog dana!! Vidim da je vremena za to - 2 MESECA !!!

Ovo iskljucuje svaku zalbu na uslove takmicenja i formu takmicara!!

Najteza stvar kod ovog takmicara bice svakako sudjenje da ne bi neko od ucesnika bio ostecen!

Drugo, nadam se da takmicari nece varati sa plocama i tezinama i da su tezine koje prijavljuju zaista istinite!!!

Takodje s obzirom da ce se pobednik odredjivati prema Relativu ocekujem da nece biti varanja na merenju!!!

U nadi da ce ovo takmicenje proci uspesno zelim puno srece svim takmicarima i organizatoru!!!

Srecno momci i pokazite sada koliko vredite!!!  :yes: ;)

 :clap: :clap: :clap:




Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #11 on: February 18, 2011, 12:33:25 AM »
Ovih dana cu da dodam delove teksta da pravila budu jasnija malo.Dodacu ih u okviru gornjeg teksta samo cu ih nekako oznaciti da znate da je dodato.Nisam ogao da se setim svega kad sam pisao
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #12 on: February 18, 2011, 04:22:51 AM »
mislim da Milana treba u profi kategoriju svrstati  :evillaugh: onda cu ucestvovati  :lol:
Why so serious?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #13 on: February 18, 2011, 07:45:53 AM »
mislim da Milana treba u profi kategoriju svrstati  :evillaugh: onda cu ucestvovati  :lol:

 :clap: :clap: :clap:

Ovako možemo da ga duvamo  :yes:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #14 on: February 18, 2011, 08:48:49 AM »
 :lol: :lol: Bice momak koji sa 100kg bencuje 190 i vuce 270 a sve to uz bodibilding.Bitno da se radi,izgleda da ce biti lep odziv
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #15 on: February 18, 2011, 08:57:55 AM »
Svaka čast za celu organizaciju i nagradni fond, po imenima koja se najavljuju ovo bi moglo da bude jako dobro takmičenje... :clap:
iskreno se nadam da ću do tad skroz zalečiti povredu zadnje lože koju vučem već mesec i po dana, pa da se pridružim, iako u ovakvoj konkurenciji zaista ne bih imao šta da tražim u borbi za nagradu, al nema veze... :lol:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #16 on: February 18, 2011, 10:00:14 AM »
najbitnije je - igrati se..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline KRLe_91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #17 on: February 18, 2011, 10:40:55 AM »
Samo da pitam jos nesto :) Znaci rezultati dobijeni od sve 3 vjezbe preko ove wilksove formule se sabiraju i dobijaju se konacni rezultati koji se uporedjuju :D ?
Kad je tesko kazu dosta,
ustvari to je klopka
ali imam serum protiv toga
FORMULA JE VOLJA!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #18 on: February 18, 2011, 10:45:51 AM »
dignes u sve tri vezbe,sve saberes,ubacis u wilksovu formulu to i svoju telesnu tezinu i dobijes koeficijent
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline KRLe_91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #19 on: February 18, 2011, 11:01:07 AM »
Ok,hvala. Jos samo da pohvalim organizaciju,sve je NA NIOVU,barem za sada,a nadam se da ce i ostati tako.Jos nigdje nisam vidio da su ovakve nagrade,a nema nikakvih uplata,svaka cast :) Vjerovatno cu i ja ucestovati :) Sigurno cu biti NAJLAKSI TAKMICAR :D xaxaxa moram jos da vidim oko cucnja i mrtvog koliko mogu maksimalno dici pa da to saberem pa da vidim da l' uzimam prvo ili drugo mjesto :P A forum ce sigurno biti jos aktiviniji i sugurno ce biti jos novih clanova :)
Kad je tesko kazu dosta,
ustvari to je klopka
ali imam serum protiv toga
FORMULA JE VOLJA!