EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako smrsati u butinama?!?!?!?!  (Read 4104 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marko94

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Kako smrsati u butinama?!?!?!?!
« on: September 22, 2013, 04:26:49 AM »
Pozdrav svima
Znam da ovakvih tema vec ima,citao sam malo,ali lakse mi je ovako da ja postavim temu,pa da mi neko lepo napise sve sta i kako  :)
Jel moze neko da mi kaze kako da smrsam u butinama,zadnjici??Ja sam relativno mrsav,imam ravan stomak i mrsavije ruke,ali u nogama sam puniji malo,pogotovo butine,listovi malo mozda.Visok sam 170cm,tezina mi varira izmedju 60-65,ali recimo sada imam otprilike 64.Pa me zanima jel moze neko da mi kaze kako da se hranim i koje to vezbe treba da radim?Ne mora to da bude relativno brzo (mada je pozeljno), ali bar da bude sto je pre moguce. :D

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati u butinama?!?!?!?!
« Reply #1 on: September 22, 2013, 12:50:52 PM »
I ja sam imao taj problem.ne moze kako se kaze spot reduce da ciljano mrsavis.
moras da nabijes tj da izgradis misic ili gluteus.znaci mrtvo dizanje,iskorak,cucanj ali da kontraktiras taj misic koji radis.moras jesti dobro da bi imao snage.

Offline marko94

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati u butinama?!?!?!?!
« Reply #2 on: September 23, 2013, 04:01:17 AM »
To sam vec ovde negde procitao,mada bilo bi dobro da radim nesto sto bi barem najvise delovalo na butine,a ne svuda podjednako.Ne bi bas valjalo kad bi smrsao i gornji deo tela,jer kao sto rekoh,tu sam vec mrsaviji.
A koliko treba da radim ove pomenute vezbe,koliko dnevno i koliko dana ce mi biti potrebno za to?

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati u butinama?!?!?!?!
« Reply #3 on: October 29, 2013, 06:42:46 PM »
sve zavisi od tebe.gledaj da stalno pojacavas tezine i izgradices sa ovim vezbama a naravno i ishrana mora da bude dobra

Offline EaZeeY

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • You mirin' brah?
Odg: Kako smrsati u butinama?!?!?!?!
« Reply #4 on: October 29, 2013, 11:53:29 PM »
npr ja kad sam bio deblji imao sam sala na nogama, dupetu, nabacio misic, skinuo salo ali su mi mnogo vece butine nego sto su bile. Ako mislis na velicinu samo, od treninga ce ti narasti jos

Offline LadyD

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Female
Odg: Kako smrsati u butinama?!?!?!?!
« Reply #5 on: January 10, 2014, 09:58:08 AM »
Nabaci misice,pazi na masti i UH i ne brini...  :)