EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102517 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala Lokk1....da mnogo je lakše ako je ishrana raznovrsna...jer tek tako može postati način života, a uzimanje samo mesa npr. istina može samo jedno određeno vrijeme...dugo ne sigurno...ali ovako može da bude zanimljivo jako...mislim čak i raznovrsnije nego što sam se ja do sada hranila  :yes:..Meni je još i plus što sam sa svim ovim krenula u pravo vrijeme...sada povrća ima koliko hoćeš...a do zime ću nadam se ući u štos...pa ću imati više ideja i naučiću bar poneku caku. A jasno mi je to da mi ovako ustvari upoznajemo naš organizam na određeni način...i znači oprezno sa paradajzom  ;)..ok...razumjela sam o čemu govoriš...naučiću nadam se...hvala Lokk1.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
3 grama secera na 100 grama paradajz ima?

Ja dernem svaki dan 3-4 komaTa sa krastavcem, sjedne fino... :yes: :yes: :wow:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

A jel fino sjedne tenssa  :lol:...ma ja jedva čekam da mi sjedne jedan sladoled za vikend...al to je samo jedan u mjesec dana...a kad se sjetim normalno mi je bilo da smažem svaki dan najmanje po jedan...još sam znala biti mršava...al zato ishrana komplet užas živi...dobro mi je ovako...još ću postati i kuharica  :)..al moram još naučiti kako i koju vrstu ribe najbolje spremati...oslić mi je za sad ok..ali dobro bi bilo promijeniti..pripremam ga po vašoj recepturi...skinula sam ovdje da je najbolje staviti ga u foliju pa u rernu...ok je skroz..ali ja ga mogu tako pojesti..bolje da ne govorim  koliko :wow:.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
3 grama secera na 100 grama paradajz ima?

Ja dernem svaki dan 3-4 komaTa sa krastavcem, sjedne fino... :yes: :yes: :wow:

samo zato sto je vecina voda ..

ako gledash suvu materiju ispadne ti 80% UH .. a ti sosevi i to su mnogo gusci .. malo se menja prica tu ..


Quote
jer tek tako može postati način života
odlichno razmishljanje ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala Lokk1 za pojašnjenje...a učinilo mi se da me persiraš...ili si mislio na nas početnike kao većinu  :dunno:..nema potrebe da smo na Vi..please  :).

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Da, sosevi su druga prica...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Und...napravila sam danas sve po onom receptu( krompir, blitva, sirće) i bilo je ok za promjenu...nego hoću da vas pitam kakva je situacija sa patlidžanom? Napisao mi je tenssa bio spisak vlaknastog povrća i stavio je patlidžan u isti ali ja čitam kako je malo polemike oko toga da li je to škrob ili vlakno  :dunno:...pa me zanima kad da ga jedem...odnosno s čim da kombinujem? Mislila sam napraviti "sataraš"...paprike, paradajz...?

Moram vam se požaliti da sam se ulijenila kada je šetnja u pitanju...juče sam zabušavala i danas isto tako. Nekako me smorilo to svako jutro  :blush:..a sad su mi problem ove vrućine, već je rano ujutro jako vruće i nemam eto nešto jutros energije...a htjela sam vam se pohvaliti kako nema više malaksalosti isl. ...nije je stvarno bilo...ali možda je ovo samo PMS  :).

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
gde je pominjan patlidžan kao skrob?  :boxed:

slobodno ga jedi, ja ne znam da se neko od patlidzana ugojio  :lol:

šetaj kad možeš i kad želiš, vruće je  teško je pokrenuti se. bitno je da ishranu ne uništiš


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


Ok...sad mi je laknulo za patlidžan..a ko zna šta ja sve "pročitam" kad mi sunce udari u glavu  :). Za hranu no skikiriki...sve je pod kontrolom...jutros sam poranila na pijacu..da ne nestane svega dok ja dođem  :wow:...pun mi je moj mali fižider...i gljive su tu...al znaš šta je interesantno...ja svako malo nešto kuham...dan mi prođe u sekundi...a super to za šetnju...da se nemučim  :).

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Ja umirem "setajuci" svako malo (5x na dan imam 20-30 minuta hoda).

Takav posao... :nonono: :dunno:

Patlidzan slobodno jedi.  :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.