EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Belvit W  (Read 9282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Belvit W
« on: February 18, 2010, 03:13:03 PM »
BELVIT W
Belvit W-AMINO - visoko-proteinski napitak za brzu i definisanu izgradnju misicnog tkiva. Prvenstveno je namenjen sportistima i rekreativcima sa povecanom potrebom proteinskog unosa. Ne sadrzi hemijske dodatke i nema nuspojava.
 
Belvit W - granuliran, visoko-proteinski napitak na bazi surutke i belanca koji sadrzi vitamine B kompleksa, vitamin A, vitamin C, vitamin E. Riznica je esencijalnih amino-kiselina i svojim bogatim proteinskim sastavom garantuje brzu i definisanu izgradnju misicnog tkiva. Ubrzava sagorevanje masti i otklanja visak mlecne kiseline. Zahvaljujuci balansiranoj formuli proteina i vitamina, minerala i oligo-elemenata,ima visoku biolosku vrednost i povoljno utice na imunitet i vitalnost organizma. Prvenstveno je namenjen sportistima i rekreativcima sa povecanom potrebom proteinskog unosa.
 
Ne sadrzi hemijske dodatke i nema nuspojava.
Doziranje:
- 25g Belvit W-a rastvoriti u casi probiotickog jogurta dnevno
Pakovanje:
150g u dozi

ljudi ovo je kao onaj pivski kvasac samo je obogacen proteinima mislim da ne  pricam sad sve pise gore
ima ga u svakoj opremljenoj zdravoj hrani, kosta 250 dinara
to je za one kojima majke brane da kupe proteine i razne hemije, ovo je 100% prirodno!

ima li neko ko vec koristi ovo? onde pise da se rastvara u jogurtu a ja se pitam moze li u mleku! :)



Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Belvit W
« Reply #1 on: February 18, 2010, 04:25:35 PM »
Quote
to je za one kojima majke brane da kupe proteine i razne hemije, ovo je 100% prirodno!
Kada u tom kontekstu cujem "prirodno i domamace" dodje mi da zabijem nekoga u 3 lijepe...

I stavi sastam da vidimo koja je kolicina proteina u ovome chud i koja je cijena?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Belvit W
« Reply #2 on: February 18, 2010, 05:03:19 PM »
Najverovatnije ima 2 grama proteina u 25 grama proizvoda, a ta firma pravi pored ovih proizvoda i proizvode za kucne ljubimce strasno

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: Belvit W
« Reply #3 on: February 18, 2010, 05:56:40 PM »
ako vam se ne svidja post ne mora te ga hejtovati! jednostavno ga izbegavajte
vi imate po 27 godina i kljukajte se cime god ocete
ja sam ovo stavio za tinejdzere od 13 do 17 godina koji nisu pro i ne zele da budu Å¡ifonjeri
i ako vec bacate h8 procitajte ono gore pre svega, ja nisam napisao da za mesec dana dobijate 10 kilograma na cistoj misicnoj masi nego... pise vec gore!
nije ovo protein kao whey nego samo pivski kvasac obogacen proteinima!

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Belvit W
« Reply #4 on: February 18, 2010, 06:01:48 PM »
Bez razloga odgovaras ovako bezobrazno, taj proizvod je nesto sto nije uopste jeftino a malo pruza, prosto receno mnogo para malo muzike

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: Belvit W
« Reply #5 on: February 18, 2010, 06:35:28 PM »
Bez razloga odgovaras ovako bezobrazno, taj proizvod je nesto sto nije uopste jeftino a malo pruza, prosto receno mnogo para malo muzike
covece pogledaj ti njihove postove! zele da spuste i ponize!

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: Belvit W
« Reply #6 on: February 18, 2010, 06:39:15 PM »
Bez razloga odgovaras ovako bezobrazno, taj proizvod je nesto sto nije uopste jeftino a malo pruza, prosto receno mnogo para malo muzike
vidis brate onaj bi me oterao u tri lepe! :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Belvit W
« Reply #7 on: February 18, 2010, 06:56:01 PM »
ovo je bzv prozivod , ne dobijes nista vredno u toj kutiji a platis skupo..
nema izvor proteina, moze biti i od soje, pivski kvasac je bezvredan, bolje kupis neki B kompleks od 50 mg i koristis 3 meseca.
ovo je napravljeno za ljude koji misle da u apotekama mozes da nadjes ono sto je potrebno jednom sportisti.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: Belvit W
« Reply #8 on: February 18, 2010, 07:12:41 PM »
po cemu ne dobijes nista vredno?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Belvit W
« Reply #9 on: February 18, 2010, 07:19:32 PM »
po cemu ne dobijes nista vredno?
ajde procitaj mi sta pise na poledjiji kutije sta pise , sastav i to ,koliko je teska kutija i koliko para a ja cu da ti nacrtam..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap