EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Odlucio Da Smrsam  (Read 15990 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #20 on: June 23, 2013, 10:55:26 PM »
Kad si vec tu ako moze jedno pitanje :D
Kako mi je bolje da trcim,brzo ali kratko,srednje i sednje dugo ili dzogiranje ali dugo? I hvala na podrsci :D

Nije toliko bitno da razmisljas o detaljima toliko. Sad kad krenes u teretanu, imaces tamo sigurno par kardio masina, verovatno bajs, traku, skijasko itd. pa odradi kardio posle treninga sa tegovima, neces morati trcati ujutru onda taj dan.
Verovatno nemas sada kondicije pa pocni koliko mozes, neki srednji intenzitet pa kad se jako umoris brzo hodanje minut-dva pa ponovis itd.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #21 on: June 24, 2013, 12:15:40 PM »
Danas sam imao previse problema oko skole :D Razredni . mi popunio knjizicu na mestu za djake koji idu na popravni ispit pa sam morao da se cimam do skole 3 puta :O
Sad idem sa mamom u kupovinu pa koje namirnice da kupim?
Dali je dobar ella sir i jogurt? Belo meso,i riba i sta jos?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #22 on: June 24, 2013, 12:38:37 PM »
Sad idem sa mamom u kupovinu pa koje namirnice da kupim?
Dali je dobar ella sir i jogurt? Belo meso,i riba i sta jos?

Jaja, kupi S klasu, ta su najveca i ispadne ti najjeftinija kada gledas koliko su velika.
Belo meso, najbolje na pijaci, verovatno mozes i za 500 din da nadjes.
Riba, zavisi... jer tunjevinu ne kupuj i sardine, preskupo je. Jos su u ulju i moras dati barem 160+ din za 1 konzervu za neku koja nije smece. Jedino filete oslica pa njih mozes lako spremiti. Ne znam gde zivis? Cene dosta variraju, od 350-750 din za 1kg, zato pitam.
Ella sir moze i ella jogurt. Imas pakovano na akciji 2l+0.5l gratis ella jogurt za 200 din u rodi/merkatoru.

Pirinac beli obican 100-120din 1kg. Krompir ne znam koliko je sada para.
Ovsene pahuljice u zdravoj hrani 120din 1kg na merenje.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #23 on: June 24, 2013, 12:43:54 PM »
Krnjaca :D metro blizu xD Tempo blizu i pijaca onako :D

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #24 on: June 24, 2013, 12:54:29 PM »
Krnjaca :D metro blizu xD Tempo blizu i pijaca onako :D


http://www.akcijskaponuda.rs

I pogledas katalog za metro ili tempo i nadjes neku dobru akciju i onda kupis malo vise i ustedis dosta.

U metro-u imas ARO filet oslica pakovano u one kutije od 5kg, to uzmes i spremis u rerni najbolje. Naces i belo meso sigurno bilo gde, verovatno je oko 650 din 1kg.
Moze i meggle sir da znas, isto pakovan kao ella, ima 400g, pise svezi sir, plavo-belo pakovanje.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #25 on: June 24, 2013, 01:17:08 PM »
Samo jos ovo dali da kupim one sardine u konzervi? Za to imam para,170 din su

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #26 on: June 24, 2013, 02:16:45 PM »
Samo jos ovo dali da kupim one sardine u konzervi? Za to imam para,170 din su

Napisao sam ti u prosloj poruci, ne citas  :lol: Ne kupuj ni sardine. Izracunaj brate 170din za 90g ribe, ispadne oko 1900din za 1kg lol jos su i pune ulja, zaboravi. Mozes 3kg belog uzeti za te pare.

Cepaj samo belo, jaja, posni sir ako hoces oslic i cao. Cak ti je i whey isplatljivije uzeti od tih sardina.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #27 on: June 24, 2013, 03:52:57 PM »
Uhhh whey prvi put cujem za to :D sacu da vidim na netu sta je to :D Ako su to neke tablete ili tako nesto roditelji neverujem da ce dati :D

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #28 on: June 24, 2013, 04:11:50 PM »
Uhhh whey prvi put cujem za to :D sacu da vidim na netu sta je to :D Ako su to neke tablete ili tako nesto roditelji neverujem da ce dati :D

hahah to ti je surutka u prahu, samo sto nije ona sto se ima kupiti po zdravim hranama (mislim ista je stvar samo sto whey u zdravoj hrani ima mnogo masti i laktoze), nego je samo filtrirana surutka na savremen nacin kroz kvalitetne filtere da bi se izbacila sva laktoza i mast i ostao cist protein. Znaci u sustini kao hrana u prahu i sa njim mozes da menjas u obroku meso/ribu i sl.
Dobro i je i zato sto kad uzmes vece pakovanje, miran si dosta vremena, ne moras pripremati i trositi vreme na to, a i ukusno je jako.
To stavljaju u one zamene za obrok sto se imaju kupiti u flasicama po apotekama i u radnjama za sportiste, kao zitarice/voce/whey i to je kao zamena za obrok.

Offline pedja 95

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Odlucio Da Smrsam
« Reply #29 on: June 24, 2013, 06:35:16 PM »
Zanimljivo dacu mami da procita ovaj post kasnije :D imam skoro 18 godina mogu da odlucujem sam ali me je upozorila samo da nece da pijem hemiju xd :D Kaze najbolje je uvek prirodno :D Prosla kupovna i evo plan jelovnika za sutra :

Dorucak:Ovsene pahuljice i ella jogurt
Uzina:Voce(verovatno pomorandza)
Ruca:Kuvana piletina+nzm sta bi mogo?
Uzina:Ne znam sta bi mogao?
Vecera:Sardine( :D ) +ela sir

Neki predlog za uzina i sta uz piletinu? i sta treba da izbacim/ubacim u ovoj jelovniku za sutra?