EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102430 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajoj blago tebi Und...možda i ja da probam da dodam sirće ali čisto sumnjam da će biti velika promjena. Ma ajde za sad i mogu se izvući sa ovim salaticama ali šta jesti preko zime...one zimske salate ne znam koliko su zdrave i to...mada domaće mogu proći...al ajd do zime ću ja biti poput "velikih vrućih zvijezda" kako kaže Pahuljica naša  :lol:..pa će sve biti lakše kombinovati  ;)..ma smislićemo do tada nešto...hvala Und, a za slatkiše sam se obezbijedila..cimeta sam kupila mogu ga izvoziti  :wow:.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Ma da, jedi sta ima. Ja jedem samo kupus (nekad salata sa sircetom), nekad sirov. Sad u poslednje vreme i krastavac, ima ga, a dzaba je zbog esherihije  :lol:
Dok je bilo zelene salate i rotkvica, uzeo sam par puta i njih. Boraniju, doduse i grasak, sam uzeo 2 puta u godinu dana (i to samo posolim). Uglavnom samo kupus.

Edit: I preko zime ima kupusa.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Znam znam Nemanja za kupus...to je odličan izbor..ali eto ja se zavezala za te prokulice i nema dalje  :lol:, al ima da nogovorim svoje da se pripremimo za zimu opasno...ranije bi to bili raznorazni džemovi, slatka isl...ali od sad druga priča...a dobri su mi skroz no imam jedan problem...neće da čuju za 55 kg...oni se vežu za 65 kg i to je to a ja kad dođem do 65 kg tek ću se tada zagrijati pravo  :lol:.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ja sto se tice vlaknastog svaki dan po kesu ledo brokula tamanim uz meso 2 obroka , samo prkuham 10ak min i cao ..one su mi najbolje i za stomaki za probavu ..sad jos dolazi u obzir paradajz zelena salata u sendvicu  i to je to
kupus me nadima, krastavice takodje nekad ok nekad nocna mora,papriku ne podnosim
prokulice sam jedno vrijeme jela prkuham jedno pola h poslje ubacim sjeckani paradajz malo zacina ok je al opet se vratim brokuli jer je meni laksa za stomak ,  i karfiol nije los povremeno ...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma to je super ko može da jede...i zbog probave i sve to...ali ja nikako...slična mi se stvar dogodila i sa pahuljicama s vodom...nikako ne znam kako je to nekome ukusno  :dunno:..ali super ko može. Meni baš žao zbog tog povrća :(. Kupus je meni ok, ne nadima me..ni krastavci...samo što ne bi bilo loše da kupus ponekad skuham...a to baš i ne radim...mogu ga jesti u kuhanju ali sve je to mama spremala...pa ona doda još štošta a mi ne smijemo mješati...(osim više vrsta vlakna, a ona bi stavila krompir isl.)..ne znam kakav bi ukus imao kuhan kupus sam samcat  :crazy:..možda pokušam..ali ajd za sad je ovako ok...pa ću vidjeti šta ću i kako za kasnije, a to Lelya za kesu brokula dnevno  :clap: :clap:..svaka čast.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Nikad nisam jeo prokulice u zivotu... :blush:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
heh p aja dok nisam pocela trenirati nisam brokulu ni vidjela nikad na svojoj trpezi ...sad da ja to aman nesto tolko volim i ne, znam da mi treba ima zeljeza puno vlakana i meni odgovara ..o ukusu ne raznisljam
jedna ledo kesa kad skuhas nije to puno ispadne malo veci ravni tanjur tako da podijelis na pola a nekad u hodu pojedem i odjednom
kupus mozes kuhan ja sam pravila nije lose samo treba da se duze kuha  , i spremas sebi sama bez tih nekih karafeka a ja volim da to sve bude gotovo za cas nesto mi i ne fali pa i ne spremam
ovsene paljuhice su odlicne ako ih prelijes jogurtom uvece da prenoce u frizideru ujutro malo promijesas ako je puno gusto dodas jos malo jogurta e sad odlicno bude kad se doda mjerica wheya prava poslastica , al posto ti jos ne koristis mozes malo cimeta , par smrznutih visanja  stvarno ukus bude predobar :yes:

naravno na pocetku kad civjek mijenja ishranu iz korijena s pohanog na leso bez masti bez przenja malo j eneobicno , poslje tek sve dobija pravi okus i onda vidis kako je jabuka slatka  :lol:  :blowkiss:

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Nikad nisam jeo prokulice u zivotu... :blush:

nisi nista propustio , ako te zanima jesi li probaj  :lol:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
tenssa ako mene pitaš ništa ne propuštaš  :lol:..drži se ti tenssa mesa i ja ću njami njami :).

Lelya..ja sam danas iz Ledo kese izvadila par prokulica i skuhala..možda sam dvije tri pojela jedva a ostalo sam bacila :( ...ne ide. A pahuljice ti ja sa velikim zadovoljstvom svako jutro ali sa mlijekom...ne s vodom...još kako mi Und kaza da stavim cimet i umjetni zaslađivač ništa mi više ne treba  :clap:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
kupus kuvani možeš praviti sa belim mesom
iseckaš ga na kockice, staviš da se dinsta (luk, malo ulja, voda), ubaciš kupus, šargarepicu, na kraju dodaš začine (šta sve stavljaš: vegetu, so, biber, ljutu papriku ili slatku sitnu papriku, čisto da dobije malo boju, paradajz može sveži može sok, svežu papriku ... šta god voliš - ja volim svo povrće pa mi je sve ok)

na isti načn možeš praviti i boraniju .... slčno može i grašak ...
sve je slično, nije i ne može biti tako ukusno kao kad se stavi zaprška i kad ima nekog dimljenog mesa ali je veoma jestivo (meni i veoma ukusno, ne samo jestivo :blush: )


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads