EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma ok Und...naravno da ne bih dopustila da kucate bezveze...ja sam vam svima jako zahvalna na ovolikoj pomoći....zaista ne znam kako da vam tu zahvalnost iskažem...Ni na kraj pameti mi nije da vas zavitlavam...

Teretana je sad jedina opcija....tae bo bi mogao doći u obzir tek kasnije (tome se jako radujem ali trebam ja stići do toga)...iz više razloga da ih sad ne nabrajam sve...

Što se treninga tiče...znam da nije jednostavno ga osmisliti...ja sam mislila da se vodim onim što je Tanja predlagala u "Treningu za početnike"..mislila sam da vam predložim kad da radim kardio...kad vježbe s opterećenjem...i slične stvari pa da mi vi korigujete...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
.mislila sam da vam predložim kad da radim kardio...kad vježbe s opterećenjem...i slične stvari pa da mi vi korigujete...

definitivno najbolja opcija..da mi vidimo sa chime uopste mozemo da baratamo..pa cemo se lako dogovoriti..
nema nista na silu..Uvek postoji kompromis..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok Lokk1...onda ćemo tako...ma ići će to nekako...Sinoć ste me uspjeli ohrabriti  :)...Za sedmicu...dvije krećem najvjerovatnije...a do tada ću pokušati povezati što više toga...pa se čujemo.. ;)..hvala puno...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Ok Lokk1...onda ćemo tako...ma ići će to nekako...Sinoć ste me uspjeli ohrabriti  :)...Za sedmicu...dvije krećem najvjerovatnije...a do tada ću pokušati povezati što više toga...pa se čujemo.. ;)..hvala puno...

nema potrebe za zahvaljivanjem ...
nije to nista strashno ... svi smo jednom bili pocetnici :)

bitno je da polako izlazish iz ,,comfort-zone''-a , da se izlazesh novim iskustvima u vidu treninga i  da na kraju zavolis sve to .. jer od teranja nema 'leba ..

vezbanje sa sobom vuce jaaako puno pozitivnih efekata .. sto fizioloskih , sto mentalnih .. i trazi samo malo zrtve .. sat vremena dnevno ali pozitivno utice na kvalitet zivota toliko da to nije normalno .. naravno ta pocetnicka faza u pocetku , kao i u svemu , je retko prijatna ali tako je to u zivotu .. samo hrabro i nema brige .. za sva pitanja i podrsku tu je forum
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok Lokk1..ali kako da vam se ne zahvaljujem...prosto ne znam šta da vam kažem...Neprijatno mi samo kupiti vaše savjete i ćutati..please nemojte se ljutiti kad vam ponekad kažem hvala....kad ste tako dragi.. :rolleyes01:.
..Posebno moram da vam se zahvaljuem iz razloga što ne znam kako imate toliko strpljenja sa nama početnicima... Zaista treba biti dobar čovjek i objašnjaviti sve to tek tako nekome ko tek ulazi u cijelu priču oko zdrave ishrane i treninga ...Ja obožavam da čitam vaše postove i divim se vašem znanju i isto toliko strpljenju da izdvajate svoje vrijeme pričajući meni o nečemu što bi meni na vašem mjestu izgledalo presmiješno...

Und...pogledala sam tvoju temu "Trening za početnike"...ranije nisam jer sam čitala samo podforum "Bodybuilding i fitness za žene"...divno je što si postavila engleske nazive vježbi pa da možemo vidjeti na google i to kako se izvode...milslim da ću se snaći..ali trebam ja to sve dobro još pregledati koji put...pa ću nadam se uspjeti nešto sastaviti i postaviti vam na korekciju :).

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Lokk1:"bitno je da polako izlazish iz ,,comfort-zone''-a" ...:lol:...dobro si to rekao... :clap: :clap:..

