EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!  (Read 5282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nemanja95

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« on: November 22, 2011, 02:18:51 AM »
Pozdrav, imam problem sa manjim 'salce' oko struka, visok sam 1.82 tezak 75 kg, zvuci prilicno dobro zar ne ? :) e pa nije dobro :P ... Imam manje salo oko struka, treniram aikido vec 3 meseca i to mi je poprilicno pomoglo,pre aikida sam trenirao fudbal ceo zivot, al bio sam debeo,od 5 razreda, bedak, e interesuje me kako da to manje salo koje imam istopim, a imam dobre plocke ispod sigurno, zato sto sam dosta radio, a i moze da se napipa, kako skinuti to pre nove godine ?  :dunno: Na ishranu pazim sto vise, ne pijem nista od alkohola, ama bas nista! ni za rodjendan ni za novu godinu! na ishranu pazim bas dobro, al opet, nekad moram uzeti malo masnog i tako to ali i to je u udredjenim kolicinama jednostavno kad nema kuci nista osim cajne xD! i to uzmem 2,3 puta u mesec dana! Za mesec ipo bi to trebalo da skinem do nove godine, recite mi najbolji nacin, nemam nekih iskustva u tome, ali mislim da to nije neki veliki probleem :) :help:

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #1 on: November 22, 2011, 07:27:34 AM »
Pa, kakva ti je ishrana trenutno?
Ako ti je zaista dobra, uz kardio 30+ minuta ćeš istopiti to salo. :)

Offline Nemanja95

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #2 on: November 22, 2011, 11:08:52 AM »
Pa, kao sto sam rek'o pivo i tako te gluposti ne pijem vise od 2 godine, hranim se vise puta na dan oko 5,6 ali sa manjom kolicinom, jedem i beli hleb, ali najvise jedno parce, pokusao sam i bez ali ne mogu. dorucak mi je nesto suhomesnato sa jednim parcem hleba, ponekad i kajgana, kad idem u skolu pojedem na jednom odmoru jednu malu kiflu, ili neki djevrek sa sunkom, na drugom posle nekih 2 sata kad dodje odmor od 10 minuta pojedem isto to i to je to za skolu, kad se vratim kuci nadjem isto nesto u frizideru sa jednim parcem hleba i  2 sata pred spavanje isto pojedem nesto sitno, i napijem se 2,3 case vode pred spavanje, slatko sam sveo na minimum vecinom ne jedem mozda pojedem nesto sitno u 10tak dana, kao sto sam napomenuo imam treninge aikida i uz to vozim biciklu, ali dodacu i malo trcanja kasno uvece oko 23:00. E sad ovo je moja ishrana sveo sam da jedem vise puta na dan ali sto je manje moguce, pa ako nesto nevalja molim da mi preporucite :)! naravno posle svakog treninga bacim tri serije trbusnjaka cucnjeva i sklekova  :rolleyes01:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline magla92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #4 on: November 22, 2011, 12:02:27 PM »
Ishrana ti je broj 1 u toku skidanja sala. Malo kardia, sredjena ishrana i rezultat nece izostati.

Offline Nemanja95

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #5 on: November 22, 2011, 07:52:04 PM »
A jel moze neko da mi preporuci samo, posto sam napomenuo da u skoli jedem kifle, ali po jednu na odmoru, jednostavno sve ostalo je krs ili vise sadrzi slatkog i tako to, da l' valja da jedem kifle dok hocu da skinem ovo, i da trudim se da izbacim koka kolu, al veliki sam zavisnik, al stabilizujem polako sve manje i manje pijem... I ako neko moze da mi preporuci ishranu za ovaj problemcic, tacnije sta da jedem i kad, hvala :)

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #6 on: November 22, 2011, 07:59:58 PM »
Otprilike ovako
kad ustaneš pojedeš 4-5 belanaca i 1 žumance i recimo prokuvan musli, ili pojedeš jogurt i musli
kupi integralne kifle pa u njih stavi iseckanog belog mesa i zelene salate i to ponesi u školu i jedi za odmor, boli te . šta drugi misle :)
za ručak piletina / belo meso + kuvani krompir / pirinač
obrok može da ti bude mleko / ella sir / jogurt / riba / meso, jaja... + neka salata
večera meso / riba + salata ili 4-5 belanaca i 1 žumance
pred spavanje jedno 200g ella sira


inače jedeš na svaka 2 do 3 sata :)




koka kolu ne znam kako da izbaciš, iskreno ja sam isto bio zavisnik, ali eto, jednostavno prestao da pijem i nemam frke sa tim.. samo psiha :)

Offline Nemanja95

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #7 on: November 22, 2011, 08:12:27 PM »
Pokusacu da se pridrzavam, evo i jedne slike pa mi ti reci svoje misljenje, tj da l' je ovo veliki problem ili nije :)
http://i40.tinypic.com/dmr41u.jpg

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #8 on: November 22, 2011, 08:25:56 PM »
Ma kakvi :)
pridržavaj se koliko toliko ove ishrane napisane, redovan kardio i 8-9h san i nemaš frke, za par meseci ćeš srediti to :)

Offline Nemanja95

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: Manje salo oko struka, molim pomoc sto pre!
« Reply #9 on: November 22, 2011, 08:29:09 PM »
Zahvaljujem puno :)