EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Odmah da vam javim da ima odstupanja od navedenog jelovnika  :). Već mi se sada dinsta kupus...pa će taj obrok biti ranije nego što je bilo predviđeno...ubaciću i malo mesa...Poslije će biti piletina sa puno salate( kupus, krastavci, paradajz)...Nisu neke promjene...uglavnom to je to...ali baš bih voljela da mi neko kaže da je ok. Znam nije mnogo kalorija ali ne planiram baš dugo ovako...dok su ove vrućine samo?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
dobro je minka


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

.... :clap:..thanks a lot :)...Drago mi je Und mnogo da je ok...jer ja osjećam veliku promjenu na sebi kako sam ovako krenula...mnogo mi više odgovara ovo sa manje piletine...možda griješim ali osjećam da je meni potrebno baš ovako...manje nego ono do sada...to je jednostavno osjećaj. Ne znam da li na to utiče to što se ja ne krećem...ne treniram isl...mada koliko sam shvatila to više ima veze sa unosom UH..ali meni ovo ovako je extrica  :).

A ovih ću dana tj. sutra kupiti oslić file...njega mogu više pojesti...jer mi je lagan pravo...A za pripremanje dinstanog kupusa ću postati majstor  :wow:..svaki put je sve ukusnije  :yes:..ali zato "palačinku" ne spominjem često...reći ću samo da mi je ukus bitan a vrhunski je  ;).

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
minka
Kroz tvoju temu se  dosta puta provalici cinjenica da ne vezbas i da cekas nesto da bi pocela da vezbas. Zasto je to tako, i o cemu se tu zapravo radi?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pisalo se na prethodnih 5 strana
nemojmo opet o tome


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


Čekam Nemanja da "nešto klikne"  :wow:...kao što je kliknulo i sa ishranom  :yes:...Bez zafrkancije...mogla bih uskoro...za mjesec dana...eto nek bude da čekamo na mjesec dana  :).

A da ti kažem nešto još...mogla bih ja to još "otegnuti" al bojim se da će Und tada reći dosta i onda nema mi druge  nego poslušati ju ;).

Evo Und samo kratko da odgovorim...nešto bi mi bilo da ništa ne kažem  :blush:...neću više :nonono:.

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Fizicka aktivnost je vrlo bitna pogotovo kad ju iskombiniras uz ovakav tip ishrane, ja sam se danas uspavala iako sam kasnila za posao nisam se neckala da se dobro oznojim na orbitrek, osetices koju lakocu donosi vezbanje vec nakon prve dve sedmice, meni je moj orbitrek antistres,antidepresiv, anticelulit terapevt (ako se tako kaze na srpski jezik).Fizicka aktivnost uz ovaj nacin ishrane moze samo da ti donese bolje rezultate a veruj mi osecaces se ljepsa i zgodnija iz dana u dan, to znam po sebi , meni samopouzdanja ne fali ali posto tebi fali i to ces osetiti.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ovo smo sve prosli i prozvakali u detalje..krenut ce kad bude spremna  :rolleyes01:

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Da Leyla ali dobro je uvek kad svaki dan mozes nekoga da potsetis  da balansirana ishrana i fizicka aktivnost cuda rade, fantasticno se covek oseca, ja se osecam vise sexy nego pre, doduse meni sexipil nikad nije bio u manjak  :lol:

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Da Leyla ali dobro je uvek kad svaki dan mozes nekoga da potsetis  da balansirana ishrana i fizicka aktivnost cuda rade, fantasticno se covek oseca, ja se osecam vise sexy nego pre, doduse meni sexipil nikad nije bio u manjak  :lol:
Znam Leyla te u potrpunosti razumije :yes: osjecaj nakon treninga neopisiv :)