EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Visak u stomaku  (Read 2708 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Visak u stomaku
« on: March 03, 2016, 10:51:01 AM »
Pozz svima, siguran sam da ovde vec ima tema slicnoj ovoj ali nisam nasao nista slicno mom slucaju. Naime imam 28 godina visok 175cm i imam 75 kg. U zasdjih 5 meseci sam je jako ugojio ali problem je sto je sve otislo u stomak. Naime radim kao vozac nemam radno vreme ni smene i problem je sto ne mogu da uskladim ishranu ni vremenski ni sta jedem. Jedem kad stignem ili kad sam gladan. Posto prolikom istovara teglim velike tezine nekad i par tona robe predje preko mene dosta brzo potrosim kalorije i brzo ogladnim i plus imam jako ubrzan metabolizam te mogu da pojedem jako puno hrane dok ne osetim da sam donekle sit, jedem brzo i uglavnom dok vozim i sve to brzu hranu. Posto posao ne mogu da menjam kao i sve sto ide sa njim jedino sto mi ostaje sad kad dodje proloce je intnzivniji fizicki rad tj vezbe nakon posla. Posto sam oduvek bio mrsav a sad sam jedva upseo da nabacim malo misicne mase u gornjem delu tela ne bih to da izgubim nego bih samo stomak da skinem kako god je moguce. Zanima me da li imate neke predloge ili savete. Ako slucano ima neka slicna tema a nisam je video izvnjavam se ako je dupliram. Hvala svima Pozz

Offline Dejan93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Visak u stomaku
« Reply #1 on: March 03, 2016, 11:36:40 AM »
Pozdrav,preporucujem ti ove vezbe,naravno povecaj dnevni unos vode,ubaci trcanje ako imas vremena,i pazi na ishranu koliko ti posao i vreme dozvoli.Probaj neka gazirana pica itd da zamenis nekim zelenim cajem ili tako nesto.Nadam se da sam ti pomogao.pozz
https://www.youtube.com/watch?v=VSFIzShfKBk


Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Visak u stomaku
« Reply #2 on: March 03, 2016, 11:57:49 AM »
Hvala puno probacemo sve to danas odmah kupujem zeleni caj bas si pogodio davim se u gaziranim picima. :D

Offline Dejan93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Visak u stomaku
« Reply #3 on: March 03, 2016, 12:14:48 PM »
Nema na cemu,javi rezultate  :clap:

Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Visak u stomaku
« Reply #4 on: March 03, 2016, 09:22:46 PM »
Polako treba vremena :D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Visak u stomaku
« Reply #5 on: March 04, 2016, 01:39:42 AM »
tesko da ces tom hranom i vezbanjem resiti nesto..jednostavno ti moras da jedes da bi fizicki radio, a to ne mozes sa hranom kojom se skida stomak, pokusaj da drzis neku kao ketogenu dijetu, pa da se baziras vise na masti i proteinima nego hidratima
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap