EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala Pahuljice... :blowkiss:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ne menjamo ništa, ovo super ide za sad, 8kg?! svaka čast!


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok Und...hvala ti mnogo...uvijek si mi tu...to mnogo znači.. :blowkiss:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
sada pošto si ishranu doktorirala  :lol: mogla bi da počneš da čitaš malo podforum koji se odnosi na trening, da ne bude kreneš u teretanu a ne znaš ni koje mišiće sve imaš a još manje koje vežbe postoje  :lol:
telo podeliš na partije, i to: grudi, leđa, ramena, ruke, noge (prednja loža/kvadricepsi, zadnja, gluteus/guza i listovi) i stomak
pa kreni da čitaš malo koje vežbe su za koju partiju

kad prođe leto i ove vrućine bilo bi dobro da kreneš u teretanu, da malo oblikuješ mišiće
trening ti je poprilično bitan za održavanje kilaže

takođe bi mogla da se već sad raspitaš gde imaš teretanu u tvom mestu, da vidiš lokacije i cene
 :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
sada pošto si ishranu doktorirala  :lol:


 :lol: :lol: :lol:...misliš na to kako pripremiti prokulice  s ciljem da ih se i pojede...o da...tu sam expert :lol:.

Važi Und...čitaću...gledala sam već onako pomalo trening za početnike i to...ali obratiću više pažnje naravno...Pa mogla bi teretana doći u obzir uskoro...kad ode još koja kilica...mislim za početak ne moram nešto mnogo ni raditi...Mislim meni je trčanje problem...ali vidim nije to jedino što se preporučuje...naprotiv...Tako da vidjećemo neke varijante uklopiti...A za cijenu draga nije problem...ovdje je to toliko jeftino da ne povjeruješ...možeš dolaziti ujutro..naveče..biti po cijeli dan sve za isti novac...ali nažalost jako su male ove teretanice i imaju jako malo sprava u ponudi...tako da kad krenemo u tu avanturu...dogovorićemo se sve...ali otrpilike ću više koristiti tegiće..jer par je to spravica...stvarno ne mnogo...Ali ima za kardio steper...biciklo..traka takođe ...ne znam koliko ću ju koristiti al eto...

Ovo sa korekcijom ishrane je krenulo ok...ali vidjećeš kako ćete me kritikovati kad dođe trening na red...još to što ne znam ni kako se koji mišić zove isl... :rolleyes01:...ali već u glavi imam taktike kako da se ne izoffiram  :evillaugh:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
jedino što je po meni neophodno je stalak za čučanj, eventualno bi dobro došla presa (leg press)
ostalo nije neophodno
tegove/bucice ima svaka teretana, a nama ženama ne trebaju bog zna kakve kilaže tako da tu nećeš imati problema

ja stalno potenciram taj stalak za čučanj pošto prva teretana u kojoj sam bila tada nije imala to, valjda su mislili da pošto je ženska teretana ne treba im
a kao jedna od "boljih" u gradu ... užas  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://sugarpeep.files.wordpress.com/2010/11/seated-leg-press.jpg&imgrefurl=http://sugarpeep.wordpress.com/category/books-library-l/&h=275&w=275&sz=18&tbnid=IMFdaH3Iv3K-EM:&tbnh=90&tbnw=90&prev=/search%3Fq%3Dleg%2Bpress%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=leg+press&docid=H5iQPk4J_1M__M&hl=bs&sa=X&ei=W_wnTsnUCdDCswbl89TOCQ&ved=0CDQQ9QEwBA&dur=1826

Nadam se da ćeš uspjeti vidjeti ovako...Takva sprava ima u teretani..nadam se da može proći...radila sam dvije vrste vježbi na njoj...

A sad ja bih čučanj radila s tegićima nekim...kao što je Milan postavio u Pahuljicinoj temi...sjećaš se...ono što je na početku ja nazivam čučnjevima :crazy:? Stalak za čučanj nema u ovoj teretani.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pa dobro to je jedna sprava  :)

šteta za čučanj ... potcenjujete ga  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
pa dobro to je jedna sprava  :)

...ali mislila sam da je to na što si ti mislila (legg press)..nema više njih na sličnu foru nažalost :dunno:.

A znam da je čučanj super  :evillaugh:...ali moraću ga raditi kako mogu...ali ajde izvarijantisaću ja nešto...imam u glavi par vježbica koje su mi pravo simpa...samo ću morati dobro poraniti jer toliko je mali prostor...da baš moraš dobro snimiti kad je malo raje...Hvala ti Und...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
jeste i ono leg press, seated


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads