EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: POMOC! Prevelike butine, straznjica. Naslage na dodnjem delu stomaka, oko struka  (Read 3667 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PartyMaker

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Pozdrav,

Ovako stoje stvari.
Pre 6 godina, sa 18, sam krenuo u teretanu i na kick box, imao sam 72kg, trenirao redovno 2 godine, izasao na 88kg i izgledao kao zivotinja, nigde grama sala nisam imao. Do duse i tad se primecivalo da su noge malo jace al to je bilo zanemarivo.
Prekinu sam sa radom zbog terenskih poslova i ugojio se na neverovatnih 106kg!!!  :wallbash1:
Pre 5 meseci sam se vratio u teretanu sa 186cm, 106.7kg. Ne mogu da se pozalim, rezultati su odlicni. Sad imam 98.6kg, definicija i velicina gornjeg dela tela mi je odlicna (ramena, grudi, gornji deo stomaka, ledja, o rukama i da ne govorim) al noge tj. butine, straznjica, struk, donji deo stomaka kao da ostanu pred vratima teretane kad udjem.
Promenio sam ishranu, unosim oko 150g proteina dnevno iskljucivo zivotinjskog porekla (tunjevine-ribe, belanca, belo meso, konjetina.) i planiram nedostatak od 50g da nadoknadim whey proteinom.
Ne jedem "hleb", tj proizvode od brasna, bilo kakve slatkise, ne pijem sokove (sem visnje), ne jedem prasetinu, itd. Od voca samo pomorandze, jabuke, kivi, ponekad grozdje (banane ne) a povrce sad paprike, kisele krastavce (jbg, zima :) ), jedem nisko masni sir i pijem nisko masno mleko.

Sto se treninga tice, radim ovim sistemom:
Ponedeljak: Grudi i Ramena
Utorak: Ledja i Noge
Sreda: Triceps i Biceps
(pa od sredine nedelje okrenem)
Cetvrtak:Ramena i Grudi
Petak:Noge i ledja
Subota:Biceps i Triceps

Sad ovako.
Interesuje me sta da uradim kako bi mi straznjica spala? I ako radim noge, i ako trcim ona ostaje ista. Prekrivena je debelom naslagom bele masti. Sve super izgleda kod nogu samo taj deo od polovine butina, straznjica i spojleri me ubijaju, kao da ih ne radim. (a provodim sate radeci trbusnjake, struk i trcajuci posle treninga, noseci pojas, itd.)
Interesuje me sta da radim kako bi se to smanjivalo, a ne da radim neke vezbe pa da ostanu iste dimenzije a samo se definise ili ne daj boze poveca straznjica.
Mislim da mi je ishrana dobra, i nikakvih problema nemam sa ostalim delovima tela, sve postaje zilavo kao pre i raste lepo al ovo me ubi. I ako provodim najvise vremena radeci na tome slabo kakvog efekta ima.
Krenuo sam na dijetu pre 2 nedelje ali sam samo uocio spadanje gornjeg dela tela a dupe dusmansko ostaje isto! Tako da ni to nije resenje.
Do duse moj deda i moja majka su ljudi koji imaju vece butine i straznjicu, a ja sam genetski povukao na dedu.
Ako je neko pobedio u ovakvoj borbi nek mi da savet molim ga, mnogo me nervira ovo. Hvala unapred.
A mozda je jedino resenje neki hiruski zahvat, da se odstrani to. :D