EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102106 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Lokki hvala ti...mnogo...uvijek mi je milina čitati tvoje postove  :clap:...dopada mi se jako način na koji razmišljaš...prezentiraš svoje stavove i ostalo..ti to nama u par riječi ...kažeš nam onu bit neku da shvatimo :)...šaljem ti veliki pozdrav ranojutarnji... :)...

Nego dobro bi meni bilo da razmislim o količinama...zezam se sve držim pod kontrolom  :rolleyes01: ali jutros se dogodilo nešto što nisam očekivala...vaga je pokazala 72kg :pullhair:...ja razmišljam kako će pokazati ako ništa 70,5 kg...kad ono kriza..

Evo sad sam se vagala ponovo i sve je ok 71 kg ravno...otići će do četvrtka još sigurna sam  ;).

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
bice to ok , ne bediraj se, znas da u obimi mjerilo ;) vidis u sat vremena kg razlike

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma naravski Leyla...ne sikiram se...nego možda čak imam i manje od 71 kg ;)...iz jednog razloga je moguće da vaga pokuzuje malo više od stvrane težine...al o svemu šire u četvrtak... ;)...Al kako je kod mene počelo ovo pokazivati svaki sat manje kg...mogla bih se ja osušiti do četvrtka  :wow: :lol:..
Nego i ti poranila jel...ej jedva čekam danas da probam onako prokulice...sve mislim na to :)...

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
da poranila :yes:  nemoguce spavati kolko je vruce  :dunno:
ajde pa javi dojmove  :blowkiss:

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
I ja sam imala prosle nedelje takvo iskustvo u ponedeljak vaga je pokazala  67.9  a u cetvrtak 68.1  a u petak sve to otislo na 67.4    :lol: tako da ovu zadnju cifru drzim jos uvek.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
tako da ovu zadnju cifru drzim jos uvek.
nadam se jos malo :yes:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Nisam sve uradila kako je Leyla predložila...pa evo kako je bilo...
Prokuhala sam prokulice...dodala sardinu (nisam imala tunu...vjerovatno bi bio drugačiji ukus ali iskreno da vam kažem sve manje volim tunjevinu...pa sam odlučila da ću u buduće prokulice pripremati sa oslićem...ne vidim razlog zašto ne bi bilo ukusno tako...još bolje nego današnja kombinacija)...Izmiksala sam to dvoje..zatim dodala 30 gr. sira..i malo jogurta...Paradajz sam dodala na kraju tek...da bi bar jedan sastojak bio u komadićima a ne u kašastom obliku...Bilo je "jako nekako" i nisam mogla sve pojesti...Mislim da će biti još ukusnije kada stavim oslić...a s vremenom ću izbaciti jogurt(kad se naviknem na ukus prokulica isl.)...pa neće biti baš prava kašica  ;)...Jela sam hladno i skroz je ok...Hvala Leyla...

Kao što vidite uzalud ja zamišljam idealne kombinacije kad je u pitanju unos proteina jer mi se svaki dan razlikuje..ali to je dobro...količine pazim da su iste...a raznovrsnost može samo dobro doći...Za sad uživam spremati sebi nešto svako malo...ali da radim i sve to...ne znam kako bi sve tada izgledalo...ali ajde zato moram što bolje iskoristiti situaciju u kojoj se nalazim  ;)...

Ps. Nadam se da mi vjerujete da baklava koju je mama spremila...lubenica u frižideru i sl...nisu vrijedni moje pažnje...Ne foliram ni trunku  :evillaugh:.

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
nadam se jos malo :yes:
    i ja se nadam da cu do cetvrtak zaokruziti na 67.0 i istopljenih tacno 6kg za mesec dana s vama :)

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Jutros...rano nekada vaga je pokazala 70 kg :groupparty:...Predobar je osjećaj...baš se ovo bilo malko "oteglo"...obično se ranije desi da se stanje promijeni...ali evo vrijedilo je čekati današnje jutro...Inače moja vaga nije digitalna...tako da nikad ne pišem koliko grama i to..al u principu ode 1 kg sedmično..nekad malo ranije..nekad ne..jutros ravno stoji na 70 kg... :). Sve je već normalno evidentirano na tickeru...a sad promjene na sedmičnom nivou:

                                     14.07.2011.                        21.07.2011.
težina                              71 kg                                70 kg (-1kg)
grudi                                88 cm                               87,5 cm (-0,5 cm)
struk                                79,5 cm                            78 cm (-1,5 cm)
bokovi                              99,5 cm                             97 cm (-2,5 cm ;))
butina                              56,5 cm                             55 cm (-1,5 cm)
nadlaktica                         29,5 cm                             29 cm (0,5 cm)

Ja sam jako zadovoljna kako ovo ide i voljela bih da ništa ne mijenjamo bar dok kilaža dođe na 68 kg...pa da bde da je otišlo 10 kg...ali opet ako vi mislite drugačije...meni ne preostaje ništa drugo nego da vas slušam ;).

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female