EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Odlucio Da Smrsam  (Read 15942 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #10 on: June 23, 2013, 10:20:22 AM »
Jos malo pitanja :D
Da li mogu ja da trcim? Imam 86 kg ali mi ne smeta da trcim?

I sta mislite o insanity programu?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #11 on: June 23, 2013, 03:22:08 PM »
Da li mogu ja da trcim? Imam 86 kg ali mi ne smeta da trcim?

Sto ne bi mogao?

I sta mislite o insanity programu?

Moras u teretanu, dzaba ti  :lol:

Offline Choda

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #12 on: June 23, 2013, 03:25:19 PM »
I sta mislite o insanity programu?

Mislim da je prenaporan i za ljude u boljoj kondiciji. Dobar je kardio, ali prenaporan. Idi u teretanu, dizi tegove, nece da ti skodi sigurno.

A sto se koze tice, ne bi trebalo da ostane visak, ukoliko nemas nekih 30-ak kila koje skidas, sto kod tebe nije slucaj.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #13 on: June 23, 2013, 04:20:46 PM »
Trabam mozda 10 :D imam 86 sad na 1.80 i nesto

Offline Filipp

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #14 on: June 23, 2013, 05:20:18 PM »
Druze ja sam imao 115 kila u prvom srednje i iz iskustva ti kazem, bez ljutnje, nemoj se zamarati sad ovim svim pitanjim i cudima, i pocinjanjem od ponedeljka il od sutra il od kad, samo pocni da radis nesto, sobzirom da si jako mlad samo prestani da zderes, izbaci grickalice, smanji hleb ubaci vise mesa i povrca i treniraj sta god hoces i smrsaces, ja sam trenirao kikbox na kom sam samo udarao u dzak i radio bodyweight vezbe i smrsao sam sa 115 na 83, naravno nisam se prezderavao, jeo sam puno manje, sve ostalo su detalji i sitnice koje koristis kao izgovor, po meni, opet kazem bez ljutnje, ovo ti kazem samo za tvoje dobro nisam imao nameru da te uvredim :)

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #15 on: June 23, 2013, 08:59:15 PM »
Filipe svatam ja sta ti oces da kazes i neljudim se uopste,nevidim ni razlog sto bi,ali ja mislim da ima razlika izmedju smanjiti isshranu i smrsati,i hraniti se zdravo i smrsati,i razlika je velika
Stvarno ocu da promenim sve iz korena i da napokon pocnem da vodim zdrav zivod,a ne da napravim sendvic sa majonezom i sunkom u vise od pola hleba za veceru.....

Offline Filipp

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #16 on: June 23, 2013, 09:05:50 PM »
Super je sve to i za pohvalu, samo ti kazem bice ti puno lakse i bolje ako samo krenes pa ces svremenom sve skontati, pogotovo kad krenu devojcice vise da te primecuju pa kad te drmne motivacija :) samo napred u svakom slucaju ;)

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #17 on: June 23, 2013, 09:58:07 PM »
Ma ok je to i zaista  cenim sto si se ukljucio u moju temu i pomazes na neki nacin,sve jedno krajnji cilj je da moram da smrsam :D
Necu da upropastim svoje ,,mlade,, dane samo zato sto sam debeo,vrhunac svega je sto sam prosle godine predomislio rpditelje da neidemo na more(kukao sam kolko mi se neide) a u stvari bi bas voleo,vec jedno 3 godine neidem ni na adu ni na bazene zbog toga,sto ja mislim da postaje bolest jer neskidam majcu ni pred roditeljima u kuci.....i zaista zelim da promenim to i nadam se da cu uspeti!Ja mislim da je ovo dovoljan razlog da me drzi motivaciju :D

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #18 on: June 23, 2013, 10:25:17 PM »
Ma ok je to i zaista  cenim sto si se ukljucio u moju temu i pomazes na neki nacin,sve jedno krajnji cilj je da moram da smrsam :D
Necu da upropastim svoje ,,mlade,, dane samo zato sto sam debeo,vrhunac svega je sto sam prosle godine predomislio rpditelje da neidemo na more(kukao sam kolko mi se neide) a u stvari bi bas voleo,vec jedno 3 godine neidem ni na adu ni na bazene zbog toga,sto ja mislim da postaje bolest jer neskidam majcu ni pred roditeljima u kuci.....i zaista zelim da promenim to i nadam se da cu uspeti!Ja mislim da je ovo dovoljan razlog da me drzi motivaciju :D

Samo pici brate, kreni odmah da pratis jelovnik, teretana, dosta kardia i resices se sala jako brzo, ne mozes da ne uspes.

Posle toga nastavis teretanu i da se hranis lepo i polako da krenes da izgradjujes telo, bice extra, videces.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #19 on: June 23, 2013, 10:40:33 PM »
Kad si vec tu ako moze jedno pitanje :D
Kako mi je bolje da trcim,brzo ali kratko,srednje i sednje dugo ili dzogiranje ali dugo? I hvala na podrsci :D