EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102338 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nisam reč rekla za težine, težine su ok
nego što se izmrcvariš sa 10 vežbi, umesto da odradiš 5 kako valja

za unutrašnji deo butina ... tu je pretpostavljam salo, koje ćeš skinuti dijetom, kardiom i ostalim vežbama (čučnjevi, iskorak isl). ne kapiram šta vam treba za unutrašnji deo butina ....

trbušnjake ubaci na kraju

sačekaj lokija pa vidi nek ti prokomentariše trening, bolje će znati od mene da ti da savet, ja treniram po osećaju ;D


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajde sad mi je lakše..baš sam se bila ucrnjačila...kontam sve što sam odradila je presmiješno (posebno sam mislila na težine...sorry Und nisam te dobro shvatila)...a ja sam se bila čak i preznojila...posebno u prvom dijelu treninga  :rolleyes01:...Baš sam se bila nafurala da ja to ozbiljno radim i da sam ubola po nešto za svaki mišić  :rolleyes01:...priznajem NAFURALA sam se..ali tako sam se dobro osjećala..puna nekako dobre energije...sad mi je opala motivacija....Ja znam da ti što govoriš stoji..ali koči me stalno to nešto što vučem s tae bo treninga...Sve mislim da te vježbice su skroz dobre i tako ( i dalje mislim da je taj trening dobar ali da se radi komplet trening ali smiješno je ovo što ja radim...tj. nigdje veze)...Ne mogu nikako da se pomirim s tim da to više ne treniram (imam jako ludu narav..kad se zaljubim u nešto to je opsesija čista)..i sve se nešto trudim jadna da nešto kao uradim kao na tom treningu  :hitself:..a znači poredit se ne može jedno s drugim i tu se mislim gubim...Moram još se potruditi da uđem u fazon sa svim ovim...Kad ja to zavolim i steknem osjećaj biće lakše..Nemoj se Und ljutiti na mene što sam ovako reagovala please...slušaću te sve vjeruj mi ali moram ti ispričati kako se osjećam  :rolleyes01:...nešto bi mi bilo da sve ne napišem  :rolleyes01:..

A ok to za butine..unutrašnji dio...otiće valjda onda sa salom...i da znaš sinoć nije bilo ni zalogaja ničeg tokom noći..i to bez problema  ;)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nemam što da se ljutim minka
ako želiš da radiš vežbe koje si radila dok si trenirala tae bo i to je ok, al ja ti tu savet ne znam dati  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


Ma hvala ti draga al ne može to nikako jedno s drugim...tae bo radi nešto ali kad je sve dobro ukombinovano...sve ima svoj smisao tokom treninga...ja to ne mogu postići sama ni pomoću trikova...Ne može on utjecati na rast mišića ni blizu kao rad s optrećenjem ali da ima dobre strane koje sam ja objeručke bila prihvatila ima...bar po mom mišljenju ali ne smijem ja mislim miješati stvari više...Tako da moram se pomiriti s tim da to ne treniram više i da počnem vjerovati da mi trening s težinama može mnogo koristiti..treba mi taj osjećaj...Ali to je sve do mene...moram to sama prelomiti...Ne znam ni sama kako me trpite ovakvu...Neću raditi te vježbice više...radiću onako kako mi vi predložite...obećavam... ;)..

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
nisam reč rekla za težine, težine su ok
nego što se izmrcvariš sa 10 vežbi, umesto da odradiš 5 kako valja

za unutrašnji deo butina ... tu je pretpostavljam salo, koje ćeš skinuti dijetom, kardiom i ostalim vežbama (čučnjevi, iskorak isl). ne kapiram šta vam treba za unutrašnji deo butina ....

trbušnjake ubaci na kraju

sačekaj lokija pa vidi nek ti prokomentariše trening, bolje će znati od mene da ti da savet, ja treniram po osećaju ;D

ma slazem se skroz .. nema sta ..

jedino sto u ovoj fazi treninga psihologija je bitan gde price .. dok se ne razvije taj polumazohistichki pristup treningu , bitno je odrzati donekle bar comfort zone ..

tako da definitivno raditi Mrtvo , Cuchanj i ostale bitne vezbe .. ali koliko vreme dozvoljava i ako je prisutna zelja raditi neke vezbe sa strane (vec poznate )gde se osoba oseca ''prijatno'' cak i ako one nemaju fizioloski uticaj .. posto je onda UKUPAN utisak treninga mnogo bolji .. ljudi imaju neki osecaj kontrole .. pa se lakse i motivisanije  vracaju treningu ..

nisam sa minkom na treningu i ne znam kako to izgleda .. ali definitivno akcenat na ovim vezbama koje ti je und pokazala a posle ili izmedju tih vezbi ubacuj te vezbice koje ti odgovaraju koliko to vreme dozvoljava..

i naravno da nista od toga ne moze da zameni mrtvo i chuchnjeve ... radi slobodno i millitary press .. kucaj na youtube .. ako ne sa sipkom onda sa tegicima .. ali pokret je isti ...to jedino ..

