EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102141 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...evo upravo huću da napravim sataraš...ali dodaću i gljive ali bez paradajza vjerovatno...valjda bude ukusno...ali ja to kad napravim tako meni meso bude višak..mislim zasiti me samo povrće...ali pojedem i mesku naravno  :).

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Nije bitno to sto te zasiti, ti moras organizmu dati proteine iz mesa... :yes: :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
i ja patlidžan obožavam

zaista je najbolje dodati ga u sataraš kao i tikvice pa beli, luk, peršin, čili ko voli ali ja imam zanimljiv predlog



isečeš patlidžan na pola, nareckaš na rombove, posoliš, premažeš uljem i ispečeš (ja imam turbo pečnicu,ali može i u rerni)

na ovoj slici je isto tako pečen krompir u ljusci, samo što sam to spremala za vreme posta pa nije bilo ni pouljeno
početak 24.maj 2011.



Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


tenssa...sve u redu...shodno tome se i ponašam  ;).


Lola...hvala na prijedlogu...ja sam se odlučila za sataraš ovaj put...ali sledeći već bude nešto drugo  :).

Inače ako niste znali...patlidžan je lijepo prije pripreme prokuhati u slanoj vodi da ubije onaj gorkasti ukus....znam i ja nešto  :rolleyes01:.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
So izvuce gorcinu iz njega?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Valjda so ali u ključalom stanju  :wow:...ali funkcioniše to...probajte osim ako ne volite onaj gorkasti ukus  :dunno:.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Evo ja sam sad probala i ništa se ne osjeti gorko...samo treba biti pažljiv...jer omekšaju dosta pa treba baš čim proključa voda izvaditi patlidžane iz iste...da ne promijene oblik. Ja sam ih svakako sitno isjeckala pa mi to ne igra ulogu ali moja mama takođe na taj način sve to radi i kad pohuje patlidžane...fino joj to bude na kraju  :).

Lola...sad nešto kontam za onaj vaš prijedlog...ali ne smijemo mi mješati vlakna i škrob  :dunno:...ali dobro će doći kad se bude varalo  ;).

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
ne trebaš kuvati, samo ga nasečeš, posoliš i kad mu izađe voda sa gorčinom staviš u sataraš mada sam ja stavljala direkt, patlidžan je kao i krastavac, neki je gorak a neki i nije..

sličica je napravljena prošle godine, sada se pazi šta se jede mada se može ispeći zajedno krompir i patlidžan pa jesti po potrebi i planu
početak 24.maj 2011.



Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...sad će biti još i lakše :)...btw odavno nisam naišla na gorak krastavac :clap:, a znalo ih je biti nekada  :yes:.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Pojela sam sladoled  :wow:. Und nisu bile 3 kugle, bio je to jedan sladoled vanilija kornet kupljen u marketu i godilo mi je ok...ali koliko je to čudno...čim sam ga pojela tražilo mi se još nešto da pojedem. Taj osjećaj nisam imala cijelo ovo vrijeme dok sam držala dijetu...morala sam uzeti par bademčića...Sledeći put kad budem varala probaću sa nekim kolačem...mada mi se sve nekako čini da se to neće često događati...Naravno ako bi to utjecalo pozitivno na proces mršavljenja svakako ću to upražnjavati ali u suprotnom meni će želju za slatkišima moći zadovoljiti step sok i jogurtić samo tako  :).