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Ok Lokk1..ali kako da vam se ne zahvaljujem...prosto ne znam šta da vam kažem...Neprijatno mi samo kupiti vaše savjete i ćutati..please nemojte se ljutiti kad vam ponekad kažem hvala....kad ste tako dragi.. :rolleyes01:.
..Posebno moram da vam se zahvaljuem iz razloga što ne znam kako imate toliko strpljenja sa nama početnicima... Zaista treba biti dobar čovjek i objašnjaviti sve to tek tako nekome ko tek ulazi u cijelu priču oko zdrave ishrane i treninga ...Ja obožavam da čitam vaše postove i divim se vašem znanju i isto toliko strpljenju da izdvajate svoje vrijeme pričajući meni o nečemu što bi meni na vašem mjestu izgledalo presmiješno...

Und...pogledala sam tvoju temu "Trening za početnike"...ranije nisam jer sam čitala samo podforum "Bodybuilding i fitness za žene"...divno je što si postavila engleske nazive vježbi pa da možemo vidjeti na google i to kako se izvode...milslim da ću se snaći..ali trebam ja to sve dobro još pregledati koji put...pa ću nadam se uspjeti nešto sastaviti i postaviti vam na korekciju :).

nema potrebe stvarno za tim..Eto , opet ponavljam, svi smo mi bili pocetnici jednom i svi mi znamo koliko nam je koristila pomoc u toj fazi..sad samo vracamo uslugu..

na kraju krajeva svojevrsno zadovoljstvo je pomoci nekom da promeni neke stare lose navike , a i zivot...tako da na vama je samo da ispostujete sto vise ovog sto pisemo i mi smo vise nego srecni ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajde dogovoreno...neću se više ni ja ponavljati :blush:..a vjerujem da je dobar osjećaj moći pomoći nekome......bićemo valjda svi, kako vi kažete, srećni na kraju ;).

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female

..Posebno moram da vam se zahvaljuem iz razloga što ne znam kako imate toliko strpljenja sa nama početnicima... Zaista treba biti dobar čovjek i objašnjaviti sve to tek tako nekome ko tek ulazi u cijelu priču oko zdrave ishrane i treninga ...
Pa nisu svi jednako strpljivi prema pocetnicima.Primetila sam da tretman nije ist, zbog cega je tako ne znam , ali ne ostavlja lep utisak. Naglashavam da pri tome ne mislim na sebe. Ja sam najmanje bitna u sve ovo i  hoce li mi neko odgovoriti ili nece. Za srecu pronasla sam jednog strpljivog clana odavde pa komuniciramo na fb i jedino me on strpljivo savetuje i upucuje u onome sto zna. Tako da ako budem postigla cilj najvise cu biti zahvalna njemu.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Pahuljice...ja ti jako želim da uspiješ...da li tako što ćeš savjete uzimati sa ovog krasnog foruma(samo čitajući mnoštvo različitih tema može se mnogo naučiti...da ne spominjem konkretnu pomoć koja se ukazuje članovima pojedinačno)...da li preko face-a ili na neki drugi način tvoj je vlastiti odabir...

Ja sam čitajući ovaj forum stekla stvarno utisak da su ljudi voljni pomoći u svakom pojedinom slučaju...gdje god je to potrebno...Imali su strpljenja toliko puta odgovoriti na ista pitanja...da mi se sve to činilo nevjerovatnim...ali najiskrenije...Ne znam zašto si ti stekla drugačiji utisak...ali ja sam bar kada je u pitanju podforum "Problemi sa viškom kilograma" pročitala dosta toga i fascinantno je koliko je tema uopšte otvoreno...toliko je puta sve kazano...Međutim takođe sam stekla utisak da teme kao što su "Pravila za pokretanje nove teme " i druga Uputstva...rijetko ko pročita...pa onda očekuje da mu se na njegovoj temi sve servira i opet raja pruži priliku i takvima i ne uzima im se to za zlo...nego se upućuju šta da čitaju itd itd...Žao mi je što tako misliš...