znachi minka bitne su nam vezbe koje ti je und pokazala i tu su tezine apsolutno nebitne .. FORMA FORMA I SAMO FORMA ..

ako je maximum chuchnja sa tvojom tezinom .. opet dobro .. ali da to izgleda dobro .. ovo sve ostalo je samo dodatni + ali ovo je alfa i omega treninga ...

inache sve je dobro bitno da ti trenirash .. a ovo su sitnice koje cemo u hodu resavati ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Ok Lokk1 shvatila sam...Zanima me da li je u redu za mene da dva dana uzastopno imam trening s opterećenjem..Juče sam npr. radila to i danas bih ponovo jer mi je kasno za cardio...Ali bojim se da "mišići sad već nešto rade" tj. osjetim lijepo svaki mišić donjeg dijela tijela..pa možda bolje da ih ne prekidam  :lol:?

A da li millitary press može da zamijeni potisak bučicama iznad glave..meni to izgleda slično a sigurno vama sad smiješno zvučim?

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Današnji izvještaj

Ustajanje rano ujutro ali nisam radila cardio koji je bio planiran za danas jer sam imala razgovor za posao (koji je nažalost bio bez uspjeha, ali nije bilo do mene...advokat mora imati 5 godina iskustva u adv. uredu a ovaj gospodin nema toliko ali je bio fin da me pozove da se upoznamo   :lol:...bila sam razočarana ali kad razmislim bolje da skinem i preostali višak i tad se bacim na posao u punoj formi i u mojoj dragoj garderobi  ;)...moram se nekako oraspoložiti :rolleyes01:))..Znači to je razlog izostanka planiranog cardia i poslijepodne sam odlučila da dans cijeli dan pauziram a sutra ujutro nastavim po planu...

07:00 dvije male šljive, breskva 100 gr.;
08:00 zobene 50 gr., 2dl mlijeka, jaje, 3 bjelanca;
11:45 100 gr. piletine;
14:30 100 gr. piletine;
18:00 dinstane paprike i paradajz sa 80 gr. sira;
21:30 100 gr. piletine, paradajz.

Moram vam reći da sam sinoć pred spavanje pojela neki voćni biskvit...baš su se osjetili komadići voća..super nešto..koji po kom ima 125 kcal..Znači ovo se često dešava...mislim da izdržim dan da se 100 % pridržavam dok drugi ubacim bar nešto nedozvoljeno..ali ono što me raduje da je vaga jutros pokazala skoro 68...sutra ćemo provjeriti u teretani koja je stvarna težina...ali mislim da je u posljednjih 5 dana otišlo  sigurno 800 gr....Ono što sam ja zaključila je da mi ne utiču negativno na skidanje kilaže ova varanja tipa jedan keksić i sl...čak da mi to odgovara (mada mislim da bi idealno bilo da je to svaki treći dan)..ali nikako mi ne odgovara da smažem odjednom 100 gr. čokolade i sl...mislim da me to onda koči...opet možda se varam..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Svašta sam nešto danas isčitala na forumu i malo sam sad zbunjena ali dobro složiće se kockice u glavi...Al ono što vas moram pitati, znam da sam dosadna ali bitno mi je ovo, je šta da radim po pitanju varanja...Znam Und da si mi ti rekla da moram sama istražiti šta će mi najviše odgovarati( kakva vrsta varanja) ali opet mi treba potvrda s vaše strane da sam na dobrom putu...Ja sam "nekako" zakljičila da mi je najbolje da varam svaki treći dan sa malo (moram dati sve od sebe da ne bude češće jer koliko god se trudim uviđam da varam često)..Pratila sam šta mi se dešava sa kilažom i uvijek je nakon toga malo manja...Znalo se desiti prije nekih 15-ak dana da sam uzela malo kikirikija..ali to je stvarno malo bilo i čipsa...znači zalogaj dva..i kao da osjetim da mi to godi..Imam osjećaj da ako to ne uradim bi "zakočilo" nešto..Pravi neki obrok mogao bi doći u obzir možda u nekih 20-ak dana...i to mi nije problem izdržati...Što više ovo pišem sve mi je jasnije da si mi Und ovo već napisala sve ali malo me frka..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
varaš sa hidratima, nemoj masti tad da unosiš (čips isl), lako možeš preeeeterati sa kcal unosom tako .... ubaci neki jači obrok jednom nedeljno, znači da pošteno jedeš ono što ti se jede (ali u toku nedelje onda ne sme brljati) ... ajde da probamo tako od sl nedelje pa ćeš nam pisati kako se osećaš 

ne možeš svaki put kad ti se jede slatko da jedeš  :lol: nije problem keks ili dva u 3 dana, nije te to ni ugojilo, al ćeš se opustiti  pa će biti gde je 2 tu je i 5, gde je 5 tu je i celo pakovanje
moraš da zadržiš disciplinu duže od 3 dana (još uvek!) jer još tu ima za skidanje


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
probaj sa bombonama bez šećera malo da ubiješ želju za slatkišima, imaju one orbit bez šećera ... pa žvaći to


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads