EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 177cm i 91-93 kg  (Read 10750 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline liq

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
177cm i 91-93 kg
« on: April 16, 2008, 02:33:42 AM »
JEDEM PUNO SLATKISA, koje od ujutru ne zelim ni vidjeti a ne jess jer mi je dosta ovog uzeti cu widerov l-carniten i piti i trcati po prirodi jel to za pocetak dosta? sam mi ti odredi kakv jelovnik treba biti, visok 177 tezak 91-92

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #1 on: April 16, 2008, 09:59:05 AM »
Dobro dosao, za pochetak prochitaj FAQ :link:

to bi ti trebalo razjasniti neke stvari, ps. i pre nego shto prichitash to, izbaci slatkishe iz uoptrebe :D

Offline liq

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #2 on: April 18, 2008, 12:52:09 AM »
da pocito sam , al mozel mi lazis meni osobno sastavit kako bi to trebalo da izgleda molim vam pomozite:D sad jedem 
puno i svasta non stop nesto jedem sad pokusavam da se priviknem na vas red pa ako moze netko da mi napravi raspored i par savijeta lazicu slao sam ti i private message, pomoc molim vas

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #3 on: April 18, 2008, 08:20:23 AM »
druze morash kao prvo ti da ulozis vishe truda da bi dobio bolji savet, kao shto sam ti rekao, ono ti je za pochetak dosta, nema potrebe da shaljesh Lazicu privatne poruke, bolje bi bilo da si to vreme proveo pishuci shta tachno jedesh, kako  trenirash, kakvi su ti uslovi za trening i sl.

Offline liq

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #4 on: April 18, 2008, 02:52:53 PM »
uslovi za trening su mi extra , terretana prve klase technogym 2000 i 2005, jedem svasta cips cokolade sendwiche i ostalo.... vec 3 rana smanjujem nezdravu hranu...

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #5 on: April 18, 2008, 06:03:13 PM »
Sta je za tebe extra? kako treniras?


jedem svasta cips cokolade sendwiche i ostalo....

kad ovog ne bude,mozes se nadati necemu
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline maxy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #6 on: April 18, 2008, 07:35:15 PM »
pokushaj da jedesh po 5 puta dnewno!
dan zapocni sa casom wode!

-za dorucak ako wec wolish sendwice naprawi sa ella nemasnim sirom, senfom (ubrzawa metabolizam) , kecapom i nekom sunkom ili tako necim sto ne sadrzi puno kalorija, a hranljiwo je i wolish ga.  izbaci majonez, ako ga jedesh jer ima jako puno kalorija.
-posle par sati uzina neka ti bude neka wocka,ili posto wolish slatkishe pojedi jednu bonzitu jer u sebi sadrzi zitarice, a i ne mozesh odmah swe slatkishe da izbacish.
-posle 2-3 h rucaj ali probaj da ga smanjish u odnosu na ono uobicajno 
-pa opet uzina ali neka bude neko woce
-wecera neka da bude npr. musli sa jogurtom jer ubrzawa metabolizam!!!

ako kasno idesh na spawanje onda neka wecera bude oko 19-19:30 h  da bi organizam imao sta da wari jer ne walja da ostaje bez hrane, a i da ti ne bi bio gladan.

 :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #7 on: April 18, 2008, 09:26:19 PM »


dan zapocni sa casom wode!

Zasto ?


-za dorucak ako wec wolish sendwice naprawi sa ella nemasnim sirom, senfom (ubrzawa metabolizam) , kecapom i nekom sunkom ili tako necim sto ne sadrzi puno kalorija, a hranljiwo je i wolish ga.  izbaci majonez, ako ga jedesh jer ima jako puno kalorija.
-posle par sati uzina neka ti bude neka wocka,ili posto wolish slatkishe pojedi jednu bonzitu jer u sebi sadrzi zitarice, a i ne mozesh odmah swe slatkishe da izbacish.
-posle 2-3 h rucaj ali probaj da ga smanjish u odnosu na ono uobicajno 
-pa opet uzina ali neka bude neko woce
-wecera neka da bude npr. musli sa jogurtom jer ubrzawa metabolizam!!!

ako kasno idesh na spawanje onda neka wecera bude oko 19-19:30 h  da bi organizam imao sta da wari jer ne walja da ostaje bez hrane, a i da ti ne bi bio gladan.

 :)

Bojim se da ovo nije dobro receno ....  :nonono: daleko od onog ispravnog
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline maxy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #8 on: April 18, 2008, 10:39:57 PM »
-za casu wode sam ja nasla iz texta koji je lazic pisao, gde pise "trikowi za gubljenje kilograma" ili tako nesto...  tako sam pocela da radim swako jutro i zaista je super!!!
-za 5 obroka od kojih su 2 uzine woce ce ti reci bilo koji nutricionista!!!
-owo za bonzitu, on moze da ubaci zato sto woli slatkise pa bar nesto od slatkog da unosi!
-dorucak ne sme da se preskace i posto woli sendwice moze da naprawi ali da ukombinuje sa onim sto woli i sto ne koji a ubrzawa metabolizam kao npr senf! a za majonez swako zna da goji a nema nista korisno
-rucak takodje mora da ima i ako zeli da mrsawi mora da ga smanji od uobicajnog
-musli takodje ubrzawa metabolizam,kao i jogurt ako se pije u normalnim kolicinama
-i trebalo bi do 19 max 19:30 pojesti poslednji obrok ako se kasno ide na spawanje da se ne bi gladowalo i da organizam ne ostaje bez hrane jer se onda ne mrshawi!!!

ako mislish da je owo pogresno napishi ti kako mislish da bi bilo prawilno!?!?!?!?!?

 :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: 177cm i 91-93 kg
« Reply #9 on: April 19, 2008, 12:48:20 AM »
-za 5 obroka od kojih su 2 uzine woce ce ti reci bilo koji nutricionista!!!

Ok je ,ajde moze da prodje ...a zasto ne recimo 6 obroka od kojih je jedan vocka ?!  ;)

-owo za bonzitu, on moze da ubaci zato sto woli slatkise pa bar nesto od slatkog da unosi!

Ovde se ne radi ko sta voli ,nego sta i kako treba i kako je bolje ...ako cemo pricati ko sta voli onda ovo nije mesto za to ... a sto se tice bonzite moze da stoji na pocetku dok se ne navikne na nov rezim,kasnije je nepozeljna


-dorucak ne sme da se preskace i posto woli sendwice moze da naprawi ali da ukombinuje sa onim sto woli i sto ne koji a ubrzawa metabolizam kao npr senf! a za majonez swako zna da goji a nema nista korisno

Apsolutno da ne sme da se preskace. Opet ti,posto voli ...da ne ponavljam to sam ti rekao iznad.Preporucujes mu sunku ( preradjevina-svi znamo od cega se pravi i sta sadrzi...ili sta je jos gore,nismo ni sigurni sta sadrzi sve),kecap.... bolje nista nego njega...


-rucak takodje mora da ima i ako zeli da mrsawi mora da ga smanji od uobicajnog

A kako ti znas koliki mu je bio do sad ?  To koliki ce mu rucak biti,zavisi ponajvise od  kolicine unosa proteina i uh i u koje vreme ruca.

-musli takodje ubrzawa metabolizam,kao i jogurt ako se pije u normalnim kolicinama

Musli su puni uh-a ...a sto uh vise unosis kako odmice dan ,to je veca sansa za stvaranje  sala ... jer se aktvnost smanjuje i kalorije se taloze

-i trebalo bi do 19 max 19:30 pojesti poslednji obrok ako se kasno ide na spawanje da se ne bi gladowalo i da organizam ne ostaje bez hrane jer se onda ne mrshawi!!!

Zadnji obrok treba da je oko 2 h pred spavanje ....iz razloga sto si rekla.Ne mozes ti vecerati u 19h a leci u 23h ili kasnije .... ne ide


ako mislish da je owo pogresno napishi ti kako mislish da bi bilo prawilno!?!?!?!?!?

 :)

jesam  :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: