EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Belvit W  (Read 9280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Belvit W
« Reply #10 on: February 18, 2010, 07:21:29 PM »
ajde procitaj mi sta pise na poledjiji kutije sta pise , sastav i to ,koliko je teska kutija i koliko para a ja cu da ti nacrtam..

jel mu se moze zabraniti pisanje na forumu dok nema ulogovano xy sati ili tako neshto .. znam da bih trebao da kuliram ovakve stvari ali ovo je previshe  :wow:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: Belvit W
« Reply #11 on: February 18, 2010, 07:27:17 PM »
ne moras da mi crtas :)
na kutiji pise isto sto i gore na vrhu
a ako mislis na kolicinu proteina nema je mnogo
ali ovo nije za prof bb nego za sportiste koji treniraju klasican sport
meni je cilj kao sto pise gore definija jer mi masa ne treba jer treniram odbojku i necu da bude previse tezak

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Belvit W
« Reply #12 on: February 18, 2010, 07:31:41 PM »
prijatelju moj, svaka stavka sa ove stranice je bolje i jeftinije ili ista cena
znaci gledaj kesice
http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/zamene-blendovi.html
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Belvit W
« Reply #13 on: February 18, 2010, 07:41:10 PM »
vidis brate onaj bi me oterao u tri lepe! :)
Ne bih zabio, vec me jednostavno nervira da ljudi rade nesto jer je "prirodno i domace", koliko puta me pitaju sto ne pijem "domacu" surutku i radim BW tj. "prirodne" vjezbe...takvi ljudi nemaju ni kredibilitet niti ista da mi kazu, ja kada im objasnim da je piti sirovu surutku isto sto i j esti go**o zbog vitamina oni odmahuju glavu i nece ni da chuju...i sada vidim ovaj proizvod koji je "prirodan" i treba da uvjeri majke da valja piti, a ustvari je obichno prodavanje muda za bubrege...mene ni ne interesuju raznorazni idioti koji misle da je whey hemija i nemam se pravo nikome pravdati, ali necu ni da mene neko je*e i prica gluposti...pogotovo (da sam na mjestu tih tinejdzera koje spominjes) ne bih davao novac na ovo samo zato jer tupe mamice misle da je whey hemija, a ovo nije...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.