EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane  (Read 10905 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #20 on: October 20, 2010, 08:07:49 AM »
Hvala ti Raw, puno, puno.  :blowkiss:

Offline Dana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #21 on: October 20, 2010, 10:36:45 PM »
Eh, evo i mog raporta. Promenila sam odabir jela, napravila plan za vise obroka i cak podesila alarm telefona da me na to podseca. Pravim vreme za sebe i jako sam ponosna. I osecam se vec lakse, verujete li mi?  :crazy: Naravno garderoba se ne smanjuje ali je divan osecaj malene pobede, jer ipak je bilo najbitnije krenuti.
Ovako jedem vec 2 dana i pravim plan za dalje.  Mozda je malo monotono i stereotipno ali mi je potrebno da bih ukacila principe i kombinacije koje su ok a kojo no-no:
1 oko 7 (ustajem u 6) ovsene + jogurt (ella naravno) + 2 belanceta (bareno) + kafa,
2 oko 9, posle jos jedne kafe  :hitself: jabuka,
3 posle 12 sendvic (belo meso, kifla od integralnog brasna + zelena salata),
4 oko 4 (povrce probareno na pari: sargarepa i paprika),
5 posle 18 kada stignem kuci belo meso i puno zelene salate koju obooobozavam,
6 oko 21 ella sir koji sada jedem lagano kao nekada eurokrem.
Nisam se uspela organizovati za vezbanje, jer jos nisam odabrala gde cu poceti sa treningom. To sam ostavila za narednu nedelju jer se ne zelim pritiskati. Moju jogu nastavljam i dalje.
Nadam se da sam na dobrom putu. Molim za ocenu  :blush:

ljubim vas

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #22 on: October 21, 2010, 12:18:05 AM »
Hvala na rečima ohrabrenja, puno mi znače. Posebno mozda od tebe, jer čitajući tvoju temu, sva pitanja i odgovore, evo i mene ovde.
Imam želju napredovati poput tebe.

Ćaos

nema na cemu.... uskoro ce sve postat navika... :)))
 :blowkiss:
:)))

Offline Dana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #23 on: October 23, 2010, 09:49:19 AM »
Dragi moji, kako sam jutros happy. Iako se ne mogu pohvaliti dugim stažom zdravog života, jutros sam uspela ući u farmerke koje inače oblačim sa mukom. Znate ono, kada "malo" stegne u struku, butinama. Ali jutros sa takvom lakoćom, nakon samo 1 nedelje. To još uvek nisu ni blizu farmerke u koje želim ući  :blush: ali   :clap:.
Uvela sam jutarnje vežbanje, koje je Tikica predložila u jednoj, sličnoj temi. Čučnjevi, iskorak, milina.
Hvala Vam puno svima, koji ste mi savetima i podrškom pomogli. Od ponedeljka krećem u teretanu, a danas u kupovinu potrepština za jelo sledeće nedelje.
U jednom od prethodnih odgovora navela sam svoj jelovnik. Da li mi ga možete prokomentarisati i sugerisati nešto? I još nešto, koliko mi je najbolje kuvati ovsene kako bi njihov efekat bio što bolji.

Unapred hvala na savetima.

 :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #24 on: October 23, 2010, 10:32:39 AM »
ok je jelovnik, ne valja odmah zaostravati  i padati u nesvest
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #25 on: October 25, 2010, 02:36:05 PM »
Ne duze od 2 min, sipas ih u mleko/vodu u zavisnosti u cemu ih spremas kad provri... Zapravo cim provi umesas ih i mozes ih odmah i skinuti, a one ce odmeknuti dok se  mleko/voda prohladi. :)
masa je mama   :lol:

Offline Dana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #26 on: October 27, 2010, 12:34:33 PM »
Slim quick extreme... Da ili ne?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #27 on: October 27, 2010, 04:51:09 PM »
da, ako si ispunila ovo osnovno
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tiger from heaven

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #28 on: November 08, 2010, 01:53:56 PM »
Dragi prijatelji, ne mogu odoleti i ne nazvati Vas tako, jer me je ovom forumu privuklo bas to. Vasa prijateljska podrska onima koji imaju problem. Svesna sam svojih gresaka u ishrani i zelela bih to promeniti i resiti se tako i viska kg. Ne zadajem sebi neki rok (ili mi je bar presmelo traziti jos i to), jer pre svega zelim promeniti nacin na koji tretiram svoje telo. Visoka sam 179 cm, teska 85 kg. Moj cilj je 60 kg, i zdrav zivot.
Moj najveci problem jeste sto ne jedem preko dana, ili barem jedem premalo. Ustajem u 6, popijem kafu i na posao. Radim do 17 casova i u tom vremenu ako nesto i pojedem, to bude neka integralna kifla ili pogacica. Kada stignem kuci jedem, nesto kuvano, i najcesce od tog trenutka ne znam stati i samo bih nesto grickala. U poslednje vreme to su semenke bundeve, jer se na taj nacin barem malo ogranicim u unosu. Tuzno je, ali oduzmu mi vreme do spavanja. Nazalost, tip sam koji svaku tugu leci hranom, i tada ne biram nesto posebno, mada bih mozda ipak pre izabrala nesto slano (cips, smoki, zu-zu i sl), nego slatkis.
Citala sam brojne teme na ovom forumu i mislim da znam kako krenuti sa ishranom. Od sutra, naravno  :blush:. Krenula sam na jogu 2 puta nedeljno i htela bih ukljuciti jos i aerobik ili plivanje barem jos 2 puta. Kakve bi ste mi vezbe preporucili za pocetak dana, posle kafe i pre dorucka, ako sam dobro naucila citajuci.
Ovde sam jer mi treba podrska jer nazalost, na to ne mogu racunati, u svojoj okolini, jer sve pocinje tiradom. Nadam se da cete imati vremena za mene.
U toku dana cu se izmeriti, da imate jos neku sliku.

 :help: :blowkiss:
Samo jurišššššš :clap: :clap: :clap:
Evo ti motivejšn, ja sam negde od februara meseca skinula 26kg(za sada), ostalo mi je jos nekih 5, pa da vidim onda gde sam :yes:

Offline Dana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Female
Odg: Dana-Kako izgubiti 25 kg, ako si voljan promeniti nacin ishrane
« Reply #29 on: December 20, 2010, 09:26:49 PM »
Dugo me nije bilo, ali sam bila dobra. Pridrzavala sam se propisanog jelovnika i naucila sam ziveti bez grickanja. Sto je jos bitnije ujednacila sam samu sebe i vise ne jedem jednom dnevno. Uspela sam ubaciti u svoj raspored i vezbanje 2 puta nedeljno ali se nadam da cu od nove godine, vezbati vise. Prija mi dragi moji, jer uspevam izbaciti svu negativnu energiju. Bilo bi super da uspem kupiti bicikl pa sa vezbanjem krenuti ujutro, kako i vi preporucujete. Osetim da mi je lakse kada se ubacim u ritam odmah. Imam vise energije.
Hvala vam jos jednom na podrsci i savetima. Sada sam smela i zelim se srediti do proleca. I zima mi tada ne izgleda kao nesto sto ne volim.

ljubim